[#31] Re: Zlot Amigowców w Warszawie

@Drako^lM, post #30

Jak mawiają niemieccy pastuszkowie - facet bez sprzętu to jak kobieta ze sprzętem. ;]

[#32] Re: Zlot Amigowców w Warszawie

@Kokos, post #31

przybędę, może nawet z moją a600 jeśli będzie można się gdzieś wpiąć (w sensie monitor jakiś). czy jest jakaś strona tego spotkania gdzie można lukać co jakiś czas
[#33] Re: Zlot Amigowców w Warszawie

@QkiZ, post #32

Jeden monitor Amigowy węzmę swój, więcej niestety nie mam. Stronka spotkania będzie już niedługo, podam namiary.

[#34] Re: Zlot Amigowców w Warszawie

@AS, post #1

14.02, 14.03... Amigowe czternastki się szykują. No to trzeba będzie zajrzeć!



Ostatnia modyfikacja: 09.02.2009 13:18:54
[#35] Re: Zlot Amigowców w Warszawie

@_arti, post #21

Coś tak czuje że dużo osób przyjedzie :PP

W odpowiedzi na #1

Dobrze że wawa, może wreszcie wpadnę na party :]



Ostatnia modyfikacja: 09.02.2009 13:25:07
[#36] Re: Zlot Amigowców w Warszawie

@Leander, post #34

14.02 z tego co jest napisane exec party jest 21.02 i a druga impreza warszawska jest 14.03
[#37] Re: Zlot Amigowców w Warszawie

@QkiZ, post #36

Tak: eXecParty 2 jest 21.02 (prezentacja Sam), a AmiWaWa będzie 14.03 (Pegasosy, AmigiOne, Efiki, Samanty i oczywiście klasyki).

[#38] Re: Zlot Amigowców w Warszawie

@AS, post #37

Na eXec Party 2 ma też być ponoć Peg2 z AOS4.1. No i pewnie też inne platformy.. Chyba nie tylko SAM. :)

[#39] Re: Zlot Amigowców w Warszawie

@QkiZ, post #36

Jasne, za dużo cos ostatnio jeżdzę, w ten weekend też będę w Warszawie i mi się cele pomyliły :). Zasiałem zamęt niechcący...

[#40] Re: Zlot Amigowców w Warszawie

@AS, post #37

a tak btw: jaki będzie plan imprezy exec wie ktoś
[#41] Re: Zlot Amigowców w Warszawie

@QkiZ, post #40

http://www.exec.pl/exec_party_2.html

A kiedy będzie coś więcej poza plakacikiem to musisz zapytać na forum eXeca. :)

-> http://www.exec.pl/forum/posts/list/504.page

[#42] Re: Zlot Amigowców w Warszawie

@AS, post #37

Czy macie jakieś propozycje co do noclegu w Warszawie? Przyjechałbym z Benedyktem autem, ale nie pojadę w nocy bez spania...
[#43] Re: Zlot Amigowców w Warszawie

@madman15, post #42

W Warszawie droooooogoooo. ;]

Ale. Myślę, że pierwsze co powinniście zrobić to obdzwonić parę akademików, myślę, że jakieś wolne miejsce się znajdzie. Problem w tym, że je znam je troszkę bardziej w centrum Warszawy, a Wy pewnie wolelibyście bliżej Anina. :]

[#44] Re: Zlot Amigowców w Warszawie

@madman15, post #42

W Aninie jest hotelik UFO, można zadzwonić i dowiedzieć się co i jak (3 minuty od Klubu piechotą):
http://meteor.turystyka.pl/ufo,warszawa.html



Ostatnia modyfikacja: 23.02.2009 11:40:40
[#45] Re: Zlot Amigowców w Warszawie

@madman15, post #42

geyu jak sie dobrze zlozy to cie przenocuje bedzie dziki namietny sex.. a ja lubie mlodych chlopcow..przypomne ci starogrecki obyczaj :))))

[#46] AmiWawa, organizacja

@AS, post #1

A więc.. myślę, że będę.

Mam jednak 2 kwestie do obgadania.

Co do możliwości popykania sobie w Linger in Shadows na PS3 to jest mały znak zapytania.

Po pierwsze.. to sobotę po części mam zajętą.. :( Ze szkoły wyjdę gdzieś 12:30 - 13:30, do tego 20 min wycieczka na chatę po zabawki i..

Nie jestem jeszcze pewien czy uda mi się staruszka wyciągnąć na party, a ten ma samochód (no i prawko ;d). :) Wolałbym plejaka i monitor przewieźć samochodem niż tramwajem a potem autobusem -- to chyba oczywiste.

Tak więc pytanie, czy w razie czego mogę liczyć na kogoś kto będzie przejeżdżać bryczką ok 14:00 niedaleko pl. Narutowicza czy Pomnik Lotnika (takie klimaty, Ochota)? W razie czego na party zamierzam siedzieć do samego końca. Jeśli nie będzie takiej osoby i staruszek nagle zdecyduje, że nie jedzie to będę tylko ja - goły i owłosiony. ;]

Ew, może uda mi się namówić staruszka na samo podwiezienie, a ktoś wracałby po praty przez Ochotę lub Centrum i mógłby mnie zabrać, hm? :)

Druga kwestia to pokaz demek. Będzie projektorek i aż grzech czegoś nie porzucać na ścianę. Ostatnio jednak jestem z czasem w czarnej d* dlatego może się zdarzyć, że nie uda mi się niczego przygotować do rzucenia.. Czy w tej kwestii mógłbym na kogoś liczyć, że przygotuje jakiś fajny secik (demka, intra, krejzole, może nawet niekoniecznie amigowskie..)? A może zrobimy mini listę co chlelibyście zobaczyć na ścianie, łatwiej będzie przygotować? BTW.. AS, będą może jakieś lepsze głośniki/głośniczki?

Dzięki i podro. :)



Ostatnia modyfikacja: 28.02.2009 13:45:26
[#47] Re: AmiWawa, organizacja

@Kokos, post #46

Z głośniczkami będzie ciężko.

[#48] Re: AmiWawa, organizacja

@Kokos, post #46

Fei said..
http://www.amiscena.org/viewtopic.php?p=59597#59597
Mam gotowy zestaw, który można puszczać bez zbędnych przygotowań, chociażby tak jak wczoraj na Silesia Amiga Party #2. [...]




Ostatnia modyfikacja: 05.03.2009 15:38:50
[#49] Re: AmiWawa, organizacja

@AS, post #47

Nikt z Panów wybierających się nie ma czegoś co można by przytargać?

Naprawdę w ośrodku kultury nie będzie można znaleźć żadnego nagłośnienia?

[#50] Re: AmiWawa, organizacja

@Kokos, post #49

ja zastanawiam sie nad przyniesieniem swojego sprzetu ale nie wiem czy bedzie go do czego podlaczyć. i co z nim robic. przyznam sie szczerze ze nigdy na takim party nie bylem. co mozna robic na klasykach, na tego typu imprezach
[#51] Re: AmiWawa, organizacja

@QkiZ, post #50

ERm.. Ale przyniesiesz "sprzęt" czyli amigę czy jakieś dobre głośniki/nagłośnienie?

Jeśli sprzęt amigowy no to cóż -- pochwalisz się co masz, w razie czego ktoś poprawi coś w Twoim systemie, może na nim pogiercujemy, a może poużytkujemy, a może Ci go zabierzemy a Ciebie przywiążemy do kaloryfera i zostawimy tak, aż w poniedziałek Cię znajdą? ;)

[#52] Re: Zlot Amigowców w Warszawie

@AS, post #1

fajna impreza się szykuje.. ja wpadane i chętnie zabrał bym swój sprzęt:

A600 ROM3.1, 2 MB CHIP RAM, 32 MB FAST, 030/42MHz + 68882/50MHz, HDD 20Gb, fdd, CDRom slimm + 4MB FAST SRAM PCMCIA

A1200 BPPC 603e/200MHz + 040/30MHz; 64 MB FAST; 2MB CHIP ;) , HDD 80gb, FDD,

A500TOWER, MC68020/14,7MHz + MC68010P12/7,14MHz, 7 MB RAM

wszystko gołe, bez systemów itd, A1200 PPC w desktopie jakoś nie chce ruszyć - podobno problem z zasilaniem...

Mega Ram HD od A500 nie widział pamięci, oddałem do serwisu do Animartu już ponad rok temu i cały czas cisza..

Apropo jakieś pół roku temu Offca i Banderas zadeklarowali pomoc, ale jakoś zeszło mi z wysyłką, potem pojechałem do roboty na dłużysz czas o i tak sprzęt dalej leży - sory chłopaki za zawrócenie gitary...

[#53] Re: Zlot Amigowców w Warszawie

@zangief, post #52

Każdy sprzęt mile widziany, będzie stół dla niego i prądu też powinno starczyć :)
Jeśli chodzi o klasyka będzie jeden monitor Microvitek 1438, do reszty Amig niestety monitory trzeba przywieźć samemu (chyba, że ktoś ma flickerfixer). Możliwe, że któryś z Amigowców z Warszawy poratuje.

[#54] Re: Zlot Amigowców w Warszawie

@AS, post #53

w A1200 mam wewnetrzny scandoubler noi jest Bwizjer. Oprócz tego mogę wziąc grandfathera Commodore 1084

[#55] Re: Zlot Amigowców w Warszawie

@zangief, post #54

Na miejscu jest kilka monitorów LCD i CRT, więc Amigę 1200 będzie można podłączyć bez problemu. Choć jak przyjedziesz ze swoim monitorem, to na pewno będzie lepiej. Będzie też możliwość podłączenia do sieci internetowej.



Ostatnia modyfikacja: 06.03.2009 14:48:26
[#56] Re: AmiWawa, organizacja

@Kokos, post #49

Kokos napisał(a):

> Naprawdę w ośrodku kultury nie będzie można znaleźć żadnego
> nagłośnienia?

Rozumiem, że niespecjalnie.. Szkoda..

[#57] Re: AmiWawa, organizacja

@Kokos, post #46

Kokos napisał(a):

> Tak więc pytanie, czy w razie czego mogę liczyć na kogoś kto
> będzie przejeżdżać bryczką ok 14:00 niedaleko pl. Narutowicza
> czy Pomnik Lotnika (takie klimaty, Ochota)? W razie czego na
> party zamierzam siedzieć do samego końca. Jeśli nie będzie
> takiej osoby i staruszek nagle zdecyduje, że nie jedzie to będę
> tylko ja - goły i owłosiony. ;]

No i nie znalazłem nikogo kto by mnie mógł podwieźć tak więc klamotów nie będzie raczej.

[#58] Re: AmiWawa, organizacja

@Kokos, post #57

ja będe samochodem to mogę podskoczyć

To co moge liczyć na pomoc w skanapkowaniu moich sprzętów i postawieniu systemu? Będzie ktoś miał luźny napęd CD bo akurat mi padł...

[#59] Re: AmiWawa, organizacja

@zangief, post #58

Powinno być trochę znawców klasyków, więc pewnie można liczyć na pomoc.

[#60] Re: AmiWawa, organizacja

@zangief, post #58

zangief napisał(a):

> ja będe samochodem to mogę podskoczyć

Ale to musiałbym jakoś wcześniej wiedzieć, więc jeśli się zdecydujesz to uderz do mnie proszę na mailasa najlepiej zostawiając nr tel, żebyśmy mogli ustalić szczegóły. Dzięki za chęć pomocy.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem