[#1] Amiga Eastern Meeting 2008 - rekrutacja
Witajcie!

Od jakiegoś czasu przygotowuje teren pod zlot Amigowców nad Jeziorem Białym. Starzy wyjadacze Amigowego krzemu wiedzą czym jest AEM. Niestety przez ostatnie dwa lata nie było szansy wynajęcia sali przy jeziorze (za jakąś poludzką cenę). W tym roku taka szansa się pojawiła. Wciąz nie jest tanio, ale z drugiej strony jest już na tyle niedrogo, aby można by było spróbować rozkręcić całą maszynerię :)

Impreza odbyła by się w dniach 26-27 lipca 2008 nad Jeziorem Białym w Okunince koło Włodawy. Lokum, to świetlica na ośrodku Relax (jakieś 200 metrów od poprzedniej lokalizacji AEM). Kilkanaście metrów od jeziora, tak więc w przerwie rozmów na temat MOSa 2.0 można zażyć odświeżającej kąpieli i się poopalać w sąsiedztwie pięknych plażowiczek :). Punkt gastronomiczny (stołówka) jest też niedaleko. Na sali będzie trochę łóżek polowych więc kto nie wytrwa do rana, będzie mógł pokimać przy dźwiękach Amigowych MODków, którymi przesiąkną przez weekend ściany świetlicy ;)

Startujemy o 12:00 w sobotę, bawimy się całą noc i kończymy w niedzielne południe. Na imprezie na pewno poza klasycznymi Amigami, zobaczyć będzie można Pegasosy, Efiki i co tam kto jeszcze przywiezie :) Cena wjazdu to wstępnie 20 zł.

Zainteresowani przyjazdem na AEM 2008 niech wpisują się pod tym postem. Jak uzbiera się conajmniej 15 osób to zaklepuje ostatecznie salę. Piszcie też w razie jakichś pytań (albo tutaj albo na maila).

Poprzednie imprezy z cyklu Amiga Eastern Meeting zarejestrowane zostały ku pamięci na stronie:

http://andromeda.kul.lublin.pl/~marx/aem2005/

ZAPRASZAM!

[#2] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - rekrutacja

@MarX, post #1

Wkońcu doczekaliśmy się :D

Mnie już możesz dopisać :)

[#3] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - rekrutacja

@MarX, post #1

Będę na pewno. Super, wreszcie AEM zmartwychwstało. OK

[#4] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - rekrutacja

@Sir_Lucas, post #3

Jakiś grill jest spodziewany, i jak z zapleczem logistycznym?
Ktoś się z Lublina wybiera?

[#5] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - rekrutacja

@MarX, post #1

Zgłaszam swoją gotowość bojową do zobaczenia nad białym

[#6] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - rekrutacja

@MarX, post #1

Nie taki znowu OT.

Zagramy w wisielca? :)

_ _ _ _ _ _

(słowo na 6 liter)

[#7] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - rekrutacja

@Hugen, post #4

Oczywiście grilla da sie załatwić. Rozwiń temat "zaplecza logistycznego", co dokładnie chcesz wiedzieć ?

[#8] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - rekrutacja

@MarX, post #7

zaplecze logistyczne - baza zajmująca się dostarczaniem napojów i pożywienia dla żołnierzy oraz możliwości przerzutu na linię frontu ;)

[#9] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - rekrutacja

@Hugen, post #8

Tak jak wspomniałem wcześniej, niedaleko party place znajduje sie stołówka. Co do napojów wyskokowych to zawsze można sie zaopatrzyć w pobliskim spożywczaku (jest do niego max 300 metrów). Przerzut na linie frontu odbywa sie plażą lub chodnikiem ;)

[#10] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - rekrutacja

@MarX, post #1

Obecny!

Moj pierwszy post z efiki, hehehe.

[#11] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - rekrutacja

@il_capitano, post #10

Mon capitan, a weźmiesz ze sobą Albercika?

[#12] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - rekrutacja

@Sir_Lucas, post #11

Tak, Marx mozesz nas liczyc jako dwie osoby :)
Pozdrowienia dla ekipy z Wlodawy i Chelma!

[#13] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - rekrutacja

@MarX, post #1

Oczywiscie pojawie sie, nie wiem tylko czy sam czy z "mlodymi" amigowcami. Cena wjazdu jest dla mnie bez znaczenia. Pozdrawiam cala spolecznosc !!!
[#14] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - rekrutacja

@MarX, post #1

hmm, chyba bede wtedy w bieszczadach

[#15] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - rekrutacja

@MarX, post #1

Jam jest zainteresowany.
Pewnosci jeszcze nie mam ale checi sa duze, wszystko zalezy od pracy.

BTW: jak bede jechal to bede mial miejsca w samochodzie (1 lub 3) wiec w razie czego bede mogl kogos zabrac z Lublina.



Ostatnia modyfikacja: 07.07.2008 22:40:50
[#16] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - rekrutacja

@reactor, post #15

Właśnie, kruca fix, mam ten sam dylemat i nie wiem teraz jak to będzie wygladało w ten czas z warunkami osobistymi i pracą...
Ale jakbyś reactor wiedział na pewniaka to może i ja bym "dopracował" sprawy z tym terminem i się z tobą ewentualnie zabrał oczywiście za małe myto z mojej strony ;)

[#17] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - rekrutacja

@Hugen, post #16

OK. Dam znac w tym watku najpozniej do 20.

[#18] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - rekrutacja

@MarX, post #1

Chyba nie muszę pisać że i ja się zjawię, opinia stałego bywalca AEM do czegoś zobowiązuje, nie? :) MarX, finalizuj kwestie organizacyjne to pozostanie się tylko pakować i załatwiać wolną sobotę... Dobrze że po 2 latach przerwy bedzie mozna ponownie zakosztować tego klimatu ! :)

[#19] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - rekrutacja

@virago, post #18

Ja nie jadę. 4 wyjazdy rocznie to maks przy tej kasie, którą mam do dyspozycji...

[#20] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - rekrutacja

@Grzegorz Kraszewski, post #19

Tak myślałem, że MOS Team będzie kręcił przy wypłacie honorariów

[#21] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - rekrutacja

@MarX, post #1

Z amigą związany duchowo tylko co prawda , ale na AEM fizycznie pragnę być

[#22] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - rekrutacja

@Kokos, post #6

Zgaduję hasło: "DALEKO"

[#23] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - rekrutacja

@5h00n4y, post #22

Brawo! W nagrodę dostajesz buzi od Qbala. :)

[#24] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - rekrutacja

@Kokos, post #23

Kurde...
... znaczy się że teraz mam autentycznie powód żeby się stawić na miejscu?

nnnNNNNNNIEEEEEeeeeeeeee...

[#25] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - rekrutacja

@MarX, post #1

Ja będę przynajmniej na 101% , bo przecież mnie tam nie może zabraknąć



Ostatnia modyfikacja: 08.07.2008 21:12:19
[#26] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - rekrutacja

@MarX, post #1

Piszcie też w razie jakichś pytań

Więc ja jednak (mimo, że wstępnie napisałem, że nie przyjadę) mam pytanie: Czy jest możliwość zorganizowania noclegu lepszego niż łóżka polowe, to może bym z żoną i dziećmi przyjechał.

[#27] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - rekrutacja

@MarX, post #1

Czy ten termin jest już ostateczny? Ja chętnie, ale trafia mi się inny wyjazd w tym czasie... Zobaczę i dam jeszcze znać.

[#28] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - rekrutacja

@Grzegorz Kraszewski, post #26

Termin jest już ostatecznie zaklepany, dzisiaj postaram sie sklecić bardziej szczegółową informacje na temat zlotu. Co do pytania o zorganizowanie noclegu to do głowy przychodzi mi tylko wynajecie domku na ośrodku w którym odbedzie sie meeting. Myśle, że szanse na znalezienie wolnych miejsc są jeszcze jak najbardziej realne. Napisz mi w mailu na ile osób miałaby być rezerwacja? Zorientuje sie czy mają jeszcze wolne domki.

[#29] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - rekrutacja

@MarX, post #1

O, to wstępnie i ja się piszę.

Wybierałem się na AmiParty do Chełma, ale niestety nie wyszło. Z Amy nie przyjadę, ale będzie miło poznać nowych ludzi, zobaczyć co i jak, poczuć trochę mocniej amigowego klimatu, którego tak naprawdę nie dane było mi znać. Gdybym urodził się z 5 lat wcześniej..

[#30] Re: Amiga Eastern Meeting 2008 - rekrutacja

@MarX, post #1

Z tak zwanych przyczyn niezależnych nie mogę przyjechać na AEM czego strasznie żałuje.
No i będzie gej party ha ha ha chyba, ze jakaś dziewczyna dołączy

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem