[#1] Tonight C​iptun RMX 🎵
specjalnie dla PPA pokaz przedpremierowy Tzn. taki, który odbywa się w obecności premiera.



zrobienie C​iptun Remixa zajęło mi 2 dni z hakiem. Z efektów jestem dumny jak paf, bo zajmują poniżej 100kb! Szok Tańczący banan Choć w tym celu musiałem na koniec zapodać pattern cleanup, a to nie do końca mi się uśmiecha, bo zawsze lepsze wrażenie robi, kiedy w numeracji patternów panuje artystyczny nieład.
oczywiście to tak naprawdę nie jest c​iptun, ale ma jednego takiego sampla i dlatego tak go nazywam.

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2020 11:07:02 przez snajper
[#2] Re: Tonight C​iptun RMX 🎵

@snajper, post #1

Mogłeś to zmieścić w cztery minuty ale jak by ktoś chciał posłuchać dwa razy to machnie to za pierwszym razem. W 4-ro kanałówkach jesteś jednym z najlepszych muzyków ostatnich lat. Myślałeś o robieniu muzyki do gier?
[#3] Re: Tonight C​iptun RMX 🎵

@snajper, post #1

Idealna muzyka do nadchodzacego "Magazynu"
[#4] Re: Tonight C​iptun RMX 🎵

@amikoksu, post #2

jak skończę robić Super Tura, to pomyślę.
[#5] Re: Tonight C​iptun RMX 🎵

@snajper, post #4

Kiedy zamierzasz skończyć?
[#6] Re: Tonight C​iptun RMX 🎵

@amikoksu, post #5

nie wiem. :/ To trzeba siedzieć i robić... A mi nie chce się robić. buuu!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem