[#1] Diablo 2 Resurrected
Cześć wszystkim! Postanowiłem skontaktować się ze społecznością forum z pytaniem dotyczącym Diablo 2 Resurrected. Niedawno zdecydowałem się na zakup na xboxie. Kupiony na difmark . Jak tylko go kupiłem, zacząłem grać. Nie mogę nazwać się bezpośrednim super fanem gier Diablo, ale uwielbiam historię, atmosferę gry i społeczność. Nie spotkałem jeszcze ani jednej złej osoby, która lubi grać w Diablo. Trochę nie na temat... Jednym słowem zacząłem grać i prawie od razu ogarnęły mnie dziwne uczucia. Dziwne było dla mnie granie w grę z 2021 roku, która zmieniła grafikę dopiero po 21 latach. Ale nawet wtedy, szczerze mówiąc, nie odczułem wielkiej różnicy podczas upływu starej drugiej połowy 2000 roku. Dla mnie to wszystko wygląda na drenaż pieniędzy graczy, którzy tak bardzo kochają serię Diablo. Zarabianie na nostalgii. Generalnie nie żałuję zakupu, to swego rodzaju przeżycie. Ale nie jest zadowolony z gry. Dlatego postanowiłem napisać o tym tutaj na forum. Czy ktoś jeszcze ma podobne odczucia co do tej gry? A może ktoś ma konstruktywną odpowiedź, która pokaże, że się mylę. W każdym razie czekam na Wasze odpowiedzi. Dziękuję za uwagę! Miłego dnia wszystkim!
1
[#2] Re: Diablo 2 Resurrected

@LleN_B0, post #1

Za tego rodzaju wirusową reklamę powinno być usunięcie posta i ban. A przynajmniej wywalenie linka z treści.
2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem