[#1] Snajpi i pani dentystka


[#2] Re: Snajpi i pani dentystka

@selur, post #1

to nie jest pani dentystka. Pani dentystka ma oczy jak gwiazdeczki, ząbki jak gwiazdeczki a włosy, uśmiech i całą resztę bogini, a jej głos sprawia, że siedząc z rozwartą szczęką na fotelu dentystycznym wsłuchujesz się w słowa typu "dolna ósemka do ekstrakcji" albo "dziewczyny, podajcie mi [cośtam]" jak w najsłodszą melodię wub
[#3] Re: Snajpi i pani dentystka

@snajper, post #2

Dziewczyny? to tam pracuje całe stadko dentystek?
[#4] Re: Snajpi i pani dentystka

@ZbyniuR, post #3

po pierwsze stadko to masz w stodole. Po drugie użycie liczby mnogiej wskazuje na liczbę 2 lub więcej sztuk, a dwie-trzy sztuki to nie jest stadko. Po trzecie - co właściwie Cię tak zadziwiło w obecności kilku(nastu) dentystek w jednej przychodni? Wg Ciebie istnieje ograniczenie do jednej na 100 m^2, czy jak? wariat?
[#5] Re: Snajpi i pani dentystka

@snajper, post #4

Myślę że masz problem pewien......
[#6] Re: Snajpi i pani dentystka

@mikecios, post #5

Niejednego zgubiła słabość do płci przeciwnej :)
[#7] Re: Snajpi i pani dentystka

@ingenic, post #6

nie wiem gdzie mój wątek o miłości, zapewne zawistny moderator gdzieś schował, a lista wątków na profilu oczywiście nie obejmuje działu Hyde Park. Więc będę wyżalał się tu.

pani dentystka była cała szczelnie zapakowana w maseczki, czepki i folie. Po 4 miesiącach czekania zobaczyłem jedynie jej piękne oczy i usłyszałem głos tłumiony dziesięcioma warstwami ujwieczego.
A teraz czeka mnie kolejne 6 miesięcy. Wypjerdalaj, wirusie.
[#8] Re: Snajpi i pani dentystka

@snajper, post #7

Czemu klniesz? Są przecież zamienniki jak chociażby uciekaj stąd.

Uciekaj stąd, wirusie.
[#9] Re: Snajpi i pani dentystka

@amikoksu, post #8

bo wirus gra nie fair i to był cios poniżej pasa.
Ale jakoś wytrwam, dzięki uwiecznionej tu parze rękawiczek o zapachu płynu do dezynfekcji rąk. Schowałem ją do szuflady ze świętościami, obok pudełka z antologią muzyczną Turricana.

[#10] Re: Snajpi i pani dentystka

@snajper, post #9

Za tyłek chociaż niby niechcący złapałeś ?
[#11] Re: Snajpi i pani dentystka

@mikecios, post #10

nie będę zachowywał się jak prostak, któremu ejakulat rozsadza głowę.
za to niechcący zamieniłem z nią parę słóww. Oczywiście wpatrując się jej głęboko w oczy, czyli tak jak robią dżentelmeni, a nie prostacy na wiejskim disko w remizie klepiący po tyłku.

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2020 20:27:02 przez snajper
[#12] Re: Snajpi i pani dentystka

@snajper, post #7

zanim pojmiesz paniom dentystkę za zone,
to sprawdz czy czasem nie jes onat celebrytkom, bo mozesz miec pozniej przechlapane w malzenstwie


[#13] Re: Snajpi i pani dentystka

@selur, post #12

widać, że gościu nic w temacie się nie zna. Zdradziła go ta łyżka. Żona Pazury robi powidła i używa łyżki do robienia powideł:


poza tym każda przykładna żona posiłki przyrządza właśnie w ten sposób.




a podaje w ten:



Ostatnia aktualizacja: 29.07.2020 04:19:20 przez snajper
[#14] Re: Snajpi i pani dentystka

@snajper, post #13

Wybacz, że na ziemię Cię sprowadzę, ale dla takiej pani dentystki to jesteś tylko jednym z tysięcy klientów jakich rocznie przyjmuje :) Patrzy w otwór gębowy i otchłań Twego portfela :)
Jeśli jest dobra i cenisz jej pracę to radzę, żeby sobie darował startowanie, bo po dostaniu kosza to na jej fotel już nie wrócisz.
[#15] Re: Snajpi i pani dentystka

@ingenic, post #14

Daj mu pomarzyć. Po wrzuconych zdjęciach wnioskuję, że on jest na etapie marzeń i z prawdziwą kobieta z krwi i kości nie miał do czynienia, stąd te zdjęcia. Dentystka, pani w spożywczym, polonistka nie liczą się kolego Snajper. Kup bukiet idź do dentystki, powiedz jej, że ci się styki przegrzewają jak ją widzisz i wrzucasz zdjęcia roznegliżowanych pań przez to na forum starych pryków. Ona może być twoją Fantagiro i wyzwolić cię z tego szaleństwa. A później wróć tu i pochwal się co zdziałałeś.
[#16] Re: Snajpi i pani dentystka

@KM_Ender, post #15

zdjęcia pań są powiązane z postem selura, a nie z myślami, które lęgną się w głowach chorych, podległych (acz nieświadomych tego) wpływowi mass-mediów niwychowanych osobników, kiedy tylko ktoś wspomni o miłości: "cycki d*pa sex oooo... klepnę ją po tyłku i powiem, że niezłe ma cycunie". To raz.
fakt, że Ty jesteś starym prykiem, w żaden sposób nie determinuje, dla kogo przeznaczone jest forum. Taki teh_KaiN np. jest sporo młodszy ode mnie. To dwa.
skoro nie zdajecie sobie sprawy jeden z drugim, co to prawdziwa romantyczna miłość, to... wypada mi tylko współczuć. Wiek fizyczny nie jest tutaj żadnym wyznacznikiem dojrzałości. Była (i jest nadal) już na śmiećbuku grupa niedorozwojów umysłowych, którzy mimo 50-tki na karku kwestię potomstwa w związku traktują jak obślinione napalone małolaty, które odkryły, że długopisem ze skuwką można symulować r*chanie. To trzy.

@ingenic
Wybacz, że na ziemię Cię sprowadzę, ale dla takiej pani dentystki to jesteś tylko jednym z tysięcy klientów jakich rocznie przyjmuje :

"takiej", tzn. jakiej? Nawet jej nie widziałeś, więc sorry, ale gadasz tu jak ślepy o kolorach.

Jeśli jest dobra i cenisz jej pracę to radzę, żeby sobie darował startowanie, bo po dostaniu kosza to na jej fotel już nie wrócisz.

i właśnie dlatego akcje typu klepanie po tyłku są skazane na porażkę. Istnieją dużo bardziej kulturalne sposoby na wykazanie zainteresowania i sprawienie przyjemności drugiej osobie. No ale to właśnie różni dżentelmenela od obślinionych małolatów - ten pierwszy o tym wie i je stosuje.

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2020 16:33:17 przez snajper
[#17] Re: Snajpi i pani dentystka

@snajper, post #16

@ingenic
...chociaż że jestem jednym z tysięcy pacjentów, to jest akurat fakt. Tyle że zdążyłem dawno już do tego dojść, więc nikogo na ziemię nie sprowadziłeś i dalej sobie tak fruwał będę Aniołek

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2020 16:51:53 przez snajper
[#18] Re: Snajpi i pani dentystka

@snajper, post #13

A na tym trzecim obrazku to która z pań jest żoną? I kim jest ta druga?
[#19] Re: Snajpi i pani dentystka

@snajper, post #16

Kukuryku nie piej tyle koguciku. HP też ma swoje niepisane prawa. Przeczytaj sobie koguciku co wypisujesz i zastanów się🤬 ile można czytać takie tematy. Do poduszki polecam utwór "Artysta" Sł. Mrożka. Krotki a treściwy. Koguciki rulez.😎 EOT.
[#20] Re: Snajpi i pani dentystka

@KM_Ender, post #19

jakoś sam tu przyszedłeś i go czytasz, więc najwyraźniej można.
poza tym wciśnij home i spójrz, kto jest autorem tego wątku.

@ZbyniuR na trzecim są dwie żony w małżeństwie poligamicznym.
[#21] Re: Snajpi i pani dentystka

@KM_Ender, post #19

Spokojnie...
kazdy z nas przechodzil kiedys faze "milosci platonicznej" a ze Snajpi przechodzi ja dopiero teraz (w wieku 30 lat) i jeszcze nie wie co to tak naprawde oznacza, to nie nalezy go za to winic.
Jak juz przestanie trzepac kuca nad fociami pani dentystki z instagrama, to wtedy wyrosnie na prawdziwego menszczyzne (bobr, homar i menszczyzna).



Sam sie przekona, ze prawdziwa milosc wyglada tak i wcale a wcale nie jest apetyczna



p.s.
Snajpi ja tez sie kiedys kochalem w pani lekarce OK
dopoki nie dotarlo do mnie , ze lekarki to jednak straszne raki i kochaja tylko banksterow, prawnikow i chirurgow plastycznych
[#22] Re: Snajpi i pani dentystka

@selur, post #21

aha i pamietaj Snajpi, ze jak juz zarobisz na "milosc" dentystki, to wtedy pojawia sie kolejna przeszkoda...


[#23] Re: Snajpi i pani dentystka

@selur, post #21

pisząc o trzepaniu dowiodłeś jedynie swojej niedojrzałości oraz uzależnienia i podległości umysłu zafałszowującym świat mass-mediom, wzorem KM-Endera. Na co zresztą istnieją powszechnie dostępne mądre uzasadnienia psychologiczne i co z powodzeniem wykorzystuje CIA, KGB i inne rzeczy.

Ale nie będę starał się wyprowadzić Cię z błędu - chcesz być mądrzejszy, to sam poszukaj.


poza tym miłość nie ma być apetyczna. Zresztą jest to bardzo szerokie pojęcie w naszej kulturze i pewnie stąd bierze się powszechne niezrozumienie. Ale tu również nie będę pchać się pod wiatr, próbując wyprowadzić Was z mylnego postrzegania świata. Wzorem starego chińskiego mistrza i mędrca zawrócę i pójdę równoległą uliczką, a Wy taplajcie się dalej w swoim bajorku iluzji.ok, racja
idę robić bica i klatę natenczas. siedzi, pije i chrupki

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2020 03:23:30 przez snajper
[#24] Re: Snajpi i pani dentystka

@selur, post #21



Ostatnia aktualizacja: 30.07.2020 05:01:48 przez snajper
[#25] Re: Snajpi i pani dentystka

@snajper, post #23

"idę robić bica i klatę natenczas"

pakujesz?
a umiesz?
[#26] Re: Snajpi i pani dentystka

@selur, post #25

pewnie.
ale powinienem przeprosić kolegę Endera, bo nazywając go starym prykiem zachowałem się zupełnie jak niedżentelmen. Co wchodzi dodatkowo w konflikt z wyznawanym światopoglądem. Przepraszam, kolego Enderze.
[#27] Re: Snajpi i pani dentystka

@snajper, post #23

Trudno mi zrozumieć w jaki sposób godzisz sobie w głowie wizerunek dżentelmena wierzącego w miłość romantyczną z wrzucaniem tzw. "ładnych pań" z jajecznicą na przysłowiowych cyckach gdzie popadnie. Myślisz, że platonicznie podziwiana pani stomatolog widząc Twoje forumowe popisy zapałała by do Ciebie uczuciem zgoła innym niż odraza?
[#28] Re: Snajpi i pani dentystka

@recedent, post #27

ale... Ale... To nie tak!
bo po pierwsze nie gdzie popadnie, tylko w hyde parku na ppa, czyli tam, gdzie słońce nie dochodzi.
po drugie ona tu nie zagląda. Myślisz, że pani dentystka nie ma co robić, tylko czytać posty na końcu internetów.
a po trzecie wobec niej jestem bardzo grzeczny i kulturalny. Tyle że mnie onieśmiela, stąd mogę być trochę za mało kulturalny.
a po czwarte powtórzę to, że panie z jajkami są ściśle połączone z filmem selura. Jak ktoś go nie obejrzy, to nie zrozumie i w efekcie właśnie będzie myślał, że ja to tak wszędzie. Nigdy nie wrzucam pań bez powodu! I podkreślę na koniec, że te panie tutaj na mnie nie działają w najmniejszym stopniu. Działają tylko na zboczeńców i niewyżytych małolatów, którzy nie są w stanie kontrolować swojego zwierzęcego popędu.
a po piąte to nie jajecznica, tylko jajka sadzone.

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2020 17:49:38 przez snajper

a po szóste to selur zaczyna głupie posty. W moim poście na temat pani dentystki nie było ani pół obrazka ani durnych filmików. Tyle że właśnie ktoś z nim zrobił coś i go nie ma, dlatego musiałem kontynuować tutaj.

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2020 17:55:07 przez snajper
[#29] Re: Snajpi i pani dentystka

@snajper, post #28

Snajpi po prostu cie jeszcze nosi...
ale spoko po 40stce to juz sie nawet spacerowac z wybranka nie chce.
Wytrzymaj jeszcze troche

[#30] Re: Snajpi i pani dentystka

@snajper, post #28

No nie mów że nie widzisz na zwojej wybrance takiej jajecznicy ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem