[#1] Aplikacja Android - szukam
Witam.
Szukam od dłuższego czasu aplikacji na smartfona z Androidem, która nagrywała by film, powiedzmy przynajmniej w 1280x720 i jednocześnie dawała by podgląd tego co się nagrywa w goglach do VR. Nie chodzi mi o filmy 360, tylko zwykłe nagranie, a aplikacja dawałyby by tylko możliwość widzenia tego się nagrywa w VR.
Z góry dziękuję za wskazówki i linki.
Ps. Google Play przekopuje regularnie i do tej pory nic takiego nie znalazłem.
A szukanie po Googlach nic nie daje, bo zazwyczaj wyrzuca mi wyniki do aplikacji które służą do nagrywania filmów 360 właśnie.


Ostatnia aktualizacja: 18.11.2023 11:46:57 przez don_rafito
[#2] Re: Aplikacja Android - szukam

@don_rafito, post #1

I co? Mam rozumieć, że taka aplikacja na smartfona z Androidem nie istnieje?
Próbowałem robić taką protezę: uruchamiałem aplikację która dawała obraz z kamery i dawała obraz dla gogli VR (dla lewego oka i prawego) i włączałem nagrywanie ekranu. Ale to działało kijowo bo nie nagrywał się normalny film, tylko właśnie dla lewego oka i prawego. A mi chodzi o aplikacje która nagrywa normalny film ale daje jednocześnie podgląd tego co się nagrywa w goglach.
Trudna sprawa. Nawet nie wiem gdzie i jak szukać. A Google i Google Play przekopane.

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2023 14:16:38 przez don_rafito
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem