[#1] obecna alternatywa dla English teacher pro
Jak chodziłem do liceum to na a Amidze używałem English teacher pro ;)
zainstalowana na dysku twardym. Słówka i pisownie miałem obryta własne zestawy robiłem na bieżąco.

Dziś syn chodzi do szkoły i nie daje rady słów z lekcji zapamiętać ani pisowni.
Ma ipada i mojego gamingowego laptopa tez mi dziad zajumał. .. sprzęt wiec ma ale nie ma softu ;) HElp ?
co ja znajduje programy to przerost formy nad trescią......

Mam nadzieje ze to nie kolejna rzecz pod tytułem "Only amiga makes it possible" ;) bo sie załamie.
[wyróżniony] [#2] Re: obecna alternatywa dla English teacher pro

@dzordan, post #1

Jak to nie ma softu ?
English Teacher Pro na emulacji i "młody" może wkuwać słówka i pisownię
[#3] Re: obecna alternatywa dla English teacher pro

@dzordan, post #1

Ja kiedyś w Hollywood naskrobałem synowi "program" do nauki czasowników nieregularnych w angielskim. To nie takie trudne, mógłbyś ogarnąć tego English Teachera samemu :)
[#4] Re: obecna alternatywa dla English teacher pro

@Norbert, post #2

emulacja....to chyba dobry pomysł. tylko cos mi sie nie widzi ze młody szybko Uae Ogarnie.
[#5] Re: obecna alternatywa dla English teacher pro

@recedent, post #3

.... nie no z mojej perspektywy to tak samo nie opłacalne jak to zebym sam kafelki w łazience kładł. ;)
roboczo godziny kalkulowały by mi sie ujemnie :P
[#6] Re: obecna alternatywa dla English teacher pro

@dzordan, post #4

Ale co tu ogarniać?
Przygotujesz mu gotowy konfig. Dwuklik i gotowe.
Pozostaje tylko opanować obsługę English Teachera.

Mogę się spytać na thecompany czy dali by radę zrobić exeka pod windows.
Wtedy to już w ogóle byłoby prosto.
[#7] Re: obecna alternatywa dla English teacher pro

@Norbert, post #6

włąsnie tak jak mówisz to ogarnołem.
ja na tym lapku tak programy do grafiki se włąsnie przygotowałem.

ino musze musze ja odpalac ;) tzn odpalam winuae wybieram konfig z programem i leci.
chyba ze masz jakis patent by zrobic ikonke na pulpit ze sama winuae z odpowiednim konfigiem odpali top by była full automatyzacja
[#8] Re: obecna alternatywa dla English teacher pro

@dzordan, post #7

Jak to jak?
Robisz skrót na pulpicie wybranego pliku konfiguracyjnego winuae i gotowe.
Aby od razu pokazywała się Amiga a nie setup winuae nalezy wyłączyć/włączyć odpowiednią opcję . Znajdziesz.

ps
A o drag and drop w przypadku adf, dowolnych archiwum (wtedy jako HDD), czy dowolnego pliku (wtedy jako fdd) na oknie emulatora słyszałeś.
Przydaje się i to często.


Ostatnia aktualizacja: 25.03.2021 00:23:57 przez Norbert
[#9] Re: obecna alternatywa dla English teacher pro

@Norbert, post #8

poza tym jest coś takiego jak llinia komend. siedzi, pije i chrupki Hakerzy często jej używają. A jeszcze częściej linuksiarze.
(hint: -G, tudzież -s use_gui=no)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem