[#1] parowanie i N26
założyłem se niedawno konto w tym banku. Ku memu zdziwieniu, nawet gładko poszło - i dość szybko, biorąc pod uwagę, że mowa jest o rozpatrzeniu w terminie 1-2 dni, a już po paru godzinach od przesłania robionych na gorąco fotencji otrzymałem sesemes, że konto bangla - w dodatku była to niedziela (nie wiem - może w niedziele tam nie pracują i zgłoszenia są akceptowane z automatu? ¯\_(ツ)_/¯).
enyłej. Później to konto skasowałem, bo se chciałem przejść z konta Byznes na Personal, a innej opcji niż kasacja konta w tej sytuacji nie ma. No i po paru dniach podejmuję próbę założenia konta na nowo - i... dupa blada, bo komórkofon jest sparowany, i co nam zrobisz. No właśnie - nie wiem, może ja jestem analfabetą technologicznym, bo te srajfony to dla mnie jedna wielka enigma, ale jak to możliwe, że BANK pozwala ot, tak sobie usunąć konto, bez choćby ostrzeżenia o konieczności uprzedniego usunięcia sparowanego telefonu, jeśli ktoś chciałby w przyszłości zarejestrować się ponownie na ten sam numer?
w tej sytuacji zrobiłem użytek z zanabytego swego czasu numeru w O2 (żeby oglądać ładne panie na onlyfans) oraz dwusimowego Oppo. Rejestracja przeszła, tym razem czekanie na odpowiedź zajęło już dłużej, bo cały dzień. I oto dziś otrzymałem maila - że bardzo nam przykro, ale w oparciu o przesłane dokumenty wypie*dalaj. (Nie wiem, czy zaważył tu inny numer - nie tylko inny, ale i z Czech - czy bardziej fakt, że niespecjalnie uśmiecha mi się ścinanie hodowanej przez lata brody po to tylko, by przekonać Niemca, że ten kolo na dowodzie i ja to ta sama osoba).

przechodząc do sedna... - kto z państwa wie, jak "odparować" taki telefon? Czy w ogóle odparowanie jest wykonalne? Czy faktycznie nie da się zrobić już nic?!?!? 😧 Ratunku!
[#2] Re: parowanie i N26

@snajper, post #1

A co na to bank N26?
Nie pomogą?
[#3] Re: parowanie i N26

@Norbert, post #2

nie wiem, co na to bank, bo chciałem najpierw spróbować alternatywnych źródeł pomocy. Z tego, co czytam choćby na reddicie, obsługa klienta w zakresie rozwiązywania jego problemów pozostawia tam wiele do życzenia i i tak poczekałbym sobie kilka dni.
[#4] Re: parowanie i N26

@snajper, post #3

Nadal czekasz, więc proste pytanie do N26 jak "odłączyć" numer telefonu byłoby odpowiednie.
[#5] Re: parowanie i N26

@snajper, post #1

Czy w ogóle odparowanie jest wykonalne?
Oczywiście. Telefon należy położyć na patelni telefonowej, tfu, teflonowej, postawić na dużym palniku, następnie zapalić gaz, gałkę na max i oczekiwać na odparowanie telefonu.

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2023 22:53:55 przez Krashan
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem