Wątek zamknięty
[#211] Re: Skundlona elita ?

@SuperBuster11, post #208

Minister Obrony Narodowej jest pod wpływem kilku generałów, którzy upierają się, że szeregowym nie należą się prawa emerytalne. Są to zatwardziali komuniści którzy traktują nas jak żołnierzy służby zasadniczej, którzy w ich rozumieniu nic nie potrafią, są tępi i nadają się tylko na "mięso armatnie".


jacy z nich komuniści , nie plec glupot, to neokonserwatysci, a obecny szef MON - Tomasz Siemioniak jest pod wplywem, ale nie tych o ktorych myslisz, jego glownym doradca jest gen. Bogusław Pacek - jaszczomb z waszyngtonskiego nadania nekonow, pomijajac inne wplywy...

Traktowanie zolnierza szeregowego WP jak "miesa" armatniego to zadna nowosc, bo taka role wyznaczyli Amerykanie w ew. konflikcie, a MON tnie koszty "miesa", wedle rozkazu zaa oceanu.
[#212] Re: Skundlona elita ?

@sigma2pi, post #211

Właśnie m.in. o Packu myślałem, tylko uciekło mi jego nazwisko podczas pisania.
Ogólnie to pisałem tego posta lekko podchmielony
[#213] Prezydent Komorowski / WSI / SKOK "Wołomin"

@Dopuser, post #201

Prosto z Sejmu. Polecam do obejrzenia. W mediach głównego ścieku tego nie zobaczysz:

Prezydent Komorowski i WSI.



Ostatnia aktualizacja: 21.03.2015 08:33:47 przez Dopuser
[#214] Re: Prezydent Komorowski / WSI / SKOK "Wołomin"

@Dopuser, post #213

W sprawie komorowskiego i kontaktów, nie tylko z wsi, trzy części z przesłuchania w procesie ws. afery marszałkowskiej:
Jeden
Dwa
Trzy
[#215] Re: Prezydent Komorowski / WSI / SKOK "Wołomin"

@Ferin, post #214

A tu wywiad z gościem który zajmuje się sprawą kontaktu komorowskiego z agentami służb obcych w tym wsi:

*** wywiad ***
[#216] UE

@Dopuser, post #184

[#217] Dzień Zwycięstwa? Jakiego zwycięstwa?

@Dopuser, post #216

"Uznanie zakończenia II wojny światowej za „Narodowy Dzień Zwycięstwa” to nie tylko fałszowanie historii, to przede wszystkim wpisywanie się w narracje historyczną tych, którzy przyczynili się do utraty niepodległości w czasie II wojny światowej, a przede wszystkim wpisywanie się w narrację Związku Sowieckiego, który nie tylko przyczynił się do rozpętania tej wojny, ale zniewalał nasz naród przez kolejne 45 lat."

Całość na Czas na odrzucenie postkolonialnej mentalności i odrodzenie naszego Narodu.

Do poczytania dla myślących.
[#218] Re: Dzień Zwycięstwa? Jakiego zwycięstwa?

@Dopuser, post #217

To ja też dorzucę coś do poczytania dla myślących, ważne żebyśmy uświadomili sobie wszyscy w jakim bagnie jesteśmy, dlaczego tak jest i jak to wolniej lub szybciej zmienić.

Tekst (raczej) bez agitacji politycznej, przedstawiający to, co się działo i wciąż dzieje.
[#219] Re: Dzień Zwycięstwa? Jakiego zwycięstwa?

@Ferin, post #218

ważne żebyśmy uświadomili sobie wszyscy w jakim bagnie jesteśmy, dlaczego tak jest i jak to wolniej lub szybciej zmienić.


Amen. Oby szybciej.

Nie mogę otworzyć linka. Pokazuje mi jakiś tam błąd.
Wrzuć może na jakiś ludzki serwer zamiast GoogleDoc.
[#220] Paszoł won, skundlonej elicie!

@Dopuser, post #219

"Należy zorganizować coś w stylu okrągłego stołu państw środkowoeuropejskich, bo ostatnie kilka lat było całkowicie zmarnowanych. Pierwsza runda wizyt prezydenta Dudy to będą stolice państw regionu".

Prof. Krzysztof Szczerski, który w przypadku wygranej Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich zostałby jego doradcą ds. zagranicznych, był gościem Telewizji Republika. Przekonywał, że zadaniem polskiej dyplomacji musi stać się „odbudowanie polityki regionalnej ze zgliszcz”. „Pierwsza runda wizyt prezydenta Dudy to będą stolice państw naszego regionu” – zapowiada prof. Szczerski.

Poseł podkreśla, że Polska właściwą sobie siłę czerpie właśnie z regionu. „Należy zorganizować coś w stylu okrągłego stołu państw środkowoeuropejskich, bo ostatnie kilka lat było całkowicie zmarnowanych” – mówi Szczerski.

„Niech Polska zacznie działać, niech wezmą się [dyplomaci – red.] za koordynację polityki UE ws. Ukrainy. Oni czekają na naszą inicjatywę. Idą do Niemców, bo my nie wykazujemy chęci pomocy – ocenił Krzysztof Szczerski. Jego zdaniem „należy podjąć wspólne działania, aby pokazać siłę naszego regionu, szczególnie wobec coraz bardziej agresywnej Rosji” – dodaje.
[#221] Re: Paszoł won, skundlonej elicie!

@Dopuser, post #220

Obejrzalem debate Komorowski vs Duda i to bylo do przewidzenia, ze beda obiecywac i obrzucac sie blotem (bo i maja za co) ale jedna rzecz byla porazajaca...
Duda wiekszosc opowiadal z glowy a Komorowski napierdalal z kartki jak pierwszoklasista czytajacy wierszyk - M A S A K R A.

I ten dziad borowy bedzie mi tu gadal, ze jest NIEZALEZNYM kandydatem, jak on nawet od kartki z przemowieniem jest uzalezniony na calego.

Do lasu z tym Szogunem!! ok, racja ok, racja
[#222] Re: Paszoł won, skundlonej elicie!

@selur, post #221

Tymczasem nagonka na Dudę w obronie Komorowskiego na całego.
Posuwają się do oczywistych kłamstw wobec Dudy. A TV głównego ścieku nawet nie wysilaa się na nutralność. Jadą po prostu po bandzie. PRLowskie standardy w całej okazałości. Oto IIIRP pokazuje swoją prawdziwą mordę!

Nieistniejące w milczeniu narasta...
[#223] Re: Paszoł won, skundlonej elicie!

@Dopuser, post #222

[#224] Re: Paszoł won, skundlonej elicie!

@Dopuser, post #220

,,Niewolnicy wszędzie i zawsze będą niewolnikami
- daj im skrzydła u ramion, a zamiatać pójdą ulice skrzydłami".

Idzie fala. Polacy chcą dobra, piękna, sprawiedliwości i wolności. Prawdziwej, a nie tej post-ubeckiej maskarady...

,,Gdy wieje wiatr historii, ludziom jak pięknym ptakom
rosną skrzydła, natomiast trzęsą się portki pętakom".
[#225] Re: Paszoł won, skundlonej elicie!

@Dopuser, post #224

Idzie fala. Polacy chcą dobra, piękna, sprawiedliwości i wolności. Prawdziwej, a nie tej post-ubeckiej maskarady...

lol. i tak do następnych wyborów prezydenckich...
[#226] Re: Paszoł won, skundlonej elicie!

@QkiZ, post #225

Pozamiatasz czerwoną zgniliznę to i nie będzie do czego wracać.
[#227] Re: Paszoł won, skundlonej elicie!

@Dopuser, post #223

[#228] Re: Paszoł won, skundlonej elicie!

@Diabeł, post #227

Diabeł, bredzą... propaganda przecwiko Dudzie w pełnym rozkwicie.
Gdzieś tam pisali wielkimi literami, że "Duda planuje nowy podatek!".
Małymi literami było napisane, że chce opodatkować banki i super markety. Szkoda czasu na powtarzanie propagandy.

Z innej beczki: wszystkie podsłuchy na Facebooku. Jednym słowem te całe PO to jedna wielka mafia. Pogratulować im wyborców, zwłaszcza głosujących jeszcze niedawno na Komorowskiego. Półmózgi chyba jakieś, czy jak...
[#229] Re: Paszoł won, skundlonej elicie!

@Dopuser, post #228

Bo chyba tylko idioci są przekonani, że prezydent nie ma żadnej władzy w Polsce.
Prezydent z PO i z PO premier. To jak tu prezydent nie ma władzy? Ma!
[#230] Re: Paszoł won, skundlonej elicie!

@Dopuser, post #228

Duda razem z bulem byli w unii wolności. To jedno i to samo tylko odziane w inny papierek.

Jednym słowem te całe PO to jedna wielka mafia


To durnie nie mafia. Mafia nie jest taka głupia jak te matoły z wiejskiej.
Co do reszty nie ma się czym ekscytować, wybór miedzy peło a pisuarem to jak wybór między dżumą a cholerą.

Pogratulować im wyborców, zwłaszcza głosujących jeszcze niedawno na Komorowskiego. Półmózgi chyba jakieś, czy jak...


Urzędnicy i ich rodziny, więźniowie, pracownicy budżetówki, durnie.
[#231] Re: Paszoł won, skundlonej elicie!

@Diabeł, post #230

To jedno i to samo tylko odziane w inny papierek.

Pewno jestem ślepy bo żadnego podobieństwa nie widzę.
Chcesz powiedzieć że ś.p. Lech Kaczyński to to samo co Ból czy Kwaśniewski? Znasz jakieś afery z PiSem w roli głównej?
Media atakują Dudę i PiS, a nie interesuje ich co robi Bronek i PO?
I to ma być to samo? Niech taki Lis czy Olejnik w godzinach największej oglądalności zrobi wywiad z Bronkiem w sposób w jaki zwyczajowo traktuje PiSowców. To dopiero wtedy będzie to samo.
Jak na razie to "to samo" ma się jak pięść do oka...

Poza tym, jak mówi Pismo: "po owocach ich poznacie." Daj szansę Dudzie. Tym bardziej, że nie pamiętam by za rządów PiS wprowadzano jakieś ustawy szkodliwe dla narodu czy pro-lewackie.

Szkoda mi lat na niszczenie przyszłości moich dzieci przez złodziei z PO. Straconych czasu nie odkupisz za żadne pieniądze.



Ostatnia aktualizacja: 10.06.2015 19:41:02 przez Dopuser
[#232] Re: Paszoł won, skundlonej elicie!

@Dopuser, post #231

Pewno jestem ślepy bo żadnego podobieństwa nie widzę.


Bo jest zapakowane w inny papierek.

Chcesz powiedzieć że ś.p. Lech Kaczyński to to samo co Ból czy Kwaśniewski?


Tak. Razem z TW bolkiem do pary.


Media atakują Dudę i PiS, a nie interesuje ich co robi Bronek i PO?
I to ma być to samo? Niech taki Lis czy Olejnik w godzinach największej oglądalności zrobi wywiad z Bronkiem w sposób w jaki zwyczajowo traktuje PiSowców


Prywatne, opłacane media. Ty jak zapłacisz odpowiednio dużo, to też będą o tobie ładnie mówić. Wolny rynek.

Znasz jakieś afery z PiSem w roli głównej?


Znam. Klik

Tym bardziej, że nie pamiętam by za rządów PiS wprowadzano jakieś ustawy szkodliwe dla narodu czy pro-lewackie.


Polacy. Naród o bardzo krótkiej i wybiórczej pamięci.

Daj szansę Dudzie.


Nie dam. To to samo co reszta, tylko w innym opakowaniu.
[#233] Re: Paszoł won, skundlonej elicie!

@Diabeł, post #232

Diabeł, Donek to nie TW Bolek, A zdjęcie pewno zrobione w latach 80...
A ztymi aferami PiS to ty tak na poważnie? Przecież tam jest jakiś smietnik. Normalnie te afery to "porażają" swoją skalą :)
Na Dudę, Kaczyńskich, Macierewicza czy Kamińskiego nic nie mają, i to w ciągu dziesięcioleci, czy jak...

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2015 21:44:24 przez Dopuser
[#234] Re: Paszoł won, skundlonej elicie!

@Dopuser, post #233

Diabeł, Donek to nie TW Bolek, A zdjęcie pewno zrobione w latach 80...


Fakt.



I nie w 80 tylko w 90.

A ztymi aferami PiS to ty tak na poważnie?


Tak. Na poważnie. Polacy mają bardzo krótką i wybiórczą pamięć. O tych wszystkich blidach, oszustwach, przekrętach, służbach, agentach tomkach i reszcie bardzo szybko zapomnieli.

Na Dudę, Kaczyńskich, Macierewicza czy Kamińskiego nic nie mają, i to w ciągu dziesięcioleci, czy jak...


Dajesz sobie rękę uciąć? W pewnym polskim filmie był ciekawy cytat:

Dawno temu ja też zaufałem pewnej kobiecie, wtedy dałbym sobie za nią rękę uciąć. I wiesz, co... I bym teraz, ***, nie miał ręki.
[#235] Re: Paszoł won, skundlonej elicie!

@Diabeł, post #234

Czy rękę dam sobie uciąć? Dam... inaczej te wszystkie media głównego ścieku począwszy od 2005 roku by wszystkie ich afery wywlekły na wierzch niczym Pitera śledzia za 8 zł bodajże... ciekawe swoją drogą co Pitera ma do powiedzenia w sprawie swoich kolegów...

A śledzik za 5 zł to nie żadna afera. Wszędzie i zawsze znajdą się jakieś hieny... afera to miliardy i biliony utopione przez PZPO, a nie jakieś przekręciki. Zresztą wcale się nie zdziwię obecności "kretów" w PiSie. Służby robią swoje i nie śpią, zwłaszcza że akta IPN i aneks WSI nadal zastrzeżone...
[#236] Re: Paszoł won, skundlonej elicie!

@Dopuser, post #235

Zawsze mnie dziwi, że ludzie wierzą w polityków... W bandytów i złodziei typu pis czy po.

A śledzik za 5 zł to nie żadna afera. Wszędzie i zawsze znajdą się jakieś hieny... afera to miliardy i biliony utopione przez PZ.....WSI nadal zastrzeżone...


Nie wiem. Albo nie mogę doszukać się w tym sensu, albo to brzmi jak typowy bełkot polityka pisuar/peło. Retoryka typu: "a u was biją murzynów".

Czy rękę dam sobie uciąć? Dam...


Zapamiętam i będę się śmiać do rozpuku jak będziesz chodzić bez ręki.
[#237] Re: Paszoł won, skundlonej elicie!

@Dopuser, post #235

Czy rękę dam sobie uciąć? Dam...


a głowe ? , jakby co to mogę wskazać ekspertów od dekapitacji . Bez ręki można żyć, ale bez głowy jakby trudniej
[#238] Re: Paszoł won, skundlonej elicie!

@imp, post #237

Właśnie widać.
[#239] Re: Paszoł won, skundlonej elicie!

@RomanWorkshop, post #238

nie wiem co widzisz, jedynie podbijam stawkę, żeby Dopuser stał się bardziej wiarygodny
[#240] Re: Paszoł won, skundlonej elicie!

@Diabeł, post #236

Zapamiętam i będę się śmiać do rozpuku jak będziesz chodzić bez ręki.

A co wtedy gdy okaże się że miałem rację? Odetniesz swoją kończynę?

Jak na razie to stosujesz technikę pomówień i insynuacji. A liczą się fakty, nie opinie czy ploty. A fakty są takie, że system nie był w stanie im nic zarzucić, włącznie z Dudą, przez całe lata. Pomijam już sprawę fizycznej eliminacji. Na tym opieram swoje przekonanie.

Diabeł, masz kiepskie mniemanie o ludziach, myślę. Poczytaj sobie np. o Kurtyce, Olszewskim, Macierewiczu czy Lechu Kaczyńskim.
Wrzucasz wszystkich do jednego worka, ot co, nie mając żadnych powodów ku temu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem