[#1] Toruńscy Amigowcy!
Mamy pytanie czy takowi jeszcze istnieją? Kiedyś nie było problemu ze zdobywaniem potrzebnych programów, dziś są... Dlatego chętnie nawiąże kontakt z osobami z Torunia. Powód: pogubiłem (czyt. pożyczyłem) część ciekawych programów, jak i te podstawowe x-copy. Szczególnie poszukuję OctaMED bo bez niego nie mogę tworzyć muzyki na Amidze, a bardzo mi na tym zależy. Pozdrawiam i liczę na odzew!
[#2] Re: Toruńscy Amigowcy!

@Fonitran, post #1

[#3] Re: Toruńscy Amigowcy!

@PrzemasIII, post #2

O! Super dzięki!


Właśnie przejrzałem tę bazę i coś z Toruniem słabo... Na niektórych dyskietkach mam nadruki Toruńskiego sklepu z numerem telefonu, ale nie wiem czy wypada dzwonić w to miejsce po prawie 20-stu latach :)



Ostatnia modyfikacja: 21.07.2009 17:12:25
[#4] Re: Toruńscy Amigowcy!

@Fonitran, post #1

OctaMED SS dostaniesz za darmo po zarejestrowaniu się tu:

http://www.medsoundstudio.com/

[#5] Re: Toruńscy Amigowcy!

@Fonitran, post #1

Naprawdę w czasach sieci musisz spotkać kogoś na żywo żeby dostać od niego plik 800KB? :) Masz przed sobą cały świat! Teoretycznie masz możliwosc kontaktu z każdym Amigowcem na świecie. Przy dzisiejszych łączach możesz przesyłać dosłownie wszystko w nieograniczonych ilościach.

[#6] Re: Toruńscy Amigowcy!

@MDW, post #5

Tak, ale jest problem. Ściągnę coś i mówiąc trywialnie: jak to wsadzę na Amigę? Emulator mnie nie bawi jeśli chodzi o dźwięk - to już nie to. Ewentualnie może czegoś nie wiem i się jednak da nagrać dyskietkę do Amigi 500 na "PC" (dawno mnie nie było w temacie :)).

Lekko odbiegając od tematu. To było fajne takie bieganie i zdobywanie oprogramowania. Zadzwoniłem do znajomego, od którego kiedyś zdobyłem ten program stwierdził, że wszystko już dawno wyrzucił (!).



Ostatnia modyfikacja: 21.07.2009 18:51:10
[#7] Re: Toruńscy Amigowcy!

@Fonitran, post #6

Poszperaj na forum, poczytaj FAQ (to nie boli) i się dowiesz jak wrzucić wszystko na Ami

[#8] Re: Toruńscy Amigowcy!

@Arbuz, post #7

Tak, szperam właśnie ale i tak będzie mi potrzebny ktoś z okolicy z działającym WB bo jak na złość moje oryginalne jak i kopia zapasowa nie działają! Cytat z artykułu "radzę sprawdzić czy w naszej kolekcji znajduje się DZIAŁAJĄCA kopia AmigaOS w wersji 1.3. Bez tego ani rusz. Jej brak skutecznie uniemożliwi przenoszenie plików ADF. W takim przypadku pozostaje poszukanie kogoś w okolicy, chętnego nam taką dyskietkę przygotować czy wysłać" Lecz nie poddaję się i spróbuję może za którymś "Retry" wczytywanie WB się powiedzie, kabel null-modem przypadkiem posiadam :D. Dzięki za pomoc.



Ostatnia modyfikacja: 21.07.2009 20:04:56
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem