kategoria:
[#1] Gra strategiczna mojego dziecinstwa
Witam poszukuje gry strategicznej z mojego dziecinstwa pamietam tylko ze bylo to typowe budowanie bazy i pamietam jedna z misji gdzie lecialo sie gdzies balonem na wyspe i tam bylo trzeba zbudowac baze oraz walczyc z wisniakami i doleciec balonem na drugi koniec mapy i tam byla wieza ktora albo trzeba bylo zniszczyc albo kogos z niej uwolnic oraz dodatkowo pamietam ze kolejna misja bylo to ze bronilo sie jakiegos miasta i atakowaly cie jakies potwory typu orki i trolle i trzeba bylo zniszczyc im katapulty zeby wygrac z gory dzieki za pomoc
[#2] Re: Gra strategiczna mojego dziecinstwa

@TheMefiu, post #1

ale to raczej nie byla amigowa gra
[#3] Re: Gra strategiczna mojego dziecinstwa

@TheMefiu, post #1

A kiedy było to dzieciństwo?
Ograniczy to zakres gier jeśli to faktycznie była Amiga.

Czym grałeś? Klawiatura , joy, pad ?
[#4] Re: Gra strategiczna mojego dziecinstwa

@TheMefiu, post #1

Megalomania

https://www.lemonamiga.com/games/details.php?id=1230

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2023 18:37:28 przez HOŁDYS
2
[#5] Re: Gra strategiczna mojego dziecinstwa

@TheMefiu, post #1

Może Genesia. Choć żeby latało się balonem nie pamiętam.
[#6] Re: Gra strategiczna mojego dziecinstwa

@TheMefiu, post #1

Storm Master?
https://youtu.be/YQkR9l615HQ?si=VnANnSecBZflSUVB

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2023 22:12:17 przez koczis
[#7] Re: Gra strategiczna mojego dziecinstwa

@koczis, post #6

no ale gdzie w tych wszystkich wymienionych grach jest "..i atakowaly cie jakies potwory typu orki i trolle i trzeba bylo zniszczyc im katapulty"
[#8] Re: Gra strategiczna mojego dziecinstwa

@selur, post #7

Mi brzmi jak Warcraft 2, nic innego nie pasuje
1
[#9] Re: Gra strategiczna mojego dziecinstwa

@lopezpb, post #8

tu tez cos nie pasuje, bo zakladajac ze balon to warcraftowy Zeppelin, to jednak tym zepelinem nie mozna bylo niczego niszczyc, no a to juz kompletnie nie pasuje "i tam byla wieza ktora albo trzeba bylo zniszczyc albo kogos z niej uwolnic"

no ale znaczy, ze to byl jakis RTS i to w klimatach fantasy a wiec na Amige odpada.
[#10] Re: Gra strategiczna mojego dziecinstwa

@selur, post #9

Nie pamietam juz dokladnie, ale troche podobna gra to byla Kings Bounty, i ona byla na Amidze.
1
[#11] Re: Gra strategiczna mojego dziecinstwa

@TheMefiu, post #1

Jak podasz rok, w którym byłeś dzieckiem i grałeś. Teraz to na oko wygląda jak relacja z obrad sejmu w TVP. Tam masz wieśniaków.
[#12] Re: Gra strategiczna mojego dziecinstwa

@selur, post #9

W Warcrafie w kampanii były mapy "fabularne" gdzie się chodziło jednostkami po jakiś wieżach albo jaskiniach. I się uwalniało jakiegoś rycerza od ogrów. A katapulty zza lasu potrafiły narobić niezłego bigosu :). Pasuje, jak nic Warcraft.
[#13] Re: Gra strategiczna mojego dziecinstwa

@bfgmatik, post #12

Czyli nie na Amigę, no chyba, że w dzieciństwie grałeś na Amidze pod emulatorem Maca
[#14] Re: Gra strategiczna mojego dziecinstwa

@KM_Ender, post #11

Już się oto pytałem w trzecim poście.

To jedyny post tego forumowicza.
Logował się wczoraj na forum, ale nie odpisał na żaden post.
Czyżby mu nie zależało znalezieniu gry?
Dziwne ?!
2
[#15] Re: Gra strategiczna mojego dziecinstwa

@Norbert, post #14

wczoraj/przedwczoraj korciło mnie, żeby odpowiedzieć, że chyba nie działa mu autokorekta, bo zupełnie niepotrzebnie powstawiał spacje między wyrazami. Ehh, podręcznikowy troll, a połowa forum podjęła śledztwo, co to za gra. Starzejecie się, panowie.
[#16] Re: Gra strategiczna mojego dziecinstwa

@snajper, post #15

Wczoraj wieczorem się logował, może skomentuje ;)
[#17] Re: Gra strategiczna mojego dziecinstwa

@Norbert, post #14

moze to A.I. a nie forumowicz, co gorsza moze miec auto-swiadomosc Atari :(
1
[#18] Re: Gra strategiczna mojego dziecinstwa

@selur, post #17

Wystawia nas na próbę, bo jesteśmy grupą reprezentatywną szeroki uśmiech
[#19] Re: Gra strategiczna mojego dziecinstwa

@selur, post #17

AI raczej nie napisalby "wisniakami", chyba ze juz takie sprytne AI robia, ktore robia specjalne bledy. Poza tym to raczej bezbledny tekst jest, bez polskich znakow (ale ja sam ich nie uzywam na tablecie). Choc dlugosc zdania tez jest dosc dziwna. Wiec mozliwe, ze to sa testy jakiegos AI. Taki AI to moglby zaczac gry na Amige tworzyc.
[#20] Re: Gra strategiczna mojego dziecinstwa

@Don_Adan, post #19

Ai... jakie teorie spiskowe hihi.
1
[#21] Re: Gra strategiczna mojego dziecinstwa

@Don_Adan, post #19

Prawie się udusiłem czytając to jego zdanie. Mógłby czasem jakimś przecinkiem rzucić...

Moim zdaniem ewidentny troll. Pewnie Snajper ;)
1
[#22] Re: Gra strategiczna mojego dziecinstwa

@amikoksu, post #20

A jak testuja niby rozwoj takiego AI? Najlatwiej jest na forach, na EAB tez jest pare takich watkow, gdzie czesc uzytkownikow uwaza, ze zostaly zalozone przez AI.
[#23] Re: Gra strategiczna mojego dziecinstwa

@mastaszek, post #21

No chyba, ze to drugie konto Snajpera. Tylko ile on ma lat? Ciekawe jak sie spyta AI o jego wiek to co odpowie "3 lata"? Czy sklamie? Bo ta gra to wyglada na jakis mix paru tytulow.
[#24] Re: Gra strategiczna mojego dziecinstwa

@Don_Adan, post #22

Na forach i nie tylko samorejestrujące się i piszące skrypty były już przeszło dekadę temu. A teraz jakaś moda na nazywanie co się da "ai".

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2023 16:47:07 przez amikoksu
1
[#25] Re: Gra strategiczna mojego dziecinstwa

@Don_Adan, post #22

To jakieś przeciwieństwo sztucznej inteligencji, czyli sztuczna głupota.
[#26] Re: Gra strategiczna mojego dziecinstwa

@amikoksu, post #24

Bot a AI to nie jest to samo.
[#27] Re: Gra strategiczna mojego dziecinstwa

@Ralpheeck, post #25

Niby dlaczego? Okresleniem AI okresla sie program, ktory jest sie w stanie sam uczyc. Trudno wymagac od pierwszych wersji programu, zeby byly od razu genialne.
[#28] Re: Gra strategiczna mojego dziecinstwa

@Don_Adan, post #26

Zwał jak zwał.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem