[#1] przeglądanie stron z historii offline Chrome
Może ktoś z Was będzie wiedział. Taka sytuacja, wczoraj na olx było ogłoszenie o samochodzie, przeglądałem je sobie, a dziś już nie ma tego ogłoszenia. Skoro go przeglądałem wczoraj to czy mogę je zobaczyć w historii offline ? Odłączyłem net od kompa, ale nie mogę w ogóle przeglądać stron w offline. Da się w ogóle zobaczyć tę stronę z historii przeglądania ?
[wyróżniony] [#2] Re: przeglądanie stron z historii offline Chrome

@ingenic, post #1

Sądzisz, że Google pozwoliłby Ci na przeglądanie stron i on mógłby o tym nie wiedzieć?

To oczywiście żart. Ciekawa kwestia. Faktycznie nie można przeglądać historii będąc offline. To po co jest cache? Kiedyś to było możliwe (przynajmniej na FF).
[wyróżniony] [#3] Re: przeglądanie stron z historii offline Chrome

@mailman, post #2

Aż sprawdziłem pod firefoksem, włączyłem tryb offline i byłem w stanie obejrzeć ogłoszenie na Allegro Lokalnie które oglądałem dzisiaj rano. Może pora się przeprosić z fx i porzucić chrome'a? ;)

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2020 22:21:04 przez teh_KaiN
[#4] Re: przeglądanie stron z historii offline Chrome

@teh_KaiN, post #3

Macie rację, lepiej się przesiąść na FF. Kiedyś było możliwe przeglądanie treści już oglądanych w trybie offline. Odpinałem kabel od routera, albo wyłączałem sieciówkę, klikałem w historię i wszystko co było w historii wyświetlało się. Próbowałem jeszcze z webarchive, ale niestety nie ma z tego dnia żadnego zrzutu.
[#5] Re: przeglądanie stron z historii offline Chrome

@mailman, post #2

Udało się tym dotrzeć do ogłoszenia:

cache:https:// i tu adres ogłoszenia
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem