[#1] WHDLOAD ALL GAMES
Cześć

Czy ktoś ma może dostępny link do pobrania za 1 razem wszystkich gier? Czy jest taka opcja w ogole ?

Posiadam amiga cd32 i TF330 i chcialbym po prostu zrzucic wszystko w miare szybko zeby miec pelny katalog, wiem, ze to wygodne, ale moze ktos po prostu posiada takie cos.

z gory dzieki
[#2] Re: WHDLOAD ALL GAMES

@NWVenOm, post #1

...

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2021 20:32:34 przez nostrum666
[#3] Re: WHDLOAD ALL GAMES

@NWVenOm, post #1

Chyba z 13 lat temu tak zrobiłem :D

W WIN XP podawało się jakąś komendę w CMD i zasysało. Miałem słaby net radiowy wtedy - całą noc się pobierało. Wszystko zmieściło się chyba na jednej płycie DVD.
[#4] Re: WHDLOAD ALL GAMES

@NWVenOm, post #1

Wysłałem ci priva
[#5] Re: WHDLOAD ALL GAMES

@snifferman, post #4

Ja równiż mam problem ze znalezieniem pełnego katalogu gier pod whdload. Czy byłby ktoś tak uprzejmy również mi wysłać chociażby namiar lub linka do takiej strony. ? Z amigą mam do czynienia po 25 latach przerwy i nie bardzo wiem skąd to ściągnąć i jak się za to wszystko zabrać. Druga sprawa to czy ktoś byłby w stanie napisać jak najprościej jest te gry pod whdload przenieść z pc na amigę? Czy trzeba je jakoś instalować, czy wystarczy przerzucić z pcta? Nadmieniam, że posiadam amigę 500 z 1 mg chip i z kartą turbo 8mb fast, kickstart 1.3/3.1. Błagam pomóżcie
[#6] Re: WHDLOAD ALL GAMES

@assassinjr80, post #5

RetroPlay na bieżąco uzupełnia gry WHDLoad na ftp'ie EAB: link (pierwszy link)
[#7] Re: WHDLOAD ALL GAMES

@Hubez, post #3

wget --mirror --reject=html,tmp,rozneinne --accept=lha http://whdload.de/download.html


bierzcie i jedzcie z tego wszyscy. siedzi, pije i chrupki

z tym że to pobierze też wszystkie dema itp.
czy pod Windows XP jest jakaś natywna komenda do ściągania, to wątpię.

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2021 23:12:33 przez snajper
[#8] Re: WHDLOAD ALL GAMES

@snajper, post #7

HST
pierwszy komentarz
[#9] Re: WHDLOAD ALL GAMES

@snajper, post #7

"Po co się męczyć, WHDownloader Cię wyręczy" szeroki uśmiech



Wybierasz co chcesz ściągnąć, masz już gotowce ściągnięte, nic tylko grać lub oglądać.
Odpalasz raz na miesiąc (można i częściej) i aktualizujesz sobie bazę na dysku.
Za pierwszym razem zaciąga całość (trochę to trwa), za następnymi tylko aktualizuje braki.

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2021 12:49:08 przez AmiClassic
[#10] Re: WHDLOAD ALL GAMES

@AmiClassic, post #9

obydwa powyższe to takie dla lamek nie umiejących hakować, które tylko klikać umią. No ale każdy orze jak może. siedzi, pije i chrupki Ja już miałem kopię całego whdload o 9:21, zeszło mu może z 10 minut, to jest prędzej niż tam sobie ktoś wyklika dwie gierki. OK A zanim dogrzebie się do widea i wyczyta komentarze, to parę miesięcy.

a mega.nz to w ogóle. Dziś konto jest, jutro nie będzie. Wątpliwe źródło.

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2021 14:26:56 przez snajper
[#11] Re: WHDLOAD ALL GAMES

@snajper, post #10

Po prawdzie to ciężko zrozumieć to co napisałeś, ale 'hacker' z Ciebie pocieszny

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2021 14:48:19 przez AmiClassic
[#12] Re: WHDLOAD ALL GAMES

@AmiClassic, post #11

Snajper pobrał instalatory ze strony WHDLoad i myśli że jest haka mastah
[#13] Re: WHDLOAD ALL GAMES

@recedent, post #12

snajper :

Chciałbym dodać, że: usunęli mi podpis i lokalizację, które shakowałem :( A wcześniej też literki w gadaczu i dużo innych rzeczy... Ciężkie i niewdzięczne jest życie chaksiora

link

I co ?

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2021 15:01:26 przez Dorian3d

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2021 15:01:38 przez Dorian3d
[#14] Re: WHDLOAD ALL GAMES

@Dorian3d, post #13

ten programik ściąga pliki spakowane w lha, to potem każdy trzeba rozpakować?
może ja o czymś nie wiem, czy można poprzez whdload można odpalać spakowane dema lha?
[#15] Re: WHDLOAD ALL GAMES

@JacK_Swidnik, post #14

Ja go nie używam tego programu.
Jak pobierasz na pc to masz w formacie 7z
czy można poprzez whdload można odpalać spakowane dema lha?

Nie
[#16] Re: WHDLOAD ALL GAMES

@JacK_Swidnik, post #14

Jeśli pytasz o WHDownloader'a, to pobiera archiwa w formacie LHA. Trzeba je rozpakowywać na CF'a czy HDD.

.może ja o czymś nie wiem, czy można poprzez whdload można odpalać spakowane dema lha?
Zapewne odnosi się to do mojego stwierdzenia:
masz już gotowce ściągnięte, nic tylko grać lub oglądać.
To mój 'skrót myślowy' w odniesieniu do metody Snajper'a, gdzie ściąga tylko same instalery z głównej strony WHDLoad, potem trzeba szukać obrazów dyskietek (przy demach to różnie bywa, bo jedne działają inne nie) i trwa to na pewno o wiele dłużej.

P.S. Przykład działania WHDownloader'a: link

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2021 16:58:15 przez AmiClassic
[#17] Re: WHDLOAD ALL GAMES

@AmiClassic, post #16

tak, ściąga pliki w lha, każda gra oddzielnie, ale żeby potem rozpakowywać każdy plik to jednego katalogu to lipa
[#18] Re: WHDLOAD ALL GAMES

@JacK_Swidnik, post #17

Winrar jak i pewnie cała reszta ma rozpakowywanie grupowe.
Pamiętam, że jak to rozpakowywałem pod PC to nie było problemu. Jedyny problem to byl lzx, którego mój winrar nie obsługiwał, ale nie było tego dużo
[#19] Re: WHDLOAD ALL GAMES

@snifferman, post #18

Jedyny problem to byl lzx, którego mój winrar nie obsługiwał, ale nie było tego dużo


link

a tu zupełna niespodzianka dla kapitana
link

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2021 17:11:21 przez Dorian3d
[#20] Re: WHDLOAD ALL GAMES

@NWVenOm, post #1

Ściągaj tylko te w które zamierzasz grać.
[#21] Re: WHDLOAD ALL GAMES

@Ralpheeck, post #20

Te co ja wiem ze chce grac to mam od lat. Mnie interesuja te co nie gralem lub oglądałem i nie znam tytułów.
[#22] Re: WHDLOAD ALL GAMES

@snifferman, post #18

7zip obsługuje lzx z palcem w nosie. Podobnie jak zip, rar, cab, iso, xz, txz, lzma, tar, bz2, tbz2, gz, tgz, z, lha, rpm, deb, arj, vhd, fat, ntfs, dmg, hfs, xar i squashfs.
a może i więcej, bo ja mam wersję z 2018

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2021 20:03:29 przez snajper
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem