[#1] Telefon bez internetu i gps
Dostanę jeszcze taki nowy? Czy jedynie w grę wchodzi ręczna ingerencja w system w tel?
[#2] Re: Telefon bez internetu i gps

@amikoksu, post #1

[#3] Re: Telefon bez internetu i gps

@recedent, post #2

To jest taki bardziej domowy ale dzięki.

Właśnie znalazłem takie coś http://www.szpieg.sklep.pl/?332,pl_elari-nanophone. Wysłałem do nich zapytanie w sprawie kilku szczegółów.

Temat dalej aktualny jak by co.
[#4] Re: Telefon bez internetu i gps

@amikoksu, post #3

Znalazłem jeszcze Nokia 110 TA-1192 DS PL. Czyli coś tam jeszcze jest. Kiedyś szukałem i nie natrafiłem.
[#5] Re: Telefon bez internetu i gps

@amikoksu, post #4

[#6] Re: Telefon bez internetu i gps

@nostrum666, post #5

Taki byłby spoko, chociaż już bym polował na 3310. Nie wiadomo jak to z baterią, jak to długo podziała mimo że chyba leżak z magazynu. Jednak nowy mnie interesuje.

Jeszcze biorę taki pod uwagę.
https://www.maxcom.pl/pl/telefony-klasyczne/596-maxcom-classic-mm111-pocket-phone-5908235975634.html
[#7] Re: Telefon bez internetu i gps

@amikoksu, post #6

Miałem obydwa i obydwa są tak samo fajne i bezawaryjne, mówię oczywiście o 3210 i 3310 nie o Maxcom. Lepiej chyba wspominam 3210 ale to chyba tylko dlatego że miałem go dłużej niż 3310.
[#8] Re: Telefon bez internetu i gps

@amikoksu, post #1

Hmmm ale przecież posiadanie byle jakiego telefonu komórkowego bez netu/gps też można wyśledzić. Mylę się?
I tak umoczyliśmy już wszyscy ...
[#9] Re: Telefon bez internetu i gps

@Tomski, post #8

Sieć komórkowa owszem. W smartfonach dochodzi mnóstwo innych możliwości.
[#10] Re: Telefon bez internetu i gps

@amikoksu, post #9

Polecam stacjonarny na kablu ;)
[#11] Re: Telefon bez internetu i gps

@mikecios, post #10

Domowy taki mam.
[#12] Re: Telefon bez internetu i gps

@amikoksu, post #6

Maxcom, zapomnij. Mam takie dziwadła w pracy, to się nadaje co najwyżej do rzucania na odległość.
[#13] Re: Telefon bez internetu i gps

@fazior, post #12

Z zasięgiem problem? Tak do jutra chcę zamówić któryś z tych trzech telefonów. Może jednak Nokia 110 TA-1192 DS PL będzie lepszym wyborem.
[#14] Re: Telefon bez internetu i gps

@mikecios, post #10

Co mu po stacjonarnym?
Nie ma GPS , nie ma internetu, ale i tak wiedzą gdzie się znajduje.
[#15] Re: Telefon bez internetu i gps

@Norbert, post #14

Sieć komórkowa tylko. To mi wystarczy. Mi zależy na telefonie poza domem.

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2020 14:47:02 przez amikoksu
[#16] Re: Telefon bez internetu i gps

@amikoksu, post #15

Wiem co potrzebujesz.
Nie ja proponuję Ci stacjonarny.
Tym bardziej że nie pasuje do wymagań już na początku.
Łatwo go namierzyć
[#17] Re: Telefon bez internetu i gps

@Norbert, post #16

Jestem w temacie.
[#18] Re: Telefon bez internetu i gps

@amikoksu, post #17

Obecnie nadal bez większego problemu można dostać tego typu telefony. Choć wiadomo, że są to stare modele, ale co ciekawe, jakiś czas temu była zbiórka na kickastarterze na nowy model telefonu właśnie bez gps, internetu itp choć z tego co kojarzę ostatecznie nic z tego nie wyszło (plany się posypały, choć kasa była). A co do modeli, które obecnie można dostać bez internetu i GPS to widziałem ostatnio ciekawe zestawienie. Myślę, że zainteresuje Cię i raczej powinno pomóc znaleźć coś dla siebie - nawet w 2023 roku ;
[#19] Re: Telefon bez internetu i gps

@Girten, post #18

Telefon już nabyłem taki jaki chciałem. Fizyczne przyciski, bez neta itp.
PS. Popracuj bardziej nad stroną.
[#20] Re: Telefon bez internetu i gps

@amikoksu, post #19

A gdyby ktoś szukał telefonu bez tych ogłupiaczy dla dzieci, to polecam Nokię 230 dual sim. Dzieciaki zadowolone.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem