[#1] Kto chce Efike? ;-)
Wlasnie otrzymalismy oficjalne potwierdzenie od organizatorow konkursu Commercial Union o wygranej (dla przypomnienia - MacBook Pro, vote4wiewior.pl). Zgodnie z obietnica, za pomoc w owym konkursie ufundowalem komputer Efika dla uzytkownikow serwisu PPA.

Poczatkowo komputer mialbyc rozlosowany wsrod wszystkich uzytkownikow, co jednak okazalo sie glupim pomyslem i zostalo mi pare razy wytkniete. Szkoda przeciez, by wygral ktos, kto ani sie nie udziela na portalu lub najzwyczajniej w swiecie, mogl nie slyszec o prowadzonym konkursie.

Niniejszym, otwieram wiec watek, w ktorym prosze o wpisywanie sie wszystkich chetnych, ktorzy chcieliby otrzymac Efike (wystraczy post z trescia "ja chce").

Do 20 lutego br. i *tylko* do tego dnia, beda zbierani chetni. Pozniej przedstawie liste nominowanych. Nagroda zostanie *prawdopodobnie* rozlosowana 15 marca, w Warszawie na spotkaniu organizowanym przez uzytkownika AS (o ile spotkanie dojdzie do skutku). Jesli nie, w obecnosci swiadka, tj. mojej zony, nagram film video z przeprowadzonego losowania

PS: prosilbym administratotorow, jesli to mozliwe, o wepchniecie tego watku do "ostatnich" na stronie glownej.



Ostatnia modyfikacja: 27.01.2009 16:23:34
[#2] Re: Kto chce Efike? ;-)

@_arti, post #1

Wątki z HydeParku nie lądują nigdy na głównej. Trzebaby założyć np. w dziale "Integracja".

[#3] Re: Kto chce Efike? ;-)

@Grzegorz Kraszewski, post #2

A przeniesc sie nie da?

[#4] Re: Kto chce Efike? ;-)

@_arti, post #1

No więc się zgłaszam,



Ja chcę.




Benedykt Dziubałtowski.

[#5] Re: Kto chce Efike? ;-)

@_arti, post #1

Mam mieszane uczucia, ale ech..

I ja chcę.

Jeśli jakimś cudacznym cudem dostanę to w swoje brudne łapki i po jakimś czasie uznam, że jednak !suxx to oddamy komuś raz jeszcze komisyjnie bez opłat.

..najlepiej przez Pakownie z Poznania. ;)

[#6] Re: Kto chce Efike? ;-)

@Kokos, post #5

O. Właśnie. A może zrobić z tej efiki taką efikę-wędrowczą na wzór Fei-owego pega?

[#7] Re: Kto chce Efike? ;-)

@Kokos, post #6

Ja też się zgłaszam, pobawiłbym się tym pewnie...
I dorzucam się do pomysłu Efi-wędrowniczki. Pewnie za długo nie zagrzałaby w razie wygranej miejsca w moim domu.
[#8] Re: Kto chce Efike? ;-)

@_arti, post #1

Szanse marne...ale szczęścia trzeba spróbować

Ja chcę! :)

[#9] Re: Kto chce Efike? ;-)

@_arti, post #1

A no to ja też chcę. A co mi tam. :D
Ale do sprawy podchodzę poważnie.

[#10] Re: Kto chce Efike? ;-)

@_arti, post #1

Kiedyś wygrałem czwórkę w dużego, to może i teraz mi się uda.

Ja chcę :)
[#11] Re: Kto chce Efike? ;-)

@_arti, post #1

Ja też chcę.

[#12] Re: Kto chce Efike? ;-)

@Hareton, post #11

Ja chce ;)
[#13] Re: Kto chce Efike? ;-)

@_arti, post #1

ja chce
(z tym wędrowaniem to niegłupi pomysł, w końcu do mnie kiedyś też COŚ przywędrowało ;) )



Ostatnia modyfikacja: 27.01.2009 21:07:27
[#14] Re: Kto chce Efike? ;-)

@_arti, post #1

+1

:)

[#15] Re: Kto chce Efike? ;-)

@_arti, post #1


Ja chcę.

Jakby się udało to miałby mój syn uciechę że ma takie same gry jak tatuś no i komp by miał jak trzeba w pokoju.

[#16] Re: Kto chce Efike? ;-)

@Arbuz, post #15

ja chcę:)

[#17] Re: Kto chce Efike? ;-)

@Benedykt Dziubałtowski, post #4

Ja chcę dla Benedykta :) (zakładam, że losowanie odbędzie się wśród osów z tego wątku ;)

[#18] Re: Kto chce Efike? ;-)

@Marek Szyprowski, post #17

@Marek Szyprowski
Dokladnie tak. Tzn. zapisac cie jako ciebie, czy jak cie wylosuje to wygrywa Benedykt?

[#19] Re: Kto chce Efike? ;-)

@Malin, post #13

Otóż to!

W sumie chyba to by była najlepsza i najfajniejsza opcja. Twój przykład mówi jasno, że tak się da. :)

Ustalić zasady, nie wiem -- może jakąś kaucję itp, ale jest to do zrobienia.

Promo efiki ciekawe, taka portalowa efika, isn't it? :]

[#20] Re: Kto chce Efike? ;-)

@_arti, post #1

to ja też poproszę jedną. Pewnie nie postawię jej obok drugiej, ale mam już parę pomysłów.
[#21] Re: Kto chce Efike? ;-)

@_arti, post #1

Ja chcę

[#22] Re: Kto chce Efike? ;-)

@Hubez, post #21

Ja chce

[#23] Re: Kto chce Efike? ;-)

@Kokos, post #19

Co wy kombinujecie? Nic nie kapuje

[#24] Re: Kto chce Efike? ;-)

@_arti, post #1

Ja chcę!

A spotkanie AmiWaWa będzie 14 marca - sobota (nie 15.03) i na 99% się odbędzie. Przeszkodzić może tylko duże trzęsienie ziemi, przylot UFO, albo coś w tym rodzaju

[#25] Re: Kto chce Efike? ;-)

@_arti, post #1

ja chcć
[#26] Re: Kto chce Efike? ;-)

@_arti, post #1

Ja chce :D
Nic nigdy nie wygralem, wiec chyba moge spac spokojnie...



Ostatnia modyfikacja: 27.01.2009 22:08:08
[#27] Re: Kto chce Efike? ;-)

@_arti, post #23

Już tłumaczę. :)

Fei-u zarzucił fajną inicjatywą swego czasu. Miał w zapasie Peg-a i postanowił nim troszkę porzucać po Polsce. I tak m in trafił on do Malin^a, żeby ten mógł się zapoznać ze sprzętem i softem.

I tak sobie głośno myślimy z Malin^em i MadManem, że fajnie by było skompletować taką efikę jakimś niewielkim kosztem, ustalić jakieś zasady wypożyczania i przesyłać sobie z rąk do rąk między użytkownikami portalu, tak żeby można było sobie pomacać i powąchać na spokojnie w swoim domowym zaciszu.

Kiepski pomysł? Naszym zdaniem idea zacna i nawet do zrealizowania. :)

[#28] Re: Kto chce Efike? ;-)

@AS, post #24

AS napisał(a):

>Przeszkodzić może tylko duże trzęsienie
> ziemi, przylot UFO, albo coś w tym rodzaju

Znaczy, że Fei z kolegami wpadnie? ;)

[#29] Re: Kto chce Efike? ;-)

@Kokos, post #27

Pomysł fajny, tylko kto zasponsoruje MOSa 2.x i resztę osprzętu do tej Efiki.

[#30] Re: Kto chce Efike? ;-)

@AS, post #29

To jest do zrobienia.

Część z nas pracuje w branży i może dostarczyć części za free czy za jakieś tam pieniądze. Poza tym każdy kto chciałby dostać na trochę taką efikę mógłby się dołożyć do interesu. Chętnych jak sądzę byłoby sporo.

Poza tym Efika do szczęscia nie potrebuje zbyt wiele ze sprzętu.. Obudowa, dysk, gfx i ju. Da się zrobić.

Co do licencji to są 2 wyjścia:
1) Demo
2) Kraszi & Co rozmawiają z Billem (czy kimś tam innym) i pytają czy na potrzeby takiej promocji mogą zarejestrować jedną wersję. Myślę, że Billu to fajny ptyś i się zgodzi. ;)

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem