[#1] Nowa Norymberga!
Każda dyktatura się kiedyś kończy. A potem tylko już "Norymberga" . Liczę że ktoś rozszerzy ten rysunek. Zamiast Goeringa, mamy Putina. W miejsce Ribentroppa - Ławrow. W miejsce Keitla - poproszę pana Szojgu. Zarzuty też się niewiele zmodyfikują. Podżeganie do i prowadzenie wojny napastniczej, szerzenie nienawiści na tle narodowościowym, zlecanie zabójstw (Litwinienko, Skripal i inni), zlecanie zamachów stanu (Czarnogóra!) i tak dalej...
[#2] Re: Nowa Norymberga!

@aMifan, post #1

Jak tylko Polska najedzie Ruskow, to chetnie posadzimy go przed trybunalem... ale najpierw musimy sie dozbroic.

Trudno zebrac 900.000 zolnierzy z dnia na dzien
[#3] Re: Nowa Norymberga!

@selur, post #2

Wiem, wiem.... :)
[#4] Re: Nowa Norymberga!

@selur, post #2

900.000 żołnierzy nie będzie potrzebne, antoni już zamówił 1410 ołtarzy z matką boską częstochowską, kacapy mają padać na sam widok. To nowa broń masowego rażenia!
[#5] Re: Nowa Norymberga!

@_Skiba, post #4

Nie Antoni, tylko Mariusz. I zrezygnował :)
[#6] Re: Nowa Norymberga!

@aMifan, post #5

Wiem, że Macierewicza nie ma, tylko Błaszczak
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem