[#1] Integracja śłaska
Witajcie:)
Na wstępie chciałem się przywitać. Reprezentuję Stowarzyszenie które ożywia stare komputery w tym AMIGI :) Chciałbym spytać czy ktoś byłby chętny na integrację na śląsku? Czy w ogóle są tutaj i w jakiej ilości osoby z tego regionu :) ?
Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji
[#2] Re: Integracja śląska

@SMZI, post #1

Są, i to w niemałej ilości.

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2011 13:33:52 przez recedent
[#3] Re: Integracja śłaska

@SMZI, post #1

Ja jestem z górnego śląska Co masz na myśli pisząc integracja
[#4] Re: Integracja śłaska

@Esio, post #3

Imprezke ze oldkompami - czyli niezły odjazd przy starych komputerach :)
[#5] Re: Integracja śłaska

@SMZI, post #4

Ależ taka odbywa się od dawna co 3 miesiące w Siemianowicach Śl.
[#6] Re: Integracja śłaska

@SMZI, post #1

Dwa linki:
SACP
SACP forum
[#7] Re: Integracja śłaska

@SMZI, post #4

Fajna i ciekawa ta wasza strona o reanimacji starych kompów.
Jedna imprezka na górnym śląsku już jest od pewnego czasu co nie oznacza że drugiej być nie może.
Fajnie by było jak by coś takiego powstało i nie koniecznie tylko z logo Comodore .
[#8] Re: Integracja śłaska

@SMZI, post #1

Jesteśmy :P
[#9] Re: Integracja śłaska

@SMZI, post #4

Jestem za OK Mam parę komputerków które chciałbym wypróbować, głównie atarynki
Stronka bardzo fajna, pomysł popieram i mam nadzieje, że pokolenie XXI wieku też chętnie nie raz tam zajrzy ok, racja
[#10] Re: Integracja śłaska

@SMZI, post #1

Oj muszę się do Was wybrać :)
Swoją drogą, osobiście raz w miesiącu organizuję dla znajomych prywatne Retro-Current Game Night. Sporo starych konsol, Amiga 500 i oczywiście PS3+Xbox360. Kilka TV +2 plazmy (jedna 63" 3D, druga 42"). Spotykamy się w gronie fanów gier, trwa to mniej więcej od 20 do 8 rana :) Jeśli ktoś chciałby się dołaczyć , a do Rudy Śląskiej nie ma daleko to proszę się ze mną skontaktkować. Kolejne odbędzie się na początku grudnia ( jeszcze nie wiem, zależy od tego kiedy żony nam na to pozwolą, jako że spotkanie odbywa się w prywatnym domu :).
Generalnei jest świetnie, no i mnóstwo grania. Na Amidze króluje oczywiście Speedball 2 ( Sensible Soccer też jest, choć na Xbox'ie 360:)
[#11] Re: Integracja śłaska

@michalmarek77, post #10

Oho widzę że się rozkręca zabawa na Śląsku.
[#12] Re: Integracja śłaska

@Jacol, post #11

Witam ponownie

Owszem rozkręca i to na poważnie.
Wszystkich chętnych zapraszam do współtworzenia naszego projektu. Cel -to nasze wspólne miejsce integracji na śląsku - jest już bliżej.
Sporo nowych eksponatów znowu udało się pozyskać zapraszam do subskrypcji naszej witryny.
Nowy rok przed nami i sporo zadań do realizacji.

Krzysiek
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem