[#1] Do czego wykorzystujecie swoje amigi 68K?
Hey, jestem bardzo ciekawy do czego wykorzystujecie swoje Amigi 68K (powiedzmy z procesorem 040+) pomijajac dema i gry.

Poza naturalna ciekawoscia, zastanawiam sie nad upgrade do 060 i brakuje mi wewnetrznych argumentow ze to dobra sciezka (bo ze moge to wiem ;) Czy wykorzystujecie jakos swoje amigi do pracy?
[#2] Re: Do czego wykorzystujecie swoje amigi 68K?

@Ark16, post #1

Czy mówiąc "praca" masz na myśli zarabianie pieniędzy na korzystaniu z możliwości dźwięku, grafiki i mocy procka? Czy tylko o hobby inne niż granie, lub oglądanie demek?

Jeśli to pierwsze, to sam jest ciekaw czy jest ktoś kto zarabia na Amidze inaczej niż na handlowaniu nimi lub naprawianiu ich.
[#3] Re: Do czego wykorzystujecie swoje amigi 68K?

@ZbyniuR, post #2

Czy mówiąc "praca" masz na myśli zarabianie pieniędzy na korzystaniu z możliwości dźwięku, grafiki i mocy procka? Czy tylko o hobby inne niż granie, lub oglądanie demek?


Mysle ze uzylem tutaj niewlasciwego slowa "praca", ktore naturalnie kojarzy sie z osiaganiem korzysci materialnych.

Chodzilo mi o wykorzystanie Amigi inne niz granie/dema.

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2022 19:05:07 przez Ark16
[#4] Re: Do czego wykorzystujecie swoje amigi 68K?

@Ark16, post #1

Hey, jestem bardzo ciekawy do czego wykorzystujecie swoje Amigi 68K (powiedzmy z procesorem 040+) pomijajac dema i gry.

Może do czegoś kreatywnego? szeroki uśmiech W dawnych czasach programowałem, pisałem teksty, "komponowałem" moduły w DigiBoosterze, rysowałem grafikę w 3D (Real3D, Sculpt), bawiłem się edytorami do gier. Obecnie zajmuję się tylko programowaniem. Na resztę nie mam za bardzo czasu.

Lepszy procesor to większy komfort pracy, przejście z 020/030 na 040/40mhz odczułem bardzo wyraźnie, nigdy nie żałowałem ale wciąż było mi mało, dopiero przesiadka na BlizzardaPPC była spełnieniem moich amigowych marzeń.
[#5] Re: Do czego wykorzystujecie swoje amigi 68K?

@Ark16, post #1

Do niczego !

te Amigi i tak nie nadaja sie do "prac". Emulator bije je na glowe, po prostu na takiej Amidze odpala sie koncowy produkt demo/gre.
4
[#6] Re: Do czego wykorzystujecie swoje amigi 68K?

@selur, post #5

To dlaczego komputer Amiga ma klawiaturę i myszkę?

Wykorzystuję Amigę tak jak normalny komputer - PC-ta.

W przypadku Amigi CD32 tutaj przyznam Ci rację - przygotowuję grę na Ami, ale odpalam na konsoli.
[#7] Re: Do czego wykorzystujecie swoje amigi 68K?

@Ark16, post #1

Postawiłem w boskiej niszy na półce. Brakuje tylko kadzideł indyjskich.
torciktorciktorciktorciktorciktorciktorcik
[#8] Re: Do czego wykorzystujecie swoje amigi 68K?

@Ark16, post #1

Poza naturalna ciekawoscia, zastanawiam sie nad upgrade do 060 i brakuje mi wewnetrznych argumentow ze to dobra sciezka (bo ze moge to wiem ;)

Jeśli posiadasz dziewczynę/narzeczoną/żonę/kochankę i chcesz wydać kasę nie na nią/nie to argument "kochanie, jest mi to potrzebne do pracy" jest zawsze dobry
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem