[#1] A co TY z retro znalazłeś pod choinką
Jeszcze trochę za wcześnie na prezenty pod choinką, ale może ktoś ma jakiś retro "drobiazg", który trafił się w świątecznym czasie.



[#2] Re: A co TY z retro znalazłeś pod choinką

@snifferman, post #1

Hmm, a ostatnio był jakiś wątek o obrabowaniu
[#3] Re: A co TY z retro znalazłeś pod choinką

@snifferman, post #1

ja ze dwa, trzy lata temu klawiaturę do Amigi 500. Jedyną słuszną, czyli z zieloną i pomarańczową diodą. ok, racja
za to atarowce dostały w tym roku Last Ninja 2. siedzi, pije i chrupki

​​ ↑
[kolejna emotka, którą PPA z sobie tylko znanych względów od lat ukrywa przed użytkownikami]



Ostatnia aktualizacja: 23.12.2022 14:33:57 przez snajper
[#4] Re: A co TY z retro znalazłeś pod choinką

@snifferman, post #1



Ostatnia aktualizacja: 24.12.2022 22:43:11 przez Hubez
1
[#5] Re: A co TY z retro znalazłeś pod choinką

@snajper, post #3

Niczego nie ukrywa. Od zawsze zestaw dodatkowych ikonek był pod przyciskiem "więcej ikonek", jeszcze w czasach gdy PPA w rozdzielczości 800x600 było dla wielu "za duże" bo musieli scrollowac ekran
[#6] Re: A co TY z retro znalazłeś pod choinką

@mailman, post #5

ta? To pokaż mi, gdzie w tym "więcej ikonek" jest to: , to: lub to: , lub to: , lub to: . Że podam tylko te, które zostały mi w pamięci i mam na dysku (bo web.archive.org też ich nie znajdzie, o ile nie poda mu się dokładnego linku).

Ostatnia aktualizacja: 25.12.2022 14:59:05 przez snajper
[#7] Re: A co TY z retro znalazłeś pod choinką

@snajper, post #6

No faktycznie - tych nie ma. Trzeba będzie je dodać do tej karty.
[#8] Re: A co TY z retro znalazłeś pod choinką

@snifferman, post #1



Dostałem w prezencie od żonki super książkę "Amiga RULEZ". Polecam.
1
[#9] Re: A co TY z retro znalazłeś pod choinką

@aMifan, post #8

To jakaś biblia dla "rulezowców"? :) Kto to napisał, gdzie to można kupić i o czym to mniej więcej jest?

Ja pod choinkę kupiłem sobie kabelek do PARNET'u oraz tą książkę Demoscene Vol.2 ze zbiórki tu na PPA, jak dobrze pójdzie, to jeszcze Roadshow dojdzie :) fotek nie wkleję, bo jestem poza domem.

Ha! Chciałem te joysticki Unithor ale jest obsuwa

@snifferman, mam podobne fanty, chyba mnie zainspirowałeś, żeby to zacząć pokolei przepuszczać przez DF0/DF1/DF2 OK

Ostatnia aktualizacja: 26.12.2022 21:54:16 przez mccnex
1
[#10] Re: A co TY z retro znalazłeś pod choinką

@mccnex, post #9

A jak, dla rulezowców, zacne.

Na Allegro. 5 sekund wrzucasz tytuł w neta i masz oferty :)

Leń :)
1
[#11] Re: A co TY z retro znalazłeś pod choinką

@snifferman, post #1

Jeszcze trochę za wcześnie na prezenty pod choinką, ale może ktoś ma jakiś retro "drobiazg", który trafił się w świątecznym czasie.

Jedyne co znalazłem pod choinką to zbitą retro-bombkę z czasów PRL
[#12] Re: A co TY z retro znalazłeś pod choinką

@snifferman, post #1

przedwczoraj św. Mikołaj dosłał mi spóźniony prezent. Cip tester. Ale jakiś biedny, chiński. buuu! A chciałem retro cip tester, taki jak tu:



a dostałem takie chińskie badziewie:



i fajnie by było, gdyby toto miało przynajmniej instrukcję. Bo jak dotąd nie udało mi się od niego dowiedzieć nic poza "Error 564564632543" albo "Not coś tam". Póki co (rusycyzm) w necie znalazłem tylko skrótowy opis, który komuś jakaś dobra dusza załączyła do przesyłki, ale też nie wgłębiałem się w niego z braku czasu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem