[#31] Re: Franko 2

@Sunday87, post #30

Nie no, tak się tylko przekomarzam OK
[#32] Re: Franko 2

@Sunday87, post #26

Ładna kreskówkowa grafika. Miodność na wysokim poziomie. Idziesz i się lejesz bez niepotrzebnych fajerwerków graficznych jak to ma często miejsce w nawalankach. No i dobre teksty. Takie 9/10.
1
[#33] Re: Franko 2

@Sunday87, post #30

Odpaliłem STEAM, zassałem demo gry, obadałem jak w opcjach jakie jest sterowanie klawiaturą, odpaliłem samouczek, no i...... samouczek nie przewiduje gry za pomocą klawiatury, tzn. sterowanie klawiaturą działa, ale wszystkie podpowiedzi dotyczą przycisków na padzie, czyli musiałbym sobie wszystko rozpisać na kartce, jaki przycisk pada odpowiada klawiszom na klawiaturze (a trochę tego jest).

Może gdyby wypuścili demo gry luzem (bez STEAM), i dopracowali samouczek dla użytkowników klawiatury, to więcej ludzi by kupiło, nie wiem, tak sobie gdybam :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem