Wątek zamknięty
[#1561] Re: Skundlona elita!

@sigma2pi, post #1560

bo to niezdrowe u biednych na rozumku zardzewiałym


U biednych na rozumku nędzarzy twojego pokroju OK

Czemu tak czepiasz się tylko alkoholu, którego spożycie spadło, jest trunkiem stosunkowo tanim itd., a nie widzisz problemu np: w dobrach luksusowych jak jachty, drogie auta za kilkaset tysięcy, domy za kilka milionów, wycieczki, konta w rajach podatkowych itp.itp. Jak już chcesz inwigilować na maksa to wszystkich ze wszystkiego, bo przecież co to za nadmierne bogacenie się prezesów lub zarządów przy realizowaniu zamówień publicznych itp.,


Zazdrość i ból egzystencjalny nędzarza nieudacznika. OK
[#1562] Re: Skundlona elita!

@Diabeł, post #1557

500 plus zaskoczyło rząd. Potrzeba więcej pieniędzy

O jak mi przykro. Kto by się spodziewał

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2016 13:10:17 przez Diabeł
[#1563] Re: Skundlona elita!

@Diabeł, post #1562

link Dopiero teraz się połapali, a co z tym co się działo od 1989r? A co z funduszem kościelnym i oddawaniem majątku Kościołowi? Później na wszystko brakuje, a przykład jak kraść płynie z góry.
[#1564] Re: Skundlona elita!

@Diabeł, post #1542

PiSS to lewica


Lewica na lewo od takich na obrazku poniżej , a na prawo od centrum, biedaku umysłowy po lobotomii, masz jakiekolwiek pojęcie o systemach politycznych ?. PIS to jest prawica!, jak nie kumasz czemu, to wyryj sobie to dużymi literami w tym pustym baniaku ok, racja .

[#1565] Re: Skundlona elita!

@sigma2pi, post #1564

PiSS to lewica nędzarzu Niech żyje ZSRR OK
[#1566] Re: Skundlona elita!

@KM, post #1563

Żebyśmy mieli jasność PRL nakradł zabierając majątek, a teraz państwo wykorzystuje nie załatwione sprawy do szwindli przy oddawaniu majątku. My obywatele jesteśmy znów bici w d..., bo ktoś komu coś nawet jak nie miał prawa i tak spirala się nakręca. Mam nadzieję, że wszyscy umoczeni w aferę działkową w Wa-wie zostaną wykluczeni z zawodu dożywotnio. Nic ich nie usprawiedliwia.
[#1567] Re: Skundlona elita!

@KM, post #1563

Małe sprostowanie chodziło o komisję majątkową, a nie o fundusz kościelny. Mój błąd, sorki.
[#1568] Re: Skundlona elita!

@sigma2pi, post #1564

PIS to lewica bo rozdaje pieniądze, PO to prawica bo kradnie :P
[#1569] Re: Skundlona elita!

@KM, post #1566

Żebyśmy mieli jasność PRL nakradł zabierając majątek


Tak. Głównie wszystkie zabytki przerobiono do obrabiania pola grupowego i hodowania świń chlewnych.


My obywatele jesteśmy znów bici w d...


Bez przesady. Mamy tradycję.
Dobra, choć ciężka praca nie hańbi. Znam magistra, co nie dał rady utrzymać rodziny z pensji nauczyciela. Przyjął się za fizycznego, po 2 latach pracy jest teraz kierownikiem. Dobrym kierownikiem na kopalni, bo popracował rączkami wcześniej. Tak, w mojej rodzinie też są takie przypadki.

O co chodzi z tą aferą i jak to wpłynie na województwo Śląskie?
[#1570] Re: Skundlona elita!

@Diabeł, post #1565

Niech żyje ZSRR


Piernicz, piernicz, ja posłucham.OK

PS. Moim zdaniem, to prowokacja. Nick Diabeł współpracuje z sigma2pi. ;)

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2016 01:06:34 przez Andrzej Drozd
[#1571] Re: Skundlona elita!

@Andrzej Drozd, post #1569

Miałem na myśli złe gospodarowanie naszymi podatkami, które są marnotrawione i to jest walenie nas w d... . Takie oddawanie majątku komuś komu się nie należy przecież często polega na wypłacie rekompensaty i to idzie z naszych podatków. No a jak się okaże, że oddali niesłusznie lub nie tym którym powinni to co? Jakoś nie słyszałem, żeby zabrali. Ciekawe czy działkę z Wa-wy oddadzą państwu czy przepadło i trzeba będzie płacić drugi raz jakimś spadkobiercom?
[#1572] Re: Skundlona elita!

@KM, post #1571

Kurcze, tego to nie wiem. Moje korzenie jakoś tam szlacheckie, są z Potockich i Ratajów (sejm II RP).
Niczego nie odziedziczyłem jeśli chodzi o nieruchomości. Za to niektóre komuchy z bujną brodą, to do dzisiaj chwalą się posiadłościami. I dalej grabią Polskę wmawiając że najlepiej było za PRLu :P
[#1573] Re: Skundlona elita!

@Andrzej Drozd, post #1572

Chyba dalej się nie rozumiemy. Jeżeli Twoja rodzina miała majątek i PRL go zabrał, to powinni Wam go oddać na początku lat 90. Zamiast tego sprzedali w ramach prywatyzacji kolegom za 1 zł. Później okazało się, że jednak muszą oddać, ale ponieważ sprzedali za grosze (a łapówki do kieszeni) musieliśmy się zrzucić na to wszyscy. Drugi przykład ktoś twierdzi, że miał majątek i mu zabrali. Okazuje się, że państwo zabrało jeszcze przed wojną za długi, no ale od czego są fałszerze, notariusze, etc. no i znowu my zrzucamy się na zwrot. Trzeci przykład PRL zabrał, potomkowie zginęli w czasie wojny lub po niej i nie ma kto dziedziczyć i tu znów wchodzą fałszerze, notariusze etc. (tak chyba było z gruntami w Wa-wie i niekoniecznie tymi z tej słynnej działki, mnóstwo kamienic tak poszło), kto zrzuca się na zwrot jeżeli nie można oddać w naturze? Hmm niech zgadnę Posłowie osłowie, którzy na czas nie uchwalili dobrego prawa tylko żarli się przy byle okazji? Nie obywatele, niech się cieszą, że nie ma już Komuny i nikt ich k... nie okrada.
[#1574] Re: Skundlona elita!

@sigma2pi, post #1564

Post zaczepny w stronę ==> bana.

pustym baniaku


Już dawno zdemaskowaleś się że jesteś kakusiem.
Stary, grypsujesz na kilku nikach tym samym stylem.OK
Tą samą "grypserą". Jak chcesz, to podam ci prawie wszystkie twoje nicki w twoim multikoncie.OK

Czy podobają ci się chłopcy na tym zdjęciu?
Są tak samo zindoktrynowani jak pionierzy od towarzysza Stalina. Niemniejszego bandyty niż Hitler. Ale to jednak Stalin "zabił" więcej ludzi.
[#1575] Re: Skundlona elita!

@KM, post #1573

Spoko, ja jako że nie miałem czego dziedziczyć, to się tym nie zainteresowałem.
Problemem jednak jest to, że...nikt nie "ustawi" ustawy dla mniejszości "spadkowej" - to normalne. Żadna partia. Dosłownie "żadna". Żaden nowy rząd nic nowego w tym schemacie nie ustali, ponieważ są inne priorytety. PiS teraz walczy aby się nie pogorszyło i aby utrzymać 500+. 'Sori", ale nas Polaków jest za mało. Trzeba się rodzić, bo jak nie, to przyjdą kolejne zabory. Niemieckie, multi kulti (NRD) i rosyjska chęć imperialistyczna. Kolejny raz podzielą nasz kraj, tak jak kiedyś za zaborów.
A jeśli chodzi o spadek, to pisz do Trybunału Konstytucyjnego.
[#1576] Re: Skundlona elita!

@Diabeł, post #1565

[#1577] Re: Skundlona elita!

@Andrzej Drozd, post #1574

Ale to jednak Stalin "zabił" więcej ludzi.


Bez wątpienia zabił niektórym mózg i nie wiem czy nie należy mu się za to dodatkowy medal powczasie . Dżugaszwilego bronić nie zamierzam, ale krytykować też trudno, taka jest prawda, a na zdjęcia to są akurat Twoi koledzy z UPAiny, którzy ostatnio z takimi symbolami paradowali w Kijowie przed prezydentem z Polski . Mordercą też trudno nazwać Stalina, no może jest mordercą dla tych co mieli dziadka w Wermachcie czy innym SS ... . Powtórzenie sobie kłamstw nawet 10000x nie czyni z nich prawdy :)

Najwięcej ludzi co do ilości zabili Europejczycy i potem Amerykanie, zresztą ostatni nawet na chwilę nie przestają pod pozorami niesienia demokracji... tylko czynią to bardziej subtelnie, najczęściej cudzymi rękami . PS. uważaj żeby nie użyli Twoich
[#1578] Re: Skundlona elita!

@Kisiel, post #1568

PIS to lewica bo rozdaje pieniądze, PO to prawica bo kradnie :P


Prawica rozdaje pieniądze, a lewica poszerza wpływy państwa, po to prawica rozdaje pieniądze żeby lewica nie doszła do władzy, bo tego najbardziej obawia się kapitał i tworzy taką prawicę, a jej odcień zależy tylko od politycznej koniunktury itd... Tak właśnie proponuje na to spojrzeć . Prawica też zwiększa podatki, w odróżnieniu od lewicy, bo z czegoś muszą rozdawać itd., ale w Polsce szerzy się różne mity i głupcy jak Diabeł to kupują

Generalnie w Polsce przy korycie kradną wszyscy od 27 lat, bo nie było przy władzy jeszcze lewicy w IIIRP

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2016 21:55:01 przez sigma2pi
[#1579] Re: Skundlona elita!

@KM, post #1573

Jeżeli Twoja rodzina miała majątek i PRL go zabrał, to powinni Wam go oddać na początku lat 90.


PRL wypłacał odszkodowania za utracony majątek i teraz jak ktoś próbuje odzyskać to łamie umowy sprzed kilku dekad.
[#1580] Re: Skundlona elita!

@sigma2pi, post #1579

Jakbym czytał fakty i mity.
PIS akurat ma lewicowe postulaty dotyczące biedoty , dlatego jest nie do pobicia przy takiej opozycji która poza własnym kuta..interesem nie widziała nic. Pubilkatory teraz skupiły się na opluwaniu PiSdy więc nie ma szansy na zmianę przy władzy. Taka propaganda już daaawno nie działa, dlatego jaruś bez konta doszedł do władzy. Jedyne co może oderwać jarka od władzy to jego śmierć, żadne hoho komuchowski, HGW i sześciu
króli tego nie zrobią.

Trzeba zamiast propagandy zacząć mówić prawdę.
[#1581] Re: Skundlona elita!

@sigma2pi, post #1579

He he, na przykład umowę w sprawie nacjonalizacji aptek z 1951 roku? Przecież się aptekarze umówili z państwem, że oddają lokale razem z magazynem, kasą i wyposażeniem a w zamian zostają pracownikami Cefarmu?
[#1582] Re: Skundlona elita!

@Diabeł, post #1576



Strasznie słabo to wygląda, gdy dorośli ludzie klęczą przed magiem odprawiającym gusła
[#1583] Re: Skundlona elita!

@Diabeł, post #1582

[#1584] Re: Skundlona elita!

@Diabeł, post #1582

Strasznie słabo to wygląda jak niektórzy czepiają się każdego przejawu życia religijnego. No ale czego się spodziewać po diable? Wszak nie od parady J 8,44.
[#1585] Re: Skundlona elita!

@Diabeł, post #1583

No więc filmik naprawdę śmieszny, ale fotki ze mszy świętej to już cios poniżej pasa. Po co chodzenie na mszę mieszać do polityki, wystarczy, że robią to czasem politycy, trzymajmy poziom. Ja jestem przeciwnikiem robienia zdjęć, filmowania mszy w ogóle. Rozumiem, że jakaś wzmianka musi być, ale to jest bardzo indywidualna sprawa i niech tak zostanie.
[#1586] Re: Skundlona elita!

@recedent, post #1581

Nie napisałem o nacjonalizacji majątku spekulantów z lat 40 i 50, majątków poniemieckich który ulegały automatycznie konfiskacie - wystarczyło samo finansowanie przez Niemcy, majątków kolaborantów, majątków pożydowskich bez właściciela etc., pewnie nie masz nawet pojęcia o czym napisałem . Mówiąc krótko, żadne roszczenia od osób przebywających w okresie Polski (tzw. PRL) są bezprawne, bo PRL już im wypłacił odszkodowania za utratę majątku. ok, racja

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2016 21:09:31 przez sigma2pi
[#1587] Re: Skundlona elita!

@sigma2pi, post #1586

errata, przebywających poza Polską i nie będących już lub wcale obywatelami Polski itd. poczytaj sobie o umowach indemnizacyjnych, najważniejsze z nich to z USA (1960), Wielka Brytania (1954).

Przykład umowy z UK: http://www.msz.gov.pl/resource/742f66c0-577d-4a31-89c0-71d58fe73feb:JCR
hehe, nie wspomnę, że PRL musiał zapłacić za słynnych polskich lotników, którzy ginęli chroniąc brytyjskie tyłki itd... a co stało się ze złotem polskim, amba , typowa hipokryzja zachodu w których tak były zapatrzone (są) elyty IIIRiP.

PS. Zachodnie kraje to niech lepiej się rozliczą ze swoich kolonialnych grabieży wielowiekowych... jak im wypłacą odszkodowania, zwrócą mienie etc. to może uznamy ich za równych , tak tak, kościoła watykańskiego też dotyczy.

ps. To tylko kolejny przykład idiotyzmu elit IIIRP, równie głupich co IIRP, bo odcinanie się od ciągłości z PRL to czystej wody kretynizm, choć ja myślę, że tak jak elity IIRP tak elity IIIRP robią to tylko dla prywaty tzn. narażą Polskę na miliardowe straty byle tylko z tego wziąć dla siebie kilka milionów, ot patrioci IIIRP alias IIRP .


Ostatnia aktualizacja: 29.08.2016 21:37:38 przez sigma2pi
[#1588] Odrodzenie elit ?

@Dopuser, post #32

[#1589] Re: Skundlona elita!

@Diabeł, post #1582

Ten obrazek to taki przykład hipokryzji wiary odwołującej się do miłości bliźniego na tle śmiercionośnej broni. Nie mają wstydu kapłany agenty watykańskie, ale czego nie zrobią żeby upychać sakwę, choćby z diabłem pod rękę pójdą . Prezydent Polski klęczący , Duda klęcznik
[#1590] Re: Odrodzenie elit ?

@Dopuser, post #1588

Niby prezydent wszystkich Polaków tylko jakby zapomniał o ofiarach chłopców i dziewcząt z lasu, także ich kolegów i koleżanek nie chcących iść do lasu walczyć za miraże... Uczcijmy minutą ciszy to przemówienie, bo jeszcze przyjdzie wstydzić się za takie wynurzenia prezydenta.

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2016 21:59:02 przez sigma2pi
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem