[#1] kto nie lubi anime?
jeszcze dziś w promocyjnej cenie 6,59 może dać wyraz swoim (nomen omen) animozjom.
nie wiem czy wyświetli filmik bo jesteście za mali, a on ma ograniczenie wiekowe, ale już sam opis powinien zachęcić. Jakby co, link: https://www.youtube.com/watch?v=1N56j6JDoKY
(zresztą może to i lepiej, że nie wyświetli, bo tam na podglądzie jest beniz hide2)

Weź Adolfa Hitlera pod swoją kontrolę i mocą potężnego dildo zniszcz wszystkie niegrzeczne dziewczyny z anime!

Zostaniesz zrzucony na wyspę z niezliczonymi dziewczynami z anime. Twoim celem jest znalezienie ich wszystkich i uderzenie bronią z wibratorem. Pamiętaj jednak, że musisz być szybki, ponieważ twoja głowa rośnie z każdą sekundą, a gdy osiągnie 100%, eksploduje! Aby to odłożyć, powinieneś uderzyć dziewczyny. Zbieraj różne grzyby, aby uzyskać tymczasowe wzmocnienia i ułatwić sobie zadanie.




P.S. nie ma wody w kranie :( JEstem załamany.
P.P.S. w muszli klozetowej też nie ma. W sensie jest, ale już tam nasikałem bez zastanowienia.

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2021 03:11:48 przez snajper
[#2] Re: kto nie lubi anime?

@snajper, post #1

wymiotuje
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem