[#1] Bajtek 12/86
ma ktoś?
potrzebny mi na gwałt, w celach korektorskich. Dostępna na stare egry wersja nie zawiera stron dwadzieścia-coś+ (a przynajmniej na moim windowsie po otwarciu - w różnych programach - są one puste), w związku z czym nie mam możliwości zweryfikowania poprawności nadchodzącego wydania w reedycji. A fajnie by było jednak mieć.
(i nie - wersja Bajtek Redux by Krzysztof Karkosza nie wchodzi w grę, bo bezpośrednią pochodną z niej jest reedycja 2022).
[#2] Re: Bajtek 12/86

@snajper, post #1

W formacie DJVU ci wystarczy?

link
1
[#3] Re: Bajtek 12/86

@Phibrizzo, post #2

wystarczy. OK Arigato gozajmas.
[#4] Re: Bajtek 12/86

@snajper, post #1

A ten link
Na androidzie pokazuje strony powyżej 20. poprawnie
1
[#5] Re: Bajtek 12/86

@Norbert, post #4

ten też wystarczy! OK Aligator gozajmas.
[#6] Re: Bajtek 12/86

@snajper, post #5

Tu masz tekst całego numeru po OCR, oczywiście ma trochę literówek:

link

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2022 17:14:03 przez ZbyniuR
1
[#7] Re: Bajtek 12/86

@ZbyniuR, post #6

no ten to tak średnio wystarczy, sądząc po urywkach typu:

LECTRONICS EX°ORT otrzymaj. Tcma^z Fo k z
Va r szaw rzcj Damec z Kr . i i W ech
'er sko Jan~Kd

ale też aligator gozajmas. OK
jakiś rok-dwa temu pracowałem przy scyfryzowywaniu jednych wydawnictw, to po zeskanowaniu przepuszczanie tego przez różne OCR-y dawało opłakane rezultaty. Gra niewarta świeczki, przynajmniej dla statystycznego zbieracza chrustu, bo różne hi-techowe maszynerie u Amerykanów robią to lepiej i szybciej:

[#8] Re: Bajtek 12/86

@snajper, post #7

Na archive .org od użytkownika "Bajtek Magazine" brałem sobie takie OCR-y z numerów których jeszcze nie ma w Reduxie, ale przecież ten nr już jest zreduxowany.
Ale ze mnie gupek, a tam literówki są tylko sporadycznie. :)

Ciekawe czy ten robot skaner by sobie poradził z matowymi Bajtkami.

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2022 18:23:01 przez ZbyniuR
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem