[#1] Amigowcy w Irlandii
Witam Wszystkich!
Obecnie mieszkam w centrum Dublina niedaleko connolly station. Pomyślałem, że można by było zorganizować jakieś party u mnie na chacie. Jest miejsce gdzie można grila zrobić czy coś wypić. Mam plejke, pecety można po sieci pograć w Unreala czy poklikać w Soulblade na pleju. Ewentualnie w coś zagrać na klasiku. Zrobić prezentację efiki i inne tam. Kto się pisze?
[#2] Re: Amigowcy w Irlandii

@Leon, post #1

Ja Amigowcem nazwać się nie mogę, bo jej nie mam ale ze względu na sentyment pisze się jak najbardziej.

Widzę post całkiem stary bo jak przeczytałem teraz o grillu i wyjrzałem za okno to mnie normalnie zmarzło :D

[#3] Re: Amigowcy w Irlandii

@pampers, post #2

Na grila to trzeba poczekać do lata ale party można zawsze zrobić.
Trzeba tylko ustalić jakąś datę spotkania z resztą zainteresowanych.

[#4] Re: Amigowcy w Irlandii

@Leon, post #3

Ja jestem otwarty na każdy weekend, w tygodniu tyram do 17-18 i wątpię, żebym dał radę w tygodniu się gdzieś wybrać, bo praca w necie też czeka..

[#5] Re: Amigowcy w Irlandii

@pampers, post #4

Ja zazwyczaj pracuję 4 nocki w tygodniu. Grafik mam tygodniowy tak, że nie jestem w stanie przewidzieć w jakie dni będę pracował np. za miesiąc ale za tydzień tak. W razie czego mogę wziąść dzień czy dwa wolnego.

[#6] Re: Amigowcy w Irlandii

@Leon, post #5

No to czekamy na dalsze deklaracje.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem