[#1] 1login
Witam.
Od pewnego czasu wp.pl "promuje" nowy sposób logowania - autoryzacji 1login.
Przypomnienie o tym jest co kilka dni i można zaakceptować albo pominąć na kilka dni.
Dziś na pocztę dostałem informację, że za jakiś czas będzie to jedyny sposób na autoryzację poczty.
Czy oni już stracili resztki rozumu? Czy uważają, że wszyscy mają spam-fony?
Ogólnie jakość wp.pl spadła na psy albo i niżej. Artykuły są tłumaczone translatorem a przed publikacją "autor" nie raczy przeczytać nawet raz aby poprawić rażące błędy.
Blokady anty-adblockowe mają takie, że na czystym FF (bez dodatków) wywala komunikat aby wyłączyć adbloker albo strona się nie otwiera w ogóle.
Reklamy się uruchamiają ale film po nich często nie działa.
Ostatnio u nich to korzystam tylko z poczty bo mam od końca lat 90-tych ale pewnie i to za niedługo się skończy.
I najlepsze. Mam ustawione wywalanie ciasteczek to za każdym razem mam komunikat:
"Cenimy twoją prywatność"
A poniżej jest cała litania że będą mnie szpiegować analizować łączyć dane z różnych urządzeń ........
Jednym słowem serwis-tragedia.

Z tymi apkami to ostatnio tragedia: co firma to apka i każda chce komplet uprawnień aby szpiegować użytkownika.
Jeszcze trochę to bez apki pewnie nie będzie się można wysr.ć .
Pozdrawiam.

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2020 17:28:43 przez ted
[#2] Re: 1login

@ted, post #1

Też to zauważyłem. Jeszcze pośrednictwo w płaceniu rachunków. Porażka.
Najprościej nie korzystać i problem z głowy.
[#3] Re: 1login

@amikoksu, post #2

ehh ten sentyment, kiedyś bez konta nie można było mieć stałego nika.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem