[#61] Re: AmiWigilia 2010 @ Poznań

@Masta Krishna, post #60

OO jak fajnie ;)

[#62] Re: AmiWigilia 2010 @ Poznań

@radzik, post #53

Może konkurs wiedzy na temat Amigi ;) ?? I do wygrania np maszynka do golenia brody z ruchomą główką i 3 ostrzami :)

[#63] Re: AmiWigilia 2010 @ Poznań

@Mleko, post #62

A nie lepiej 10 jednorazówek? Plus karton mleka ;)
[#64] Re: AmiWigilia 2010 @ Poznań

@madman15, post #59

To możemy cyknąć partyjkę z Skidmarksów. Postaram się zainstalować na A1200 lub A2000. Jednak na wszelaki wypadek jakby ktoś zabrał sprzęt + grę to by było super.

[#65] Re: AmiWigilia 2010 @ Poznań

@radzik, post #64

Ja oprócz swojego okrętu flagowego być może będę dysponował drugą A1200, mogę też zabrać jedną A500. Także sprzętu do giercowania braknąć nie powinno :)

[#66] Re: AmiWigilia 2010 @ Poznań

@altcomputing, post #65

Tylko Panowie/Panie w tym roku będzie pewnie max trzy dodatkowe monitory VGA, więc jak bierzecie sprzęt to trzeba wziąć raczej i monitor. ;) Joye też mile widziane. ;)

[#67] Re: AmiWigilia 2010 @ Poznań

@radzik, post #66

pamiętaj dwa są zarezerwowane :) OK

[#68] Re: AmiWigilia 2010 @ Poznań

@Drako^lM, post #67

No to ostała się nam szuka jedna. ;)

[#69] Re: AmiWigilia 2010 @ Poznań

@radzik, post #68

jeśli mi się uda to przytargam mojego Samsunga 710MP monitor i telewizor w jednym :D

[#70] Re: AmiWigilia 2010 @ Poznań

@radzik, post #64

Czyli jak działamy z tą maszynką ? Może podeśle swoje małe logo i umieścimy na PPA jako sponsora;) to pomyśle jeszcze o czymś...

[#71] Re: AmiWigilia 2010 @ Poznań

@Mleko, post #70

Może umieścić info o AmiWigili na www.artdom.jasky.pl ??? Dziennie jest okołó 300 odwiedzin... ?

[#72] Re: AmiWigilia 2010 @ Poznań

@Mleko, post #71

Więc zróbmy tak, ostatecznie. Ludzie chcecie jakiś konkurs z nagrodami? Np. Skidmarks (lub ewentualnie coś innego)?
Jeśli będą chociaż ze dwie odpowiedzi na tak, to mogę umieścić logo Twojej strony na stronie AmiWigilii, a Ty wspomnisz na swojej stronie o imprezie.

Z innej beki, z racji, że nie posiadam Heretica II, Freespace czy Quake II, czy ktoś będzie na imprezie i mógłby przywieść ze sobą powyższe (oraz z chęcią inne) gry aby mógł sobie przetestować czy to działa pod OS4.1 na 100%? Wyczaiłem, że można je jeszcze kupić, ale nie chcę wydawać ponad 100 Euro, żeby się okazało, że mi to nie będzie działać.

[#73] Re: AmiWigilia 2010 @ Poznań

@radzik, post #72

OK

[#74] Re: AmiWigilia 2010 @ Poznań

@radzik, post #72

Mogę zabrać Heretica II i co tam jeszcze znajdę pod PPC, ale będę z półtorarocznym synkiem, więc pewnie za wiele się nie poudzielam.

[#75] Re: AmiWigilia 2010 @ Poznań

@lord_spider, post #74

Jak możesz to weź, ja też nie wiem czy będzie czas na eksperymenty, ale może się uda przetestować.

[#76] Re: AmiWigilia 2010 @ Poznań

@Hypnotic, post #1

U mnie sytuacja jeszcze nie jest na 100% jasna - w każdym razie jak przyjadę, to wezmę swojego Minimiga, jednak myślę, że nie dam rady zabrać monitora, bo raczej będę jechał pociągiem. Mam nadzieję, że będzie możliwość pod coś podpiąć malucha - może być monitor albo telewizor ze złączem SCART.

[#77] Re: AmiWigilia 2010 @ Poznań

@radzik, post #75

Panowie z calym szacunkiem ale nie przyjade na 100 % ..
Zona w stanie blogoslawionym
aczkolwiek paczka dyskietek z demkami zawsze jest w plecaku ;-]
KOLEJORZ !!

[#78] Re: AmiWigilia 2010 @ Poznań

@HOŁDYS, post #77

HOŁDYS bier żonkę i przyjeżdżajcie! W lokalu palić nielzja, nic jej nie będzie!

[#79] Re: AmiWigilia 2010 @ Poznań

@altcomputing, post #78

a bedzie lek_med ? bo jak sie zacznie ktos musi sie znac :)
heh mozna by odrazu chrzciny zrobic i dac mu imie FileMaster ;-]
bredze choc nie pije..

[#80] Re: AmiWigilia 2010 @ Poznań

@HOŁDYS, post #77

Jakby co, to nie zapomnij o kiełbasie!



Ostatnia modyfikacja: 01.12.2010 22:49:09
[#81] Re: AmiWigilia 2010 @ Poznań

@gorzyga, post #80

bugha ha ha ha przypomniales mi jak kielbache naj.. azzaro wsadzilem w majty :) ktos ja zjadl chyba nawet ;P

[#82] Re: AmiWigilia 2010 @ Poznań

@HOŁDYS, post #79

Jak chcesz to mogę specjalnie dla Ciebie FM zainstalować. :)

[#83] Re: AmiWigilia 2010 @ Poznań

@radzik, post #82

Proponuję trochę trzody forumowej pod tytułem "pokaż swój pysk". Na poprzednich edycjach zazwyczaj wszyscy zabierają się za rozmowy jak pies do jeża, a tak będzie łatwiej na zasadzie: "cześć xxx, AMIGA RULEZ!" Dla odwagi będe pierwszy:


http://seba.shadows.pl/hypnotic98.jpg
Czasy Demo Sceny 98 rok czyli jakieś 30 kilo temu ;)

http://seba.shadows.pl/hypnotic2010.jpg
Dzień dzisiejszy.

[#84] Re: AmiWigilia 2010 @ Poznań

@Czarek, post #33

Ok melduje, ze moja padlina jest gotowa. Niestety dziala jak z dupy gdyz poniewaz... Micronik ma wielkie problemy z DMA, nie dzialaja kontrolery Commodore i jest zainstalowany GVP, ktory nie dziala bez zainstalowanej pamieci (tylko w Microniku, w A2000 wszystko chula az milo), a jak zaloze na niego pamiec to gryzie sie z A2630, na ktorej postanowilem pamiec wylaczyc i mam tylko 4 MB 16-bitowego Fastu o bardzo wolnym czasie dostepu przez zajebiscie wolna szyne Zorro Micronika, przez co Amiga osiaga ok. 1100 dhrystonow w sysinfo. Na dokladke przez polityke zarzadzania pamieci Zorro w Microniku Picasso dziala tylko w trybie segmented, na szczescie Ariadne dziala ok. Mialo byc super, poki co jest wielka kicha, ale wszystko (powoli) dziala i mozna to pokazac jako ciekawostke. Ile trzeba poswiecic sprzetu czasu i kasy zeby to ruszylo. No ale projekt jeszcze nie skonczony i mysle, ze na nastepnym spotkaniu bedzie juz 32 bitowy fast, kontroler ktory nie bedzie sie gryzl ze wszystkim dookola siebie, Picasso bez segmentowania i moze szybszy proc. Apropos proca to podkrecilem A2630 do 28 MHz ;)

[#85] Re: AmiWigilia 2010 @ Poznań

@Hypnotic, post #83

Hypnotic gdzie ten pazur co miales kiedys na astrosynie ;-]
a "życie" chyba każdemu służy ;-]

[#86] Re: AmiWigilia 2010 @ Poznań

@Hypnotic, post #1

Zatem prawie pewne że jadę. Jakbym miał miejsce w autu to napiszę.
[#87] Re: AmiWigilia 2010 @ Poznań

@HOŁDYS, post #85

Pazur mi się stępił, a Astrosyna nie pamiętam żadnego, bo byłem zbyt pijany ;) Proszę mi pokazać Wasze buzie !

[#88] Re: AmiWigilia 2010 @ Poznań

@Hypnotic, post #87

he he no fajnie bylo coz..mlodosc nie wroci a moj ryj znasz az za
dobrze ;-]

[#89] Re: AmiWigilia 2010 @ Poznań

@HOŁDYS, post #88

Poprawiłem błędy na stroni + dorzuciłem tapetę AmiWigilii.

[#90] Re: AmiWigilia 2010 @ Poznań

@HOŁDYS, post #88

@ Hołdys: Twojej gęby nigdy za wiele :)

Dla posiadaczy Facebook'a link do wydarzenia. Proszę "brać udział" :)
http://www.facebook.com/event.php?eid=166131270092477



Ostatnia modyfikacja: 04.12.2010 11:46:17
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem