[#1] na czym siedzicie?
przy kompie of kors? Tak się zastanawiam. Bo ja od dłuższego czasu - paru lat bez mała - na drewnianym krześle. Przynajmniej w domu. Parę ostatnich dni dla kontrastu korzystałem z typowego "dokomputerowego" krzesła - takiego na kółkach, z oparciami pod łokcie, regulowaną wysokością i mięciutkim siedziskiem. I po tym czasie stwierdzam, że to jest mega gufno. I nie ma chyba nic lepszego niż zdrowe, drewniane krzesło. Szczególnie latem, kiedy za oknem słonko niemiłosiernie napieprza, a tu jeszcze będzie ci nagrzewać dupę...
nie wspominając o fakcie, że obrotowe krzesło zabiera znacznie większą powierzchnię i wchodzi w konflikt z kotem, który nawet nie może wygodnie sobie po nim wskoczyć czy zeskoczyć z biurka.
minusem drewnianych krzeseł jest niestety ich podatność na rozpadanie się. W ten sposób ukatrupiłem już kilka. Z czasem, kiedy nim szurasz po podłodze czy huśtasz się, wszelkie mocowania zaczynają się poluzowywać, aż w końću zostaje po takim krześle parę drewienek i rozsypane śrubki. Dysponując odpowiednimi narzędziami, można oczywiście to skleić z powrotem...

a moim w ogóle pierwszym krzesłem dokompowym, w pierwszej połowie '90, było takie z twardym, metalowym siedziskiem, choć z wierzchu obitym materiałem. Bez kółek, za to z wysokość też można było regulować, jednak nie pneumatycznie, tylko obracając część górną dookoła. Pewnie każdy tutaj z takim się zetknął, ale #gimbynieznajo.

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2023 23:57:26 przez snajper
[#2] Re: na czym siedzicie?

@snajper, post #1

na posladkach
[#3] Re: na czym siedzicie?

@selur, post #2

takich z allegro, z kategorii "gadżety erotyczne"?
[#4] Re: na czym siedzicie?

@snajper, post #1

IKEA Markus. Trochę kosztuje, ale jest naprawdę spoko. W mojej poprzedniej robocie na takim siedziałem i na tyle mi przypasowało że szarpnąłem się na takie do domu.
[#5] Re: na czym siedzicie?

@snajper, post #1



Co drugi dzień obracam.


Ale marzy mi się to.
[#6] Re: na czym siedzicie?

@teh_KaiN, post #4

Byłem u znajomego i zobaczyłem takie cudo. Po jednej krótkie próbie stwierdziłem, że takiego szukałem:



Nie ma porównania z niczym, na czym do tej pory siedziałem (mówimy oczywiście o wielogodzinnym programowaniu dziennie, bo na okazyjne „posiedzenie”, to są z pewnością lepsze [i tańsze]).
[#7] Re: na czym siedzicie?

@snajper, post #1

Właśnie niedawno kupiłem na Allegro za 302 zł. z dostawą, nowy fotel obrotowy gamingowy/biurowy Lugano Carrera M Fabric (czarny). Strona producenta: link. Całkiem fajny i ma mechanizm bujania, więc czasem przy dłuższym posiedzeniu bujam się dla rozluźnienia mięśni ;)
[#8] Re: na czym siedzicie?

@RomanWorkshop, post #7

fotel obrotowy gamingowy/biurowy

Przepraszam. Czym się różni fotel biurowy od gejmingowego.
[#9] Re: na czym siedzicie?

@Bociek78, post #8

Jak będziesz siedział okrakiem, to będzie gejmingowy. Jak złożysz nogi, to biurowy.
2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem