[#1] Amiga na targach w Poznaniu ? :)
Witajcie :)
Z pewnością zdziwił Was drogie koleżanki i koledzy tytuł tematu :) Już tłumacze o co chodzi :)
Moja przyjaciółka Ania jest malarką i "amigantką", tak ma amige 500 od 12 roku życia i do dnia dzisiejszego na niej gra, najchętniej w lemingi :) Nawet ją namalowała ! Jest to olej na płótnie http://img703.imageshack.us/img703/9194/przyjaciolka1.jpg , ale co dalej, bierze ona udział w konkursie GoArt w którym można wygrać stoisko na Targach Poznańskich, jeżeli udało by się wygrać mam pomysł, żeby wsiąść Amige 1200 i postawić na blacie stoiska żeby wyświetlała w Scali obrazy namalowane przez Anie (oczywiście będą też prawdziwe obrazy ) :) Chyba, że ktoś z Poznania ma Ami na miejscu i zaoferowałby się ją dostarczyć na okres trwania targów. Można też przy okazji spotkać się na jakimś browarku i zrobić małą integracje z lokalnymi amiowcami :) Jakieś ulotki z adresami ppa i exec też można położyć, ale to jest kwestia do obgadania w okresie późniejszym.
A więc tutaj prośba do Was moi drodzy jak i do Waszych znajomych, o oddanie głosiku na obraz, który bierze udział w konkursie (nie jest to amiga, ale na pewno będzie na targach wystawiona :) ) jest to obraz pod tytułem "Mim" http://img38.imageshack.us/img38/8007/img0797cr2.jpg

A oto co należy zrobić, aby oddać głos:
Wchodzimy na facebook-a (jeżeli ktoś nie ma konta ma okazje założyć :) ) pod adres http://apps.facebook.com/festiwal_goart/?type=discovery tam klikamy " Lubie to! " , a później zezwalamy aplikacji na dostęp (można ją później usunąć z panelu) następnie klikamy na "Lista zgłoszeń" dalej wybieramy po lewej kategorie "malarstwo" i szukamy autorki Anna Radomska i głosujemy na jej obraz pod tyt.Mim ot i wszystko głos oddany :)

Z góry dziękujemy za głosy i do zobaczenia na Targach z Amiga w tle ! :)

Pozdrowienia od Anny i Helleny :)

p.s
w razie jakichś kłopotów z oddaniem głosu piszcie.

p.s2
Jeżeli,ktoś by miał ochotę na swoją amige na płótnie, nie koniecznie tą "plastikowa" to dla amigowców , Ania udziela specjalnych rabatów wystarczy wysłać zdjęcie lub przysłać link :) Po więcej info zapraszam na maila artannaradomska[at]gmail.com

[#2] Re: Amiga na targach w Poznaniu ? :)

@Hellena, post #1

Pomoglbym, bo i mnie tu pomogli wygrac laptopa ( ) ale niestety, rejestracja na FB zjada moj altruizm na sniadanie. Tak czy siak, przekaze dalej, wiec pewnie z 10 glosow uda sie zdobyc.



PS: niedlugo bez konta FB to sie nawet wyplaty nie dostanie... :/



Ostatnia modyfikacja: 13.09.2011 23:45:02
[#3] Re: Amiga na targach w Poznaniu ? :)

@_arti, post #2

ale niestety, rejestracja na FB zjada moj altruizm na sniadanie.


Eeeee, to nie boli. :)
Zarejestrowałem się jakiś czas temu, umieściłem tylko jedną fotkę z facjatą, że to ja. Dosłownie tylko jedną. Loguję się co tydzień lub dwa. Pomału zbiera mi się coraz więcej znajomych. Zero uzależnień.
To jest portal typowo młodzieżowy i mi nie podchodzi za bardzo, ale fajnie że jest "Księga Facjat". ;)

Moim "fotkapeel" jest NK. Tylko na Naszej Klasie bawię się w dodawanie fotek i linków. Jestem na NK użytkownikiem free. Guzik mnie obchodził kiedyś limit 1 MB na zdjęcia, ponieważ i tak sobie konwertowałem do 100-150 kB i nie wysyłałem więcej niż 6 zdjęć na miesiąc. Teraz mimo że już nie ma limitu, to i tak wciąż konwertuję i dalej jest nie więcej niż 6 zdjęć na miesiąc. ;)

Takie portale nie są złe. :)
[#4] Re: Amiga na targach w Poznaniu ? :)

@Hellena, post #1

Poszło :) Powodzenia życzę OK

[#5] Re: Amiga na targach w Poznaniu ? :)

@Andrzej Drozd, post #3

Jestem na NK użytkownikiem free. Guzik mnie obchodził kiedyś limit 1 MB na zdjęcia,

andrzeju teraz limit miesieczny wynosi w nk 500 MB :-]

[#6] Re: Amiga na targach w Poznaniu ? :)

@Hellena, post #1

Zagłosowane, powodzenia

[#7] Re: Amiga na targach w Poznaniu ? :)

@Hellena, post #1

Mimy mnie przerażają. Obiektywnie najładniejszy obraz z zamieszczonych.
Zagłosowane.

[#8] Re: Amiga na targach w Poznaniu ? :)

@michalmarek77, post #7

Dziękujemy wszystkim za głosy :)

Jest w tej chwili ponad 30 głosów na mima, lider posiada ich ponad 270, strata jest duża, ale warto powalczyć, więc nie zapomnijcie poprosić znajomych, a znajomi znajomych :)

i ważna informacja, której nie podałem głosy oddawać można do 27 września, więc jest jeszcze troszke czasu na kampanie :)

[#9] Re: Amiga na targach w Poznaniu ? :)

@Hellena, post #8

Witajcie ponownie :)

Przewaga lidera się zmniejsza (mamy już 116 głosów) , ale w dalszym ciągu potrzebne są punkty, więc zapraszam do dalszej zabawy i głosowania :)

I WIELKIE Dziękuje za dotychczasowe głosy jak i za przyszłe :)



Ostatnia modyfikacja: 16.09.2011 18:01:25
[#10] Re: Amiga na targach w Poznaniu ? :)

@Hellena, post #9

tez się przyłącze :D

[#11] Re: Amiga na targach w Poznaniu ? :)

@Skiba, post #10

Big THX :)

[#12] Re: Amiga na targach w Poznaniu ? :)

@Hellena, post #1

założyłem specjalnie konto na FB i kliknąłem, pozdrawiam

[#13] Re: Amiga na targach w Poznaniu ? :)

@QUAD, post #12

Wow! to się nazywa pomagać w potrzebie, dziękuje :)

[#14] Re: Amiga na targach w Poznaniu ? :)

@Hellena, post #1

Witam.
Ja też właśnie konto założyłem z myślą o oddaniu głosu:) .
Powodzenia.

[#15] Re: Amiga na targach w Poznaniu ? :)

@Hellena, post #1

Poszlo :)

[#16] Re: Amiga na targach w Poznaniu ? :)

@Hellena, post #1

Zagłosowałem. Wrzuciłem linka z Twoją prośbą na mój profil FB, a że rzadko coś z nim robię to może wiara spojrzy. No i jak nie zapomnę to poproszę jutro moje owieczki żeby też zagłosowały... . To byłem ja wredny mosista (na szczęście nie według Ciebie).



Ostatnia modyfikacja: 18.09.2011 20:56:38
[#17] Re: Amiga na targach w Poznaniu ? :)

@Ender, post #16

thx, thx dla all :) Na stoisko i tak pojedzie classic, wiec kazdy powinien byc zadowolony :) I naprawdę bardzo dzięki wszystkim :) Amigaaa ruuuleeezz ;]

[#18] Re: Amiga na targach w Poznaniu ? :)

@Hellena, post #17

Również zagłosowałem , czego się nie robi dla Amigi , nawet fikcyjne konto założyłem na szczeście tylko na ten jeden raz:)
Powodzenia OK
[#19] Re: Amiga na targach w Poznaniu ? :)

@vegeta, post #18

Wieelgaśne Dzieki :)

Na ta chwile brakuje jakieś 30 głosów do lidera :) Biorąc pod uwagę wcześniejszą przewagę 240 głosów to jest pikuś :) Ale o głosy coraz ciężej, wiem ja też nie lubię głosowań, ale tutaj chyba warto:) Mam zamiar zabrać Amigę i postawić na stoisku , żeby leciały na niej obrazy Anny w scali, wmieszam też między nie reklamę portali ppa.pl i exec.pl :)

Pomóżcie nam, sobie, Wam, jeżeli uda się wygrać, na pewno będzie to jedno z ciekawszych stoisk na targach Poznańskich :)

Dzięki z góry za głosy !

p.s
oczywiście będzie tez wisiał obraz olejny Amigi 500 :)



Ostatnia modyfikacja: 24.09.2011 11:55:57
[#20] Re: Amiga na targach w Poznaniu ? :)

@_arti, post #2

Miejmy nadzieje, że nie, a że w końcu to padnie...

[#21] Re: Amiga na targach w Poznaniu ? :)

@parallax, post #20

Zaglosowano :)

[#22] Re: Amiga na targach w Poznaniu ? :)

@Hellena, post #1

Zagłosowane.

A tak swoją drogą to ciekawe, że ktoś nie chce wymienić A500 na A1200. Nawet jeżeli to tylko gierki to goła A1200 daje sto razy więcej możliwości do zabawy.

[#23] Re: Amiga na targach w Poznaniu ? :)

@MDW, post #22

Ale nie jest w 100% kompatybilna z Amiśką 500 ;)

[#24] Re: Amiga na targach w Poznaniu ? :)

@MDW, post #22

Na A1200 może pograć u mnie :>
dzięki za glosy :)

[#25] Re: Amiga na targach w Poznaniu ? :)

@Hellena, post #24

Nie dziękuj, odrobisz w polu ;)

Ja niestety nie zagłosowałem z wiadomych przyczyn, a chętnie bym pomógł :/

[#26] Re: Amiga na targach w Poznaniu ? :)

@Hellena, post #19

No a Morphos.pl? :D
[#27] Re: Amiga na targach w Poznaniu ? :)

@Hellena, post #1

Też oddałem głos. Zobaczymy czy obraz wygra

[#28] Re: Amiga na targach w Poznaniu ? :)

@parallax, post #20

Ojeju, padnie facebook, mamy jeszcze g+, padnie g+ bedzie jeszcze cos innego ;). Żeby skończyc z takimi portalami, trzeba skończyć z internetem, co najprawdopodobniej w twoim przypadku skończyło by się końcem życia :)

[#29] Re: Amiga na targach w Poznaniu ? :)

@Ender, post #26

Jak ktoś wejdzie na PPA.pl to na pewno znajdzie ta stronę :)
Dzięki jeszcze raz za głosy i zapraszam do dalszej walki :) około 20 głosów do lidera :)

[#30] Re: Amiga na targach w Poznaniu ? :)

@Hellena, post #29

Głos oddany spróbuje namówić paru znajomych...

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem