Wątek zamknięty
[#1] co tej pani się stanęło? :|
w nos, tej mianowicie? I czy ona w ogóle jest żywa? Bo tak sobie kliknąłem w "osobę, którą mogę znać" (tak twierdzi fejzbok - bo zna ją 1 znajomy, którego zna mój 1 znajomy i który w związku z tym kiedyś wysłał mi zaproszenie, które przyjąłem, żeby wyszło, że znam dużo różnych ludzi) i przeglądając sobie jej posty z każdym kolejnym utwierdzam się w przekonaniu, że jednak ktoś cyka sobie focie z sexrobotem.


(choć to nadal nie tłumaczy, co jej się stanęło)

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2020 17:37:39 przez snajper
[#2] Re: co tej pani się stanęło? :|

@snajper, post #1

Czym ty sie przejmujesz, rób jak wszyscy, jeśli ładna to dodajesz, bo to dobrze wygląda na stronie ze znajomymi. ;)
A tak serio to pewnie jakiś filtr włączony, na kolejnych fotkach już wygląda normalniej. :)
[#3] Re: co tej pani się stanęło? :|

@snajper, post #1

jak cos sie stalo ?????
Nie zjadla SNICKERSA i nie jest soba !

[#4] Re: co tej pani się stanęło? :|

@snajper, post #1

Załóż sobie własną stronę albo bloga i tam popychaj takie pierdoły.

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2020 18:19:21 przez mailman
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem