kategoria:
[#1] KUNG FURY wspólne oglądanie :)
Widzieliście to?... ;)

https://www.youtube.com/watch?v=ZTidn2dBYbY
[#2] Re: KUNG FURY wspólne oglądanie :)

@wilkwcieniu, post #1

Ja widziałem. Niezła ścieżka dźwiękowa. Jakby żywcem z lat 80. wyjęta
[#3] Re: KUNG FURY wspólne oglądanie :)

@wilkwcieniu, post #1

Nie ten dział.

Ja też widziałem (a nawet wspomogłem finansowo) ale czy to znaczy, że trzeba zaśmiecać forum o Amidze?


Ostatnia aktualizacja: 21.04.2015 18:01:12 przez strim_
[#4] Re: KUNG FURY wspólne oglądanie :)

@strim_, post #3

Przepraszam. Tak sobie pomyślałem, ze po partyjce w Mortala nie raz i nie dwa oglądało się filmy w tym klimacie, jako swego rodzaju after party. Wybacz.
[#5] Re: KUNG FURY wspólne oglądanie :)

@wilkwcieniu, post #4

Taaak, to były czasy.
Człowiek łykał takie sceny jak małpa kit.
Potem taki pod wrażeniem wychodził na ulicę, wypatrzył wielkiego, złego człowieka i łomot mu taki dał, że aż kredki się z tornistra posypały. :D
[#6] Re: KUNG FURY wspólne oglądanie :)

@wilkwcieniu, post #1

To chyba jeszcze nie wyszło?
To tylko promujący teledysk do pełnometrażowego filmu.
Swoją drogą świetnie z niezłym jajem podejście do klimatu lat 80-90tych.
Transformujace się rzeczy, nazisci, poscigi, strzelaniny, wybuchy, dinozaury i muzyka w stylu Vince DiCola, twardy glina, podróże w czasie, kultowe samochody... szok! :)
"Worst enemy, Idolf" :D

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2015 21:12:23 przez Koyot1222
[#7] Re: KUNG FURY wspólne oglądanie :)

@Koyot1222, post #6

Już do obejrzenia

Pełna wersja filmu
[#8] Re: KUNG FURY wspólne oglądanie :)

@PopoCop, post #7

Jak dla mnie lipa.
[#9] Re: KUNG FURY wspólne oglądanie :)

@Ender, post #8

Też się zawiodłem. No ale to zrobił gość od muzyki i to niby komedia jest.
[#10] Re: KUNG FURY wspólne oglądanie :)

@Ender, post #8

Podzielam zdanie. Po 5 minutach wyłączyłem, oglądać się tego nie dało
[#11] Re: KUNG FURY wspólne oglądanie :)

@Ender, post #8

Najlepszy film ostatnich dwudziestu+ lat określić tak bezceremonialnie "lipą"????
[#12] Re: KUNG FURY wspólne oglądanie :)

@michalmarek77, post #11

Tyle achów i ochów przeczytałem przed, że się mocno rozczarowałem. Chodzi mi o to, że tu nawet próby stworzenia fabuły nie było, tylko zlepek pomysłów. Wykonanie, fajnie nawet nawiązuje to kiczu z dawnych lat, ale bez fabuły to zwykła lipa dla mnie.
[#13] Re: KUNG FURY wspólne oglądanie :)

@michalmarek77, post #11

Najlepszy film ostatnich dwudziestu+ lat


Zapisz się na zajęcia korekcyjne, tam leczą w pewnym stopniu debilizm
[#14] Re: KUNG FURY wspólne oglądanie :)

@Ender, post #12

Fabuła? W czymś co opowiada o gliniarzu, który porazony piorunem i ugryziony przez kobre staje się wybrancem - mega_fakin'_awesome mistrzem Kung Fu? O gościu, który przypadkiem trafia do ery wikingow" walczących z Laseraptorami i innymi dinozaurami za pomocą Uzi i miniganow by w końcu moc zmierzyć z Kung Fuerherem Adolfem w najbardziej epickiej scenie wszechczasow? Czy taki film potrzebuje lepszej fabuły od tej, która oferuje? Film, który opiera się na one linerach, do absurdalnej przesady ekstrapoluje najlepsze rzeczy z kinematografii lat 80, ma Davida Hasselhoffa? Nie :) jedyne o czym marze to by Netflix zrobił z tego serial a jeszcze lepiej długi, dwugodzinny film. Kung Fury jest dla filmu czymś o wiele większym niż przeboski Blood Dragon dla gier video. Okej, na Spotify jest playlista z Retro Electro zrobiona no to teraz jeszcze dwa seanse z Kung Fury i spadam taplac się w genialnosci Blood Dragon :P
[#15] Re: KUNG FURY wspólne oglądanie :)

@michalmarek77, post #14

No i jest :) Dla mnie kozak!
https://www.youtube.com/watch?v=bS5P_LAqiVg
[#16] Re: KUNG FURY wspólne oglądanie :)

@Ender, post #12

Jak to nie ma fabuły? Może zablokowałeś zmysł przyswajania informacji z powodu "kiczowatego" rozwoju, ale fabuła jest i to z paradoksem. Kung Fury po strzelaninie wywołanej przez Hitlera postanawia przenieść się w czasie by go zabić, co generalnie doprowadza do tego, że Hitler ucieka w przyszłość i koło się zamyka.


Generalnie to ten film wygląda jakby ktoś chciał się pochwalić, że umie robić efekty specjalne, lub jakby był tematem pracy dyplomowej na zakończenie szkoły.

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2015 07:20:04 przez sanjyuubi
[#17] Re: KUNG FURY wspólne oglądanie :)

@michalmarek77, post #14

Mnie nie zachwyca, trudno co począć.
[#18] Re: KUNG FURY wspólne oglądanie :)

@Ender, post #17

Kwestia gustu. Mi sie bardzo podobal, Taki 'pozytywny kicz' jak to okreslam. No i wspomnienia tych wszystkich filmow akcji z ery VHS, plus sekwencja walki jak z dawnych bijatyk 2D i ten retro cyberpunkowy klimat. Plus muzyka, ktora uwielbiam :D Z tym, ze trzeba lubic takie pariodowo-kiczowe klimaty.
[#19] Re: KUNG FURY wspólne oglądanie :)

@Ender, post #17

No cóż, może dlatego, że główny bohater zachowuje się jak podróbka Duke Nukema, ale nie ma filmów idealnych, zobacz sobie, że nawet na YT filmy, które mają kilka milionów a nawet te, w których nie ma się czego czepiać, mają zawsze jakiś procent negatywnych głosów.

P.S Czy czasem głos głównego bohatera nie wydaje się wam znajomy, np. z jakiejś gry?
[#20] Re: KUNG FURY wspólne oglądanie :)

@sanjyuubi, post #19

[#21] Re: KUNG FURY wspólne oglądanie :)

@wilkwcieniu, post #1

Ładne wykonanie ale skojarzyło mi się z tym filmem:

https://www.youtube.com/watch?v=VxLX3RnGu7U
[#22] Re: KUNG FURY wspólne oglądanie :)

@mikser, post #21

Faktycznie podobne. :)
A propo KF.. muza mi się podoba, ale z prawami fizyki to są bardziej na bakier niż kreskówki Hanna-Barbera. :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem