[#1] Program na ZX Spectrum
Na pracę dyplomową w technikum z kolegą zrobiliśmy program "Układ żelazo węgiel" plus obróbki cieplne(w basicu plus może jakieś małe wstawki w asamblerze). Było tam przyswajanie wiedzy a na koniec test z tej zdobytej wiedzy. Wiem, że był ten program wysłany przez prowadzącego na jakiś tam konkurs i w tym pokładam nadzieję, że może gdzieś się uchował. Sam raczej nie mam tego programu. Był zapisany na taśmie magnetofonowej. Zastanawiam się czy jest szansa gdzieś go odnaleźć w sieci? Program został napisy przeszło dobre 30 lat temu.
[#2] Re: Program na ZX Spectrum

@Tomski, post #1

Z ciekawości zapytam... w jakim mieście mieściło się to technikum? ;)
[#3] Re: Program na ZX Spectrum

@Tomski, post #1

A czy pytałeś na Spectrumowym forum speccy.pl oni tam lubią odgrzebywać takie perełki,
albo na FB w grupie polskich fanów Spectruma?
Choć na FB to raczej fanów grania albo słuchania chiptunów znajdziesz.
[#4] Re: Program na ZX Spectrum

@Madman, post #2

Technikum Mechaniczne Obróbki Skrawaniem w dawnym województwie częstochowskim. Co by za dużo nie pisać. Google nie śpi.

Nie mam kont na innych forach. Dlatego też tutaj o tym piszę. Najpierw spróbuję na fejsie a potem może konto na specu założę. A i jeszcze napiszę do opiekuna pracy, może on coś ma jeszcze.

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2023 11:15:41 przez Tomski
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem