Wątek zamknięty
[#1] Redneck
Z ludźmi z polskiej wsi nie będę studiował informatyki w Polsce na polskiej uczelni w Warszawie niestety już nigdy! Never again!
[#2] Re: Redneck

@Pensjon, post #1

High life culture of mass gain Marty X-mass for all! Mokrego śmingusa dyngusa oraz jajeczka kurzego plus do tego małżonka, która porzuciła swoich dwulicowych i fałszywych oraz wrednych kochanków?
[#3] Re: Redneck

@Pensjon, post #2

Pyzy z mięsem plus do tego cebulką zasmażaną na brąz na smalcu na patelni zrumieniona z dioksynami rakotwórczymi). Cancer! Rak! Krebs! Zarumienione Red onion! Cooks! Cookies! Cook! Gotuj! Smaż! Wędż! Przypiekaj! Grill-uj by far tłuszczyk smalcowy był! Galaretka słona plus vitamin-s! Green groch i kapustą oraz grzyby leśne. Zaraz. Bitki wołowe. Pierogi! Bigos! Gołąbki! Ryż! Fasola! Kasza pęczak? Flaki wołowe zwane flaczkami po warszawsku! Grochówka? Kapuśniak? Fasolowa zupa? Rosół! Sushi! Chips! Margaryna! Parówki! Gaz i wybuch gazu? Wyciek oleju z przewodu paliwowego! Płyn hamulcowy? Gaźnik! Rtęć?
[#4] Re: Redneck

@Pensjon, post #3

Grałem na uczuciach dla biednej córki polskiego rolnika oraz okazałem jej idealnie dla niej swoją własną psią miłość polską z polskiego domu dziecka zwanego budulcem na socjalu! To taką piękną dziewczynę i żonę masz oraz kochankę? Rozwód weź natychmiast & nie płać alimentów na dzieci swoje własne, ani cudze!
[#5] Re: Redneck

@Pensjon, post #4

BAN !
[#6] Re: Redneck

@selur, post #5

zaraz tam ban. Ja obstawiam, że to PPA testuje bota ChatGPT. ok, racja
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem