[#1] PC i Radeon
otoz zwalil mi sie moj krecony i przerabiany radeon 9550 256MB, wiec zadobylem radka 9600pro 128MB, odpalam gre (H.A.W.X) i dupa, wydajnosc duuuzo gorsza niz na wczesniejszej grafice, uruchomilem program do podkrecania, podkrecilem (w tym momencie mial wiecej mhz na pamieciach i procesoze niz wczesniejsza grafika po oc), ale wydajnosc i tak byla owiele nizsza. Co moze to powodowac? czyzby brak tych dodatkowych 128MB tak obciazyl, albo kompletnie zasyfiony windows?

PS. Wiem, powinienem wymienic komputer, ale nie o to mi teraz chodzi.

Aha, uzywam oryginalnych sterow od Ati, a wczesniej mialem Omegi, Windows XP sp3, nie wiem jakies firmy jest moj radeon, jak moge to sprawdzic? na samej karcie nic nie pisze.



Ostatnia modyfikacja: 03.06.2009 23:00:59
[#2] Re: PC i Radeon

@Banderas, post #1

Jak sprawdzić firmę? Everest, a jak nie to:
http://www.techpowerup.com/gpuz/

100M na tą grę to mało. Nawet jeśli najniższa rozdzielczość i detale. Na moim 8800 cały czas mam 60fps w 1680x1050 na max detalach z AA4 Anizo16 ;). Dobra optymalizacja i dobry engine, tylko na DX10 było zauważalnie gorzej.

Jaki masz do tego procesor i ram?

Edit: kto już czyta ten wątek i ma wolną chwilę, niech zobaczy jak ta gra ładnie wygląda (w akcji jest jeszcze lepiej!):
http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=7386



Ostatnia modyfikacja: 04.06.2009 00:52:49
[#3] Re: PC i Radeon

@El Amigos, post #2

Sempron 3000+ i 1,5GB ram, wczesniej to moglem podwyzszyc detale i dalo sie spokojnie grac (~30fps), teraz na najnizszych potrafi sie tak przyciac, ze zaraz po tym rozbijam sie o ziemie... Ale i tak gratulacje dla programistow, ze moj staruszek potrafi to odpalic:)

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem