[#31] Re: Upomnienie od Allegro: usunięcie oferty sprzedaży

@CJ Warlock, post #27

Ad2. To akurat jest ok. Kiedys kupiłem lampy do auta, ja wywiazałem sie z umowy płacąc szybko, a sprzedający niedokładnie opisał aukcje i okazało sie , ze lampy po zalaniu, brudne całe w środku, nie wspomniał o tym w aukcji.
PO paru mailach, wystawiłem mu negatyw na który zasłużył w odwecie ja od niego też dostałem negatywa, tylko za CO?
Teraz sprzedający nie może juz sie zrekompensować niezasłużonym negatywem i dobrze. Jestem za.

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2018 09:57:11 przez ponior
[#32] Re: Upomnienie od Allegro: usunięcie oferty sprzedaży

@ponior, post #31

Wszystko spoko, ale mogli dać znać o tym że komentarze znikną, byłbym skopiował. Miałem u siebie takie perełki jak np. komentarz pisany dwunastozgłoskowcem, inny napisany staropolszczyzną, niektóre takie że zwijałem się ze smiechu...
Niektórzy naprawdę dawali czadu w komentarzach
[#33] Re: Upomnienie od Allegro: usunięcie oferty sprzedaży

@wiewiorpl, post #32

Tak komentarze mogli zostawić. Wystawianie przedmiotów, zrobili za darmo, ale prowizja 10% od sprzedaży to kpina. Sprzedając za 1000zł, 100zł zabiera allegro, tragedia.
[#34] Re: Upomnienie od Allegro: usunięcie oferty sprzedaży

@ponior, post #33

Jak sprzedajesz od wielkiego dzwona to nie powinieneś się martwić o prowizję. Praktycznie co miesiąc dostaje się kod po aktywacji którego allegro nie pobiera prowizji. Obecna promocja to zwolnienie z prowizji do końca marca. Promocje nie dotyczą przedsiębiorców.
[#35] Re: Upomnienie od Allegro: usunięcie oferty sprzedaży

@misiek2, post #34

Super tylko czy się sprzeda przedmiot amigowy w dziale "motoryzacja"
[#36] Re: Upomnienie od Allegro: usunięcie oferty sprzedaży

@AmigaPL, post #35

Akcja promocyjna "Sprzedaj w marcu bez kosztów" nie jest ograniczona do działu "Motoryzacja".

3. Użytkownicy, którzy spełnią warunki z pkt 2, potwierdzą udział w promocji w zakładce
Moje Allegro > Moja Sprzedaż > Usługi dla Sprzedających > Centrum Zniżek
(http://allegro.pl/myaccount/bundles/Index.php), będą zwolnieni z:
a. Prowizji od sprzedaży we wszystkich kategoriach w Serwisie Allegro. Promocja
obejmuje również zwolnienie z dodatkowej prowizji od sprzedaży w ofertach z
opcjami dodatkowymi: "Wyróżnienie" i "Pakiet Wyróżnienie + Pogrubienie +
Podświetlenie" w kategoriach “Dom i Ogród”, “Zdrowie” i “Delikatesy”.
b. Opłaty podstawowej za wystawienie we wszystkich kategoriach w Serwisie
Allegro, oprócz kategorii ogłoszeniowych (“Nieruchomości”, “Wakacje”, “Samochody”,
“Maszyny”, “Motocykle i quady”, “Inne pojazdy i łodzie”, “Przyczepy, Naczepy”,
Motoryzacja>Usługi).


Ostatnia aktualizacja: 26.03.2018 13:48:56 przez misiek2
[#37] Re: Upomnienie od Allegro: usunięcie oferty sprzedaży

@misiek2, post #36

Dlatego ja nie wystawiam komentarzy wcale.Powod? Bo z tego nic nie mam.
Jak coś potrzebuję to kupię. Jeśli jest do dupy to negatyw, a jeśli ok, to nic i już.
[#38] Re: Upomnienie od Allegro: usunięcie oferty sprzedaży

@Shredder, post #37

Wątek przeniesiony tam, gdzie od początku być powinien.
[#39] Re: Upomnienie od Allegro: usunięcie oferty sprzedaży

@CJ Warlock, post #27

Cały post prosto w punkt. Na szczęście bardzo rzadko korzystam z tego portalu a już nie pamiętam kiedy korzystałem jako sprzedawca. Ale całkiem niedawno kupiłem parę drobiazgów i ten obecny system komentarzy to jest porażka totalna.
[#40] Re: Upomnienie od Allegro: usunięcie oferty sprzedaży

@ponior, post #31

Niby tak.
Z drugiej strony - ostatnio kupujący po wygraniu aukcji licytował się ze mną, że mam mu wystawić aukcję drugi raz, z innym sposobem płatności, bo on ma kupon i by miał za darmo. A że ja mam dołożyć prowizję? No to co, przecież wygrał licytację i gdyby nie on sprzedałbym taniej
Teraz jako sprzedający nie miałem nawet możliwości założenia sporu (teraz to nazywa się DYSKUSJA). Pozostaje zgłoszenie sprawy do administracji Allegro...
[#41] Re: Upomnienie od Allegro: usunięcie oferty sprzedaży

@dizzyx, post #40

Dokładnie istna masakra co się dzieje z tym Allegro, ludzie nie wiedzą w ogóle, że coś kupują, ja jako sprzedający muszę płacić prowizję, a jak daję zwrot prowizji za ponadprogramowe kupione rzeczy, to kupujący się z tym nie zgadzają i prowizja przepada, bo oni nawet nie wiedzą, że coś kupili, no śmiech na sali.. Kiedyś można się było odwołać od tego, a teraz nic, jak sobie kupujący kliknie "nie prawda" to ty sobie płać za coś, czego faktycznie nie sprzedałeś i reszta ich g.. obchodzi.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem