[#1] elo nutki ♫♪
w każdym szanującym się hajtparku jest topic z fajną muzą. Czemu w tym nie ma Wrzucajcie nowe elonutki i zacne muzy, których warto posłuchać. Tj. najlepiej takie, których nikt nie zna, bo zapychanie tematu znanymi przez wszystkich stuletnimi elonutkami jest trochę bez sensu, nie?
Pierwsza elonuta z całkiem ładną panią o ładnym głosie w tle:



tylko ten spodzień do mnie nie przemawia.
niemniej właśnie od jakiejś godziny jej słucham, myśląc o pani dentystce. wub

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2020 04:25:28 przez snajper
[#2] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #1

Ja do dzisiaj tego nie znałem, wpadło mi w uszy/oczy:

[#3] Re: elo nutki ♫♪

@RomanWorkshop, post #2

Bruce & Bongo

[#4] Re: elo nutki ♫♪

@RomanWorkshop, post #2

to w uszy może nie do końca, za to w oczy mi wpadło tak, że oglądając ten film chyba raz w życiu ze 25 lat temu skojarzyłem po miniaturce. Może by tak zatrudnić się jako sprzątacz w biedronce, hmmmm...

[#5] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #4

A po paru klikach od tego co podałeś...
Może zrobimy konkurs kto więcej kompów w tym klipie rozpozna? ;)

https://www.youtube.com/watch?v=2Sb-mdDl9z8
[#6] Re: elo nutki ♫♪

@ZbyniuR, post #5

ja to oglądałem już wcześniej, Amigi tam w każdym razie nie ma. buuu! No i jakoś dołująco działa na mnie ten kawałek, to go przestałem słuchać. Ale zamówiłem sobie już ich album Innerworld, jeden utwór z niego został użyty w soundtracku filmu Drive.
teraz od 5 godzin słucham sobie tamtej wersji Alphavillów, bo stwierdziłem, że jednak jest całkiem spoko. I też jej nie znałem do tej pory.
[#7] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #4

Ale na pewno śpiewa ładniej od pani dentystki.
[#8] Re: elo nutki ♫♪

@RomanWorkshop, post #7

kto? Marian Gold? Bo ja pisałem o moim filmiku.
zresztą o kogokolwiek by nie chodziło, to i tak wolałbym miliard razy bardziej słuchać, że mam 10 zębów do leczenia i 4 do wyrwania. Chociaż teraz to dbam o ząbki.
[#9] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: elo nutki ♫♪
[#10] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: elo nutki ♫♪
[#11] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #10

takie coś se zrobiłem w międzyczasie:



brakuje jednego dźwięku, bo ciężko go rozgryźć :/ w sensie nutki ciężko rozgryźć. To jest taki wujowy dźwięk z gatunku tych, na które potrzeba kilku sampli i jeszcze kombinować z tonem, a na koniec i tak przychodzi Krashan i mówi, że sample nie są zestrojone i że wszystko fałszuje.
[#12] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #11

No cóż fajne, ale sample nie są zestrojone i wszystko fałszuje.
[#13] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #1

dzisiej mam dla Pańąstwa najnowsze upolowanie z jutubera. Bardzo ładna pani o bardzo ładnym głosie i bardzo ładnych kształtach. Ta z pierwszego posta, ze spodniami klałna, to może jej buty czyścić. Chociaż ładna pani na tym widele może sprawiać wrażenie z deczka jak takie panie lubiące się dużo opalać i łamać przepisy drogowe niemieckimi samochodami z panami w ubraniach marki Adidas, poddane operacji w sklepie z fotografiami.
Jak ktoś lubi łagodniejsze brzmienia, to cały album Sleepwalking jest mega. wub Tyle że wuje złamane już wykupiły wszystek winyl. buuu! a MP3 to niech se wsadzi do pupy bardzo ładnej, bo to format dla plebsu z pierdziawkami klasy Manta.
ale postera to se zanabędę. OK Chociaż A3 pozostawia tu pewien niedosyt.





Ostatnia aktualizacja: 25.02.2020 19:20:39 przez snajper
[#14] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #13

Ech przez tego twojego linka mam teraz pozaznaczaną listę klipów do oglądania a miałem w planie coś innego.

PS.: A co z dentystką? ;)
[#15] Re: elo nutki ♫♪

@ZbyniuR, post #14

Ech przez tego twojego linka mam teraz pozaznaczaną listę klipów do oglądania.

no i prawidłowo.

PS.: A co z dentystką? ;)

mam wizytę u pani dentystki za 2 tygodnie (bez skojarzeń :P). Póki co rozplanowałem sobie dalsze działanie na miesiąc wprzód, włącznie z wynajęciem apartamentu. :P Ale jak to się potoczy, nie wie nikt....!!1
[#16] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #15

Ty tu sobie planujesz a tymczasem jakiś przystojniak zbajeruje ją w parę minut, i nie będzie z tym czekał tygodniami.
[#17] Re: elo nutki ♫♪

@ZbyniuR, post #16

musiałem mieć czas, żeby się przygotować emocjonalnie i wziąć parę głębszych oddechów.
poza tym kierując się mądrościami wyniesionymi z taoistycznych przypowieści nauczyłem się nie przejmować zbytnio przeciwnościami losu smith Albowiem ju newer noł łot lajf łil bring...
A i tak już po otrzeźwieniu musiałem nanosić do swoich planów poprawki, po spostrzeżeniu, że jedno łóżko dwuosobowe to nie jest dobra opcja na start. A ubolewam nad tym srogo, bo to było takie za**biste uberłóżko deluxe i nigdzie indziej takich nie ma. Nawet specjalnie zaznaczyłem w mejlu dla pewności, że kcem opcję z fajnym uberłóżkiem. Tak że lepiej sobie kilka razy powytrzeźwiać, postawić się w roli pani dentystki i poprzemyśliwać, zanim zrobi się coś głupiego.
wcześniej myślałem, żeby na nią któregoś dnia wpaść zupełnym przypadkiem, prowadząc kotka na smyczy. Ale ta opcja też odpadła, bo według moich obliczeń pani dentystka dojeżdża do pracy samochodem, a samochody pań dentystek parkują na tyłach budynku, gdzie jest access restricted.

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2020 01:11:58 przez snajper
[#18] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #17

A tego kotka umiejącego chodzić na smyczy już masz czy planowałeś kupić i wytresować?
[#19] Re: elo nutki ♫♪

@ZbyniuR, post #18

mam kotka, tyle że on nie jest z takich chodzących na smyczy. Ale takie kotki też bywają, nawet kiedyś miałem kolerzankę, która miała takiego kotka, ale teraz nie mam, to trzeba kombinować samemu. W każdym razie kotek/piesek był w tym planie bardzo istotnym elementem.
[#20] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #19

...a jeszcze co do tej kolerzanki, to nawet gdybym ją nadal miał, to ona po 23 latach pewnie już by nie miała kotka. Tak więc tu jest kotek pogrzebany.
nie pamiętam, czy on nie miał na imię Tadeusz.

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2020 18:11:19 przez snajper
[#21] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #1

Ależ proszę


I taka prośba jakby ktoś mógł tekst przetłumaczyć.
[#22] Re: elo nutki ♫♪

@mikecios, post #21

https://www.musixmatch.com/lyrics/El-Chombo/Chacarron-extended/translation/polish


to dla odmiany ode mnie taka elonutka :




Ostatnia aktualizacja: 01.03.2020 00:57:34 przez snajper
[#23] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #22

[#24] Re: elo nutki ♫♪

@ZbyniuR, post #23

Mówcie co chcecie, szukalem na siłę coś co jest gorsze od disco polo i nawet ten kawałek powyżej co wkleiłem jest lepszy
[#25] Re: elo nutki ♫♪

@mikecios, post #24

to tera jeszcze gorąca elonutka i najlepszy superhiroł w galaktyce \o/ Tańczący banan (nie licząc Turricana)
jak widać - Conan, Terminator i Gwiezdne Wojny były tylko kopiami He-Mana, a i tak każdemu udało się zmieścić jedynie ułamek tej zajedwabistości.



Ostatnia aktualizacja: 04.03.2020 01:01:31 przez snajper
[#26] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #25

A mnie dziś wpadła w ucho taka nutka:
https://www.youtube.com/watch?v=nMCWHN14QyA
Ścieżka dźwiękowa do gry Beverly Hills Cop Main na PS2.
[#27] Re: elo nutki ♫♪

@ZbyniuR, post #26

fajne, ale w sumie to kilkudziesięciosekundowy loop.
btw właśnie żem się dowiedział, że podobno w przygotowaniu jest czwarta część z Eddiem Murphym (w 2013 była też kontynuacja w telewizorni, z synem Axela, ale nawet nie ma żadnych informacji o niej na filmłebie - poza tą, że istnieje taka pozycja).
[#28] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #27

No to takie cus.
Klip nie jest oficjalny tylko dorobiony do modnego ostatnimi czasy kawałka.

[#29] Re: elo nutki ♫♪

@snajper, post #27

Taa niecałe 2 minuty w pętli, to muza w menu która wita po włączeniu gry. Ale tam jest cała ścieżka dźwiękowa Harolda Faltermeyera, wybrane kawałki z 3ech filmów i chyba też nowsze. :)

A propo kontynuacji, 3ia część się widzom nie spodobała, więc przestali robić. Słyszałem że Eddie Murphy ma w sumie kilkanaście dzieciaków z wieloma paniami. Ale nigdy się nie zastanawiałem czy któreś jest już dość stare i pójdzie w ślady ojca.

Na świecie powstaje tyle nowej muzy i filmów że życia nie starczy by to ogarnąć, dlatego mało się przejmuję czy powstaje jakaś kontynuacja czy nie, bo i tak jest czego słuchać i co oglądać. A i powroty do tego co już się lubi tez są miłe.:)
[#30] Re: elo nutki ♫♪

@ZbyniuR, post #29

zawsze można oglądać stare filmy. Na Zoom TV od 2 marca pn.-czw. 21:00 leci od początku Z Archiwum X. OK Trzeba będzie odkurzyć telewizor.




Ostatnia aktualizacja: 05.03.2020 20:56:34 przez snajper
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem