[#1] Laptop i bateria
Mam laptopa w którym jak się wyjmie wtyczkę od zasilacza to od razu się wyłącza. Czy to może być padnięta bateria? Winda pokazuje naładowanie w 100% i żadnych problemów związanych z baterią. Co to może być?

[#2] Re: Laptop i bateria

@Arbuz, post #1

To może być np. uszkodzony układ zasilania, który nie jest w stanie przełączyć się na zasilanie bateryjne. Może być martwa do spodu bateria (chociaż takiej nie widziałem jeszcze, zawsze przynajmniej kilka sekund działała). Może też być uszkodzona. Zacznij od spróbowania na innej baterii jeśli masz taką możliwość.

[#3] Re: Laptop i bateria

@GumBoy, post #2

Własnie drugiej nie mam. A układ zasilania może być bo ostre burze ostatnio były. Dzięki

[#4] Re: Laptop i bateria

@Arbuz, post #3

A stało się to nagle? Parę dni temu trzymała czy nie sprawdzałeś wcześniej?

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem