[#1] Serwis monitorów CRT/LCD i elektroniki
Niniejszym chciałbym zareklamować mojego znajomego, który jest ekspertem od napraw monitorów CRT i LCD, TV, sprzętu audio i ogólnie pojętej elektroniki (także drukarki). Jeżeli macie jakiekolwiek probemy z tego typu sprzętem, kontaktujcie się z p. Zbyszkiem: GG: 56910265, ew. kontakt ze mną, podam namiary telefoniczne. Człowiek zjadł zęby na takich urządzeniach, ja już sam tego nie naprawiam, bo wiem, że on to zrobi lepiej. Wielu moich znajomych korzystało już z jego usług i wiedzą, że potrafi z zamkniętymi oczami lokalizować usterki, nie mając nawet schematu urządzenia. Polecam!
[#2] Re: Serwis monitorów CRT/LCD i elektroniki

@Duddie, post #1

Jeżeli znajomy ma stronę WWW to zaproponuj link do niej do działy teleport (tak bym zrobił) i zapytał gdzie poza giełdą (oferty pracy) mogę to umieścić (dział elektronika, amiga), bo HP to chyba kiepski pomysł. Szkoda, żeby dobry fachowiec przepadł. Podaj jeszcze miasto, żeby wiara wiedziała jak daleko itd. To tyle. OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem