[#31] Re: Amigowcy z Warszawy - KWESTIA ORGANIZACYJNA

@APC74, post #30

Byli warszawiacy piją zaskórniaki. Po jednym za każdy roczek emigracji. ;]

[#32] Re: Amigowcy z Warszawy - KWESTIA ORGANIZACYJNA

@Kokos, post #21

jestem chćtny i to bardzo na jakieś amigowe imprezowanie w wawce :)
[#33] Re: Amigowcy z Warszawy - KWESTIA ORGANIZACYJNA

@ZimA, post #32

Jak najbardziej popieram idee, ale widzę, że dyskusja na ten temat trwa tu od kilku miesięcy i cały czas jedynie jest w stadium idei ;)

[#34] Re: Amigowcy z Warszawy - KWESTIA ORGANIZACYJNA

@Duracel, post #33

Niestety na imprezy amigowskie zaczęli chodzić scenowcy. Postanowiliśmy więc zrezygnować z pomysłu kolejnej imprezy.




*** ;) ***

Jako że imprez amigowych jest na pęczki, kolejny powerdev przewidziany jest na luty (Lublin), a Riverwash przewidziany jest również w Warszawie (wrzesień) to myślę, że z imprezą wystartujemy gdzieś w między lutym a wrześniem, tak po środeczku pewnie.

A spotkanie organizacyjne będzie wcześniej - mam nadzieję, że przełom styczeń/luty.

Spokolokoluzizponton :]

[#35] Re: Amigowcy z Warszawy - KWESTIA ORGANIZACYJNA

@Kokos, post #34

czyli można się spodziewać spotkania takiego w przyszłym roku i informacji bliższych w tym temacie mieszkam w wawie od nie dawna i w święta planuje przywieźć swoją A600. Tak więc ze sprzętem mógłbym wpaść.
[#36] Re: Amigowcy z Warszawy - KWESTIA ORGANIZACYJNA

@QkiZ, post #35

Będzie spotkanie w Warszawie, gdzieś luty/marzec. Dokładną datę przedstawię w styczniu. Możliwe, że na koniec stycznia będzie takie "luźne" spotkanie bez sprzętu, aby Warszawiacy się poznali.

[#37] Re: Amigowcy z Warszawy - KWESTIA ORGANIZACYJNA

@AS, post #36

A, no to widać AS przejął inicjatywę i ma bardziej aktualne dane. :) I dobrze.

[#38] Re: Amigowcy z Warszawy

@Mikrobi, post #1

dzisi bedzie piwko z paroma scenowcami w warszwskim klubie szantowym PRZECHYLY (blisko metra wilanowska) ul.cieszynska 3

bedziemy tak o 18 ..

http://www.przechyly.pl/

zapraszam !!!!!
OK



Ostatnia modyfikacja: 29.12.2008 12:05:42
[#39] Re: Amigowcy z Warszawy

@Mikrobi, post #1

ja też jestem z wawki :)

[#40] Re: Amigowcy z Warszawy

@Mikrobi, post #1

Tez mieszkam w Wawce

[#41] Re: Amigowcy z Warszawy

@HOŁDYS, post #38

cholera jasna dopiero teraz zauważyłem, że 29.12 było jakieś spotkano...

[#42] Re: Amigowcy z Warszawy

@PopoCop, post #41

No ja też. Dane w PAUBase zaktulizowałem na stolice, czekam na spam związany z jakąś amigową imprezą i bede zaglądał na tą stronę.
[#43] Re: Amigowcy z Warszawy - KWESTIA ORGANIZACYJNA

@Kokos, post #34

W odpowiedzi na #33

Niestety na imprezy amigowskie zaczęli chodzić scenowcy. Postanowiliśmy więc zrezygnować z pomysłu kolejnej imprezy.




Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem