[#1] Windows 7 - PPPoE gubi ustawienia
Za kazdym razem kiedy wprowadze informacje loginu i hasla, nawet z zaznaczeniem "Save/remember this settings" to i tak po resecie kompa/rozlaczeniu polaczenia musze wszystko wprowadzac od nowa. Po prostu Win 7 tego nie zapamietuje. Ktoś coś poradzi?

Wersja 7201.
Screen okienka:
http://img.najlepsze.net.pl/images/579_Clipboard03.png

[#2] Re: Windows 7 - PPPoE gubi ustawienia

@El Amigos, post #1

Kup El Amigos napisał(a):

> Ktoś coś poradzi?

Kup sobie router. ;)

Raczej trudno oczekiwać od beta systemu (w dodatku nieoficjalnego releasu ;)) żeby robił wszystko jak należy, poczekaj do października ;)

[#3] Re: Windows 7 - PPPoE gubi ustawienia

@El Amigos, post #1

Wywal tego trojana rosyjskiej produkcji i czekaj na oficjalny w październiku.
Ciekawe jakie twoje dane poszły już w świat :)
[#4] Re: Windows 7 - PPPoE gubi ustawienia

@El Amigos, post #1

Coś może być na rzeczy z tym buidem. Mój buid (7100), pobrany ze strony Microsoftu, nie sprawia takich problemów.

[#5] Re: Windows 7 - PPPoE gubi ustawienia

@APC74, post #4

Jestem w trakcie ściągania 7100, zobaczę co z tego będzie po instalacji.

Antywirus wykryłby tego trojana? Bo puściłem i nic nie znalazł. Ściągałem z rapidshare, bo tak mi jest wygodniej i szybciej. Choć zdaję sobie sprawę, że być może moja wersja jest zmodyfikowana pod czyjeś korzyści.

Edit: router, kóry by mnie zadowolił musiałby w sobie mieć:
- modem ADSL (na Neostradę)
- WiFi N (300Mb/s)
- switch na 4-5 portów, koniecznie 1Gb/s

Znajdzie się coś takiego za 100 zł? ;)



Ostatnia modyfikacja: 08.06.2009 12:02:44
[#6] Re: Windows 7 - betatesting

@El Amigos, post #5

Skoro tak wiele osób testuje Win7, to może ktoś potwierdzi lub zaprzeczy to (pkt. 2)?
W telegraficznym skrócie: Gry Giants i Sacrifice nie działają mi na buildzie 7100 x64 i najnowszych 186.08 (oraz o numerek wcześniejszych) sterach nvidii.
Dają się normalnie zainstalować, odpalić, wejść do menu i nawet kawałek do gry ale i tak po czasie kończy się to totalnym syfem na ekranie że pomaga jeno przejście do menadżera zadań i wyłączenia ich.
Nie, nie mam przegrzaną kartę, tak, manipulowałem trybem kompatybilności, oraz tak, wszystkie inne gry które dotychczas sprawdziłem działają dobrze.

[#7] Re: Windows 7 - PPPoE gubi ustawienia

@El Amigos, post #1

Problemu nie ma w poprzednim buildzie.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem