kategoria: Amiga Eastern Meeting
[#1] AEM 2009 - foty
Witam,
Wrzuciłem swoje zdjęcia do picasy - http://picasaweb.google.pl/kamienskij/aem_09.
Cieszcie oczy bo jest czym.
Pozdrawiam wszystkich uczestników.

ps. czy wiecie, że środowisko amigowe w Polsce to głownie pedagodzy i lekarze? Może dlatego impreza była oceniana jako "wysoce kulturalna" przez mieszkańców okolicznych zabudowań, administrację, a także przez przybyłą licznie policję.



Ostatnia modyfikacja: 12.07.2009 18:30:45
[#2] Re: AEM 2009 - foty

@il_capitano, post #1

"Nic się nie stało...." Pod takim hasłem zakończyła się impreza nad jeziorem Białym. :)
I faktycznie nic się nikomu nie stało a mogło :) bo działo się okrutnie dużo. Z urywkowych klatek, które pamiętam to wysoka kultura - pozdrowienia dla Pana w brązowej koszulce, surrealistyczne obrazy i rzeźby wczesnego postmodernizmu, akrobacje, przyspieszony kurs nauki nurkowania, nocny atak chrapacza, turniej ping - ponga i pomysłowość uczestników- implementacja sprzętów powszechnie używanych w gospodarstwie domowym i zastosowanie ich jako paletki - ryciny Dr Stony'ego zobrazują to najlepiej. Nieśmiertelny pokaz dem i filmów fabularnych :), turniej piłki nożnej, grill, mrożone piwo i sorbet z Coli. Przygarnięcie bezpańskiego i trochę dzikiego zwierzątka o wdzięcznej nazwie " Biazet", wizyta najmłodszych Amigantek i wizyta nienajmłodszej Pani z domku obok. Ponoć były tańce ( rano uświadomiła nas przy porannej jajecznicy męskiej pani z baru mówiąc " jak wy ładnie tańczyliście wczoraj ".)

Ogólnie działo się dużo. Nawet były Amigi :)

Dla tych którzy nie mogli przyjechać zgodnym chórem :
" Nic się nie stało !!!... "

Ps. Poprosimy o foto relacje :) To było Fan-ta-sty-czne AEM i módlmy się żeby za rok też było. Dzięki Marx za imprezę :)




Ostatnia modyfikacja: 12.07.2009 19:10:49
[#3] Re: AEM 2009 - foty

@flea, post #2

Ogólnie działo się dużo. Nawet były Amigi

To zdanie tłumaczy chyba wszystko :D
Kapitalna galeria, powiedzcie że za rok powtórka, to chętnie wpadnę świętować maturkę...

[#4] Re: AEM 2009 - foty

@flea, post #2

Nic się nie stało!!!
Nic się nie stało!!!
Nic się nie staaaaaałłłłłooo!!!

Imprezka bardzo udana i totalnie odjechana. MarX dzięki za organizację TAKIEJ imprezki.
Mam nadzieję, że dla osób które przybyły po raz pierwszy na AEM także się podobało

W przyszłym roku także przybędę na AEM!!!

[#5] Re: AEM 2009 - foty

@ZED^lM, post #4

Myślę, że większość tam będzie OK (siebie nie pomijając)

[#6] Re: AEM 2009 - foty

@ZED^lM, post #4

Zed, miło było w końcu poznać. :)

[#7] Re: AEM 2009 - foty

@il_capitano, post #1

A tutaj: http://83.14.205.50/windows/2009aem wrzucilem moje zdjecia

Wielkie dzieki dla organizatora oraz uczestnikow spotkania !

[#8] Re: AEM 2009 - foty

@Kokos, post #6

Mi również było Ciebie poznać :D

[#9] Re: AEM 2009 - foty

@il_capitano, post #1

Przede wszystkim dzięki MarX za organizację tej imprezy.
Było lepiej niż się spodziewałem (spanie na trawie też ma swoje uroki)

Super zabawa; za rok piszę się znowu.
Pozdrowienia dla wszystkich uczestników!
[#10] Re: AEM 2009 - foty

@il_capitano, post #1

Było fantastycznie. Chciałoby się powiedzieć "chwilo trwaj wiecznie".
Niezapomniane wrażenia zostaną na zawsze.

MarX dziękuję za wspaniałą imprezę i mam nadzieję że dasz się namówić na powtórkę za rok!

Pozdrawiam i życzę nam wszystkim więcej takich imprez!

[#11] Re: AEM 2009 - foty

@Sir_Lucas, post #10

uuu widze ze imprezka udana fei jezdzil na rowerze :D

[#12] Re: AEM 2009 - foty

@HOŁDYS, post #11

Fajne zdjęcia..

Fei & GumGoy => czy ich związek ma szanse przetrwać? OK
[#13] Re: AEM 2009 - foty

@flea, post #2

Eh, `Nic sie nie stalo`, haslo dobre i jak najbardziej trafne (szkoda tylko, ze dowiedzialem sie o nim dopiero teraz, na spotkaniu jakos do mie nie dotarlo), bo faktycznie taka byla prawda, bylo tylko male zlo, srednio odczuwalne finansowo dla organizatorow imprezy, chociaz byl taki moment, ze chcialem juz rwac firany i zastapic nimi moj niemaly bialy artefakt do ping ponga jednak te 10% mojego zdrowego rozsadku podpowiadalo mi, ze mam tego nie robic :P



Ostatnia modyfikacja: 13.07.2009 14:02:47
[#14] Re: AEM 2009 - foty

@sordan, post #13

http://picasaweb.google.pl/juraszek/AmigaEasternMeeting
[#15] Re: AEM 2009 - foty

@Fei, post #14

Hehe tej walki na krzesla z Gumboyem to tez srednio pamietam, ale widac z filmiku, ze bylo zabawnie :)

[#16] Re: AEM 2009 - foty

@il_capitano, post #1

ciekawe jak mój wygląd ocenią tym razem homoseksualiści z innego portalu

[#17] Re: AEM 2009 - foty

@rzookol, post #16

Raz juz czytalem na ich forum dluga wypowiedz pana K na temat twojego wygladu, mialo moze z 5kb tekstu, wiec nie sadze by chcialo im sie pisac po raz drugi.



Ostatnia modyfikacja: 13.07.2009 15:06:25
[#18] Re: AEM 2009 - foty

@sordan, post #17

i jak sie daleki wschod podobal :) mam nadzieje ze perelka z bernardynskiej smakowala :D

Sordan zdrowo dawales :D



Ostatnia modyfikacja: 13.07.2009 16:55:27
[#19] Re: AEM 2009 - foty

@rzookol, post #16

Ty masz coś nie tak z głową, żeby mówić tak o ludziach z morphzone.org. Możesz udowodnić, że na tamtym lub jakimkolwiek innych portalu są ludzie tacy jak piszesz. Bo jak nie, to co piszesz oznacza tylko, że mierzysz wszystkich własną miarą. Niewychowany cham.
[#20] Re: AEM 2009 - foty

@wlodek, post #19

Tu wcale nie chodzi o morphzone.org. To przecież Konrad Bielski dał na exec.pl popis "merytorycznej" dyskusji w swoim wykonaniu: komentarz numer 3.



Ostatnia modyfikacja: 13.07.2009 18:38:58
[#21] Re: AEM 2009 - foty

@il_capitano, post #1

Oj dzialo sie dzialo. Kto nie byl przegral rZycie.
Miejscowa pierwsza klasa. Organizatorzy naprawde dali rade.

Pozdrowienia dla pewnej pani ktora przyszla w przeddzien imprezy prosic o spokoj ;)
[#22] Re: AEM 2009 - foty

@Phibrizzo, post #21

I na końcu ja, jako ordżenajzer chciałbym wam wszystkim podziękować za świetną zabawę. Cieszę się, że i wam się podobało :). Do zobaczenia może jeszcze kiedyś na AEM albo na innej Amigowej imprezie! :)

A tu jeszcze kilka obscenicznych fot z mojego aparatu:

http://picasaweb.google.pl/marxdzida/AmigaEasternMeeting2009#

Pozdrawiam serdecznie!
MarX

[#23] Re: AEM 2009 - foty

@MarX, post #22

Dzięki za zajebiaszcza impreze :)

[#24] Re: AEM 2009 - foty

@wlodek, post #19

nie wchodzę w dyskusję ze słupami mającymi mniej niż 10 komentarzy

[#25] Re: AEM 2009 - foty

@rzookol, post #24

uryny wiecej :) cholpaki :D

[#26] Re: AEM 2009 - foty

@rzookol, post #24

Słucham? Masz jakiś problem do mnie neo?
[#27] Re: AEM 2009 - foty

@il_capitano, post #1

Gdzie odbyło się to spotkanie? Widzę nawet jedną znajomą twarz, którą poznałem na AmiWawa.

[#28] Re: AEM 2009 - foty

@QkiZ, post #27

Okuninka koło Włodawy, nad Jeziorem Białym.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem