[#1] Ulotki w skrzynkach pocztowych
Czy znacie jakiś skuteczny sposób na to żeby ulotkarze nie wrzucali swojego śmiecia do skrzynki pocztowej?
Na drzwiach wejściowych mojego bloku jest napis o zakazie rozkładania ulotek w budynku (wisi nawet koszyk na ulotki na zewnątrz). Na mojej skrzynce nakleiłem napis żeby nie wrzucano ulotek. Niestety nic to nie daje. Zawsze znajdzie się jakiś lokator, który otworzy domofonem drzwi ulotkarzom i potem wszyscy mają w skrzynkach pełno reklamowego śmiecia.
Można coś na to poradzić?
[#2] Re: Ulotki w skrzynkach pocztowych

@PopoCop, post #1

Zatkaj otwór. Zostaw informację "zapraszam pod nr". Jak trafi się ulotkarz, wal z plaskacza nie czaj się.
[#3] Re: Ulotki w skrzynkach pocztowych

@PopoCop, post #1

bez ustawy rzadowej, nic a nic.
Albo to bedzie zakazane przez prawo, jako zasmiecanie klatek schodowych albo pozdejmuja skrzynki pocztowe i listy bedziemy odbierac osobiscie.
Prosby i apele mozna sobie wsadzic... tutaj nikt sie juz nie liczy z prosbami.
[#4] Re: Ulotki w skrzynkach pocztowych

@PopoCop, post #1

To nawet listonosz może robić. Nie zmienisz tego bez zmiany przepisów.

P.S. jak namierzysz pacjenta możesz go co najwyżej obrzucić jajami
[#5] Re: Ulotki w skrzynkach pocztowych

@PopoCop, post #1

Witam.
Na ulotkach są namiary na firmy "promowane".
Może interwencja u nich by coś dała.
Nie mieszkam w bloku i u nas to im się nie chce chodzić z tym śmieciem od domu do domu.
Sporadycznie zawieszą coś na płocie.
Problemem jest spam na skrzynkach e-mail.
Pozdrawiam.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem