[#1] Retrospotkanie we Wrocławiu 10.04.2010
Zupełnie przypadkowo przeczytałem właśnie na AtariOnline.pl informację o wystawie "Game Over Mr.Pacman" we Wrocławiu. W programie zauważyłem też "AMIGA 1200".

http://atarionline.pl/v01/index.phtml?ct=nowinki&id=1270311783&ucat=1&subaction=showfull

Czy ktoś z PPA.pl planuje się tam pojawić? ;)

[#2] Re: Retrospotkanie we Wrocławiu 10.04.2010

@grxmrx, post #1

Daleeeeeeko!

[#3] Re: Retrospotkanie we Wrocławiu 10.04.2010

@grxmrx, post #1

Przez chwilę, patrząc w boxa, myślałem, że to Ty organizujesz to spotkanie. :D
Tłuc się przez 3/4 Polski dla jednej A1200 nie chce mi się.

[#4] Re: Retrospotkanie we Wrocławiu 10.04.2010

@grxmrx, post #1

Wstępnie zapowiadam swoją skromną obecność na otwarciu tej wystawy. :) Amigowych akcentów tam za dużo nie będzie (poza tym to Classic więc nie moje klimaty) ale chcę tam wstąpić ze względu na sympatię do 8-bitowego Atari i żeby zobaczyć trochę poza windowsowego świata. :)

[#5] Re: Retrospotkanie we Wrocławiu 10.04.2010

@grxmrx, post #1

I jak tam? Nikt więcej się nie wybiera? Jak się jutro coś nie wydarzy to ja będę. Z tego co wiem to dwie bardzo ważne osobistości z PPA będą więc warto choćby dlatego przyjść. :)



Ostatnia modyfikacja: 09.04.2010 09:51:01
[#6] Re: Retrospotkanie we Wrocławiu 10.04.2010

@grxmrx, post #1

Organizatorzy wystawy informują na atarionline.pl, że w związku z wiadomą sytuacją, impreza zostaje przesunięta na 24 kwietnia.

Źródło informacji:
http://atarionline.pl/v01/index.phtml?subaction=showfull&id=1270311783&archive=&start_from=0&ucat=1&ct=nowinki

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem