[#1] Szukam gry... Ale na PC
No właśnie, a skoro tylko tu mam konto więc spróbuję szczęścia.

Point and Click
Jeśli to dobrze pamiętam to na dzień dobry była mapa całego świata ale nie można było przejść w dowolne miejsce bez zakończenia aktualnego etapu.
I tu teraz idzie najważniejsze. Te etapy to jakby pory roku/krainy. Pierwsza była zima (chyba). I działo się to w lesie?

Graficznie kolorowa, coś jakby Simon czarownik - chodzi o ogólny styl.

Data wydania... Nie mam pojęcia ale po 2000r mi jakoś tak pasuje.

Dzięki.
[#2] Re: Szukam gry... Ale na PC

@peceha, post #1

[#3] Re: Szukam gry... Ale na PC

@grxmrx, post #2

Nie,
Tamto było podobnie kolorowe ale jakby mniej pstrokato (i styl, malowanie lekko inne)

Jestem pewny tej mapy świata i właśnie 4ech krain rozróżnianych przez pory roku.
Jednak pierwsza to nie była zima bo las był normalny, a był las na pewno. Hehe

Nie pamiętam wiele bo poświęciłem tylko parę godzin tej grze bo gdzieś stanąłem na dluzej no a potem do niej nie wróciłem.
Pora chyba jednak ją skończyć... Jeśli się znajdzie.
[#4] Re: Szukam gry... Ale na PC

@peceha, post #3

przejrzyj sobie listę, może po tytule Ci się przypomni.
[#5] Re: Szukam gry... Ale na PC

@snajper, post #4

No i jest: Fable

Dzięki
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem