[#1] Winodws 7 - shutdown/restart/logout
Podczas wybrania jednej z tych trzech czynności, czasem Windows się zatrzymuje, wyświetla na kilka sekund tapetę, po czym komunikat "Oczekiwanie na Task Host Window". Generalnie sam po około 5-10 sekundach wszystko załatwia, ale czy nie dało by się tych czynności wymusić? (bez sprawdzenia czy na coś jeszcze trzeba poczekać)

[#2] Re: Winodws 7 - shutdown/restart/logout

@El Amigos, post #1

Nie mam zielonego pojęcia o co chodzi, ale może masz jakieś ważne programy uruchomione w tle które coś tak sobie robią?

[#3] Re: Winodws 7 - shutdown/restart/logout

@Shoonay, post #2

A masz Win7 x64?
Chodzi mi o ten "drugi" etap zamykania, po tym jak pulpit zniknie i ma się pojawić napis "Zamykanie systemu".

[#4] Re: Winodws 7 - shutdown/restart/logout

@El Amigos, post #3

Aha, wyłącznie W7 x64, nic innego nie używam. Ale ostatni oficjalny release a Ty zdaje się jakiś nowszy, co? ;)

Nie pamiętam nic takiego o czym piszesz.
Tak, czasami (raz na tydzień/dwa) pojawia się okienko z pytaniem "czy zamknąć program bo jest zajęty" czy jakoś tak, które szybko znika i system się normalnie wyłącza.

[#5] Re: Winodws 7 - shutdown/restart/logout

@El Amigos, post #1

Z innego forum poradzono mi program EnhanceMySe7en. Można dzięki niemu przyspieszyć proces zamykania.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem