[#1] meanwhile, in T2 Remake 4k...
siedzi, pije i chrupki
coming to Steam in the 1st quarter of 2023. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)



tylko ćśśśśś, bo to przemycone z fejzboka. hide2
dla lepszych wrażeń zalecam podnieść quality w playerze.

P.S. to Unreal Engine 5. Jak smerfos będzie umiał w UE5 i ktoś grę przeportuje, to uznam, że ten system jest cokolwiek wart.
P.P.S. to video stąd, że jutro moje imieniny. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Można już składać życzenia.

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2022 14:22:51 przez snajper
1
[#2] Re: meanwhile, in T2 Remake 4k...

@snajper, post #1

żaden NG nie uciągnie UE5 bez nowożytnych sterowników graficznych z obsługą vulkana i taką ilością RAMu jaką się teraz szczycą. ;)

Całkiem spoko to wygląda. Jedynie praca kamery mocno drażniąca z tymi przeskokami, aż dziw bierze że tak bardzo rozwinięty jest gameplay a tej jednej rzeczy nie poprawili.

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2022 14:26:34 przez teh_KaiN
[#3] Re: meanwhile, in T2 Remake 4k...

@teh_KaiN, post #2

prawda, ale zakładam, że to jednak zostanie skorygowane w finalnej wersji. Bo jednak to byłby niedopuszczalny babol.
poza tym w porównaniu z T2 jakby mało dynamizmu w tej grze. Nie wiem, czy to ten slimaczący się przesuw ekranu, czy ruch postaci, czy ogółem zbyt żółwie tempo gry. Podobne wrażenia odniosłem przy Hurricanie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem