[#1] Akira Toriyama nie zyje
Wiem ze to nie portal na takiego typu newsy, ale manga i anime to mozna powiedziec moje drugie hobby.
Oraz ze to olds ale dowiedzialem sie dopiero dzisiaj.

1 marca 2024 odszedl Akira Toriyama znany z mangi/anime pt: "Dragon Ball".

Mnie osobiscie podobala sie jego inna manga pt: "Dr Slump".
[#2] Re: Akira Toriyama nie zyje

@Phibrizzo, post #1

a ja nie oglądałem ani jednego odcinka Dragon Balla. Jakoś nie przemawia do mnie styl rysunku.

a zahaczając...





w temacie mangi - w toku korekt natknąłem się parę dni temu na, jak mi się wydaje, interesujący tytuł: Wild Arms. Taka gierka na Playstation (w omawianym przypadku PSX). Z gatunku jRPG, czyli coś jak Knights of Xentar. Może spróbuję w wolnej chwili.
a tutaj "ciekawy" screen z artykułu o tej grze... "CO PRAWDA jest utrzymane w klimacie anime"... PFFFFFFF. 😒

[#3] Re: Akira Toriyama nie zyje

@snajper, post #2

A ja oglądałem, chyba nawet z bratem. Czasy kanału Polonia 1. Wersja fabularna jakoś mnie nie wciągnęła, ale też nie poświęciłem jej tyle czasu, było jedno podejście.
[#4] Re: Akira Toriyama nie zyje

@Phibrizzo, post #1

Obejrzałem "Dragon Balla" i tej brutalnej siły jak na razie nic nie pobije. Choć "One Punch Man" mógłby dać radę.

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2024 23:38:55 przez koczis
[#5] Re: Akira Toriyama nie zyje

@Phibrizzo, post #1

Oooo smutne wieści... też miło wspominam Dr Slump.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem