[#1] Szukam nazwy zespoły z końca lat 90
Jak w tytule. Zespół miałz e dwie fajne piosenki potem zniknął jak 95% innych zespół z tamtych czasów.

Co pamętam.

Czasy niemieckiej Vivy odbieranej z HotBirda ( jeśli rozumiesz co napisałem to miałeś zajebiste dzieciństwo)
Zespól śpiewał po eng (a jakże) choć cos mi się wydaje, ze to byli Niemcy.
Skład jeden murzyn i dwie białe dziewuchy. Cecha charakterystyczna to jedna miała niebieskie włosy a druga czerwone.

Istnieli prawdopodobnie w latach 1998-200(2,3)

Murzyn jak to murzyn gadał aha, yes a dziewczyny śpiewały coś tam o siniorcie.

Kiedyś ich wyjutubowałem ale jak to życie zapomniało mi się nazwy tej "super grupy". WIeć na pewno ten teledysk gdzieś tam jest i siedzi.


Grzebie, grzebie ale coś chyba się algorytm zrypał i po frazie siniorita yes,yes,yes nie mogę ich znaleźć.

Od razu mówię, ze nie jest to Paradisio Ft Maria Garcia. Choć na samym początku kolor włosów wokalistki oraz typ teledysku mnie zmylił bo to było dosyć podobne do tego co szukam.

Tak więc ktoś komuś cos świta?
[#2] Re: Szukam nazwy zespoły z końca lat 90

@Wankowicz, post #1

zapytaj tu: http://rozpoznajemy.pl/ - na pewno prędzej Cię naprowadzą niż na jakimś zadupiu z forum o Amigach. Ja niedawno zadałem pytanie odnośnie innego kawałka w innym temacie tutaj i zero odzewu, szukanie na jutubie nie przyniosło choćby zbliżonych wyników, a dopiero na tamtym forum znalazłem szybką i klarowną odpowiedź - bo szczęśliwym trafem ktoś szukał tego samego ok. 2 lata temu.

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2022 16:24:29 przez snajper
[#3] Re: Szukam nazwy zespoły z końca lat 90

@Wankowicz, post #1

Czy to był ich jedyny kawałek?

Wiesz że kolory włosów mogły sie zmieniać w każdym klipie.

A niemieckie zespoły śpiewające po angielsku z czarnym w składzie to Fun Factory albo Sqeezer. :)
[#4] Re: Szukam nazwy zespoły z końca lat 90

@Wankowicz, post #1

W sumie to nie napisałeś czy to bardziej Eurodance czy R&B.
A może to Paradiso - Bailando, grupa belgijska i nie ma czarnego ale są kolorowe włosy i Si senior w tekście. ;)
[#5] Re: Szukam nazwy zespoły z końca lat 90

@ZbyniuR, post #4

Proszę przeczytać mój post ze zrozumieniem.

Ja kojarzę dwie piosenki tego zespołu do, których były teledyski. Jeden właśnie bardzo podobny do paradiso i w bardzo podobnym klimacie. To było właśnie z tą sinioritą a pan murzyn yes,yes,yes. Drugi był w studio ale za wiele szczegółów nie pamiętam prócz tych kolorowych włosów.
[#6] Re: Szukam nazwy zespoły z końca lat 90

@Wankowicz, post #5

Może coś więcej pamiętasz?
[#7] Re: Szukam nazwy zespoły z końca lat 90

@Norbert, post #6

Więc teledysk był bardzo podobny do tego:


Do tego stopnia, że w pierwszej chwili myślałem, że to jest właśnie to.

W refrenie kobity coś tam o siniorice ale tutaj ja nie wiem czy pamięć mi nie przekręca słów. Na bank murzyn powtarzał kilkukrotnie yes w refrenie.

Obydwie panie miały róźno kolorowe fryzury jedna czerwone a druga niebieskie i to było w obydwu teledyskach, które pamiętam. Teledysk nie miał jakieś tam fabuły od tyle ludzie tańczyli i śpiewali.
Przeleciałem na youtube kilka składanek z vivy lata 1996-2002 ale nie natrafiłem na to.

Na bank znalazłem ten zespół kiedyś na eng wikipedii i tam pisano, przestali istnieć jakoś chyba w 2003 roku. Zresztą bardzo wiele zespołów kończyło kaierę po chwilowym boomie (2-4family).

Grzebie na youtube pod róźnymi hasłami viva summe 90s itp itd ale bez efektu,
[#8] Re: Szukam nazwy zespoły z końca lat 90

@Wankowicz, post #1

Po linii melodycznej bym może poznał, ale w czasach niemieckiej Vivy odbieranej z HotBirda to ja w polu robiłem, więc opis teledysku nie pomaga nic.
[#9] Re: Szukam nazwy zespoły z końca lat 90

@Krashan, post #8

Niestety w trybie tekstowym nie zanucę. Kiedyś mi latały jakieś reklamy aplikacji, do której się nuciło a ona szukała piosenki. Ktoś zna coś takiego? Shazm niestety nie daje rady.
[#10] Re: Szukam nazwy zespoły z końca lat 90

@Wankowicz, post #9

hmmm, a gdyby tak ktoś stworzył urządzenie potrafiące rejestrować dźwięki z otoczenia. Albo przynajmniej program do zapisywania melodii. No ale nie ma nic takiego. Trudno, może kiedyś będzie.
poza Shazamem jest choćby Soundhound, jak i wiele innych, których możliwość prostego wyszukania też chyba nie wchodzi w paradę ich autorom.
P.S. widzę, że jednak lubisz walić głową jak mucha w szybę.

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2022 16:51:45 przez snajper
[#11] Re: Szukam nazwy zespoły z końca lat 90

@Wankowicz, post #7

Na bank znalazłem ten zespół kiedyś na eng wikipedii i tam pisano, przestali istnieć jakoś chyba w 2003 roku.
No to jedziesz:

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Eurodance_artists
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem