[#1] A co jeśli...
bo zasadniczo ja i moje alter ego to dwie różne osoby. W tej sytuacji przysługiwać powinny nam dwa konta.
Jak na tę kwestię zapatrują się wszelkie portale internetowe?
Zastanawialiście się kiedyś, ile takich alter egów cierpi, bo snajper2 wpadł i narobił bigosu, a snajper1 zbiera baty? Czy ten problem w ogóle został gdziekolwiek poruszony?
2
[#2] Re: A co jeśli...

@snajper, post #1

Ja to sie zastanawiam skąd ty te słoniaki bierzesz. W sieci nie ma.
[#3] Re: A co jeśli...

@snajper, post #1

Najpierw trzeba zapytać pani dentystki.
[#4] Re: A co jeśli...

@snajper, post #1

Nawet o krok dalej - tyle kont ile się ma Amig. Albo wręcz komputerów na których w stanie jesteś uruchomić emulator. W końcu na Amigę było Denise, więc w pewnym sensie dało się porozmawiać z komputerem, a skoro ludzie zakładają konta na fb dla swoich kotów, psów itp. to dlaczego by nie dla komputerów, zwłaszcza tych z pewną dozą "sztucznej inteligencji"....
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem