[#1] Zbiórka dla naszej córeczki - proszę udostępnij
Witam wszystkich serdecznie :)

Szanowne koledzy/koleżanki piszę do was w nietypowej sprawie. Zbieram pieniążki dla mojej córeczki aby umożliwić jej lepszy start w życiu. W tym roku zdiagnozowano u niej autyzm (w czerwcu) i obecnie jesteśmy na etapie "ogarniania" i reorganizacji całego naszego życia. Liliana jest radosnym i szczęśliwym dzieckiem, pełnym życia i zamiłowania do rysowania i elektroniki :D (niestety woli Switcha od Amigi :D).

Po krótce napisze wam czemu tak się stało że szukam wszędzie pomocy. Mieszkamy wraz z moją żoną i naszą córeczką w Holandii. Niestety ostatnie dwa lata są dla nas bardzo trudne. Ja ze względu na moją chorobę i ślepotę na jedno oko oraz mocnym zawężeniem pola widzenia w drugim (w wyniku jaskry) jestem na rencie, moja żona rok temu miała wypadek i też jest na zasiłku chorobowym (czeka ją trzecia operacja prawej nogi) więc nie jest nam łatwo. Jakoś dajemy radę "od 1 do 1" ale Lilka wymaga aby zapewnić jej dodatkowe zajęcia które pomogą jej w rozwoju i nauce "życia". Zajęcia na basenie, dodatkowa nauka języka holenderskiego, turnusy dla dzieci z podobnymi zaburzeniami oraz rehabilitacja i reintegracja. Niestety tak jak napisałem powyżej nasz budżet ledwo się obecnie spina i na te dodatkowe jej potrzebę rzeczy nas już zwyczajnie nie stać. Dlatego poprosiłbym o udostępnianie linka podanego poniżej. Nie chodzi mi konkretnie o wpłaty ale o samo rozpowszechnianie zbiórki wśród waszych znajomych.

Zbiórka jest na holenderskim portalu. Każdy zainteresowany może naturalnie wrzucić to na google translate. Jest tam opis naszej sytuacji oraz dwa screene z jej diagnozą.

Link -----> link

Dziękuję wszystkim za udostępnienia oraz wpłaty.

Pozdrawiamy
Michał, Iwona oraz Lilka



Ostatnia aktualizacja: 31.10.2022 15:29:14 przez Aryman33
4
[#2] Re: Zbiórka dla naszej córeczki - proszę udostępnij

@Aryman33, post #1

Wszystkiego dobrego - POWODZENIA OKOKOK

Tak, patrzę na tę stronę to przyznam, że dla mieszkańca Polski, czy posiadacza konta PayPal nie widzę "normalnej" drogi do wpłaty
Może podaj po prostu jakiś nr konta, lub PayPal, chyba będzie łatwiej, niż przedzierać się przez holenderskie systemy płatności?

Ostatnia aktualizacja: 01.11.2022 14:37:23 przez BULI
[#3] Re: Zbiórka dla naszej córeczki - proszę udostępnij

@Aryman33, post #1

Podajac wiek corki (mniej wiecej), domyslilem sie ze jesli dopiero teraz diagnoza, to na 100% musi to byc Zespol Aspergera a nie Autyzm. Zespol Aspergera jest wszak w centrum Autyzmu np. w ostatnim DSM/ICD ale to nieco inny rodzaj zaburzen, bardziej “funkcjonalny”. Czy tak?

PS Rozwazcie raczej nie prywatne wplaty tylko 1%(2%) podatku - to moze byc b. korzystne.
[#4] Re: Zbiórka dla naszej córeczki - proszę udostępnij

@Aryman33, post #1

Proponuję siepomaga.pl
Głównie tego typu zbiórki wspieram.
Podasz link to wesprę. Pozdrawiam!
1
[#5] Re: Zbiórka dla naszej córeczki - proszę udostępnij

@kubaslonka, post #4

Dziękuję za odpowiedzi chłopaki. Co do pytania odnośni Liliany to dokładna diagnoza Holenderske to:
1.Spektrum autyzmu i tam są wyszczególnione jej "dolegliwości"
2. Opóźnienie mowy - tutaj czekamy na dalszą diagnozę bo nie są jeszcze pewni czy to w wyniku autyzmy jest czy to osobna dolegliwość

Liliana w styczniu skończy 8 lat :)

Jeżeli chcielibyście wpłacić bezpośrednio na konto Liliany to podam jej numer rachunku bankowego i raz w miesiącu zamieszczę screen z wpłatami aby było transparentne to i abyście nie myśleli że wydajemy to na inne potrzeby niżeli związane z Lilianą.

Dane do przelewu:

Liliana Niklas
NR konta: NL51ABNA0107136724
BIC: ABNANL2A

w tytule jeżeli chcecie dodajcie swoj nick z forum z dopiskiem PPA

Dziękujemy za wsparcie ! :)



Ostatnia aktualizacja: 03.11.2022 09:36:34 przez Aryman33
1
[#6] Re: Zbiórka dla naszej córeczki - proszę udostępnij

@Aryman33, post #5

No i już lepiej można zrobić spokojnie darmowy przelew SEPA OK
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem