[#1] Amigowcy z północy?
Witam

Zauważyłem smutną tendencję, wszystkie spotkania amigowe odbywają się głównie na dole naszego przepięknego kraju. Czy nie ma nikogo na północy? Amigowcy z pięknych, nadmorskich terenów - ujawnijcie się :) Ja mieszkam pod Tczewem.
[#2] Re: Amigowcy z północy?

@pampers, post #1

Niestety najczęściej spotkania amigowców odbywają się na południu ewentualnie w centrum Polski.

Czarne - Pomorze środkowe.
[#3] Re: Amigowcy z północy?

@miro_78, post #2

No też zauważyłem nagromadzenie Amigowców w PL na Śląsku. Ja Toruń, Kujawsko-Pomorskie.
[#4] Re: Amigowcy z północy?

@pampers, post #1

Witam

Okolice Golubia-Dobrzynia (kuj.-pom.) zaliczam do północnej części naszej ojczyzny :) Choć mentalnie mam bliżej do stolicy.
[#5] Re: Amigowcy z północy?

@pampers, post #1

okolice Grudziądza,wieś na północ od Gór Łosiowych :)
[#6] Re: Amigowcy z północy?

@miro_78, post #2

Rodzinkę mam w Złocieńcu a to chyba te okolice ;) Widzę że nie jest z nami tak źle. Może warto uzbierać jeszcze parę osób i spróbować zorganizować jakieś spotkanie?
[#7] Re: Amigowcy z północy?

@pampers, post #6

Napewno jest conajmniej jedna osoba aktywna w Koszalinie wedlug mapki ppa znalazlem tez osoby w okolicach Zlocienca. Nie wiem co na to reszta ale ja nie widze problemu w organizacji jakiegos zlotu trzeba tylko obrac lokalizacje korzystna dla wszystkich zainteresowanych i oczywiscie termin tez nie jest bez znaczenia.
[#8] Re: Amigowcy z północy?

@miro_78, post #7

Z Koszalina jest Kiero, poczekajmy jeszcze na zgłoszenie może paru innych osób a potem zaczniemy kombinować dalej :)
[#9] Re: Amigowcy z północy?

@pampers, post #8

Witam!
Jestem ze Slupska , a wiec ze tak powiem z pomorza srodkowego i bardzo podoba mi sie ten pomysl zorganizowania jakiegos spodkania tutaj na polnocy kraju. Jestem za .:D A spodkanie mozna byloby zorganizowac gdzies na lini ( Walcz, Czluchow, Chojnice , Swiecie, Bydgoszcz, Torun, Grudziadz, Brodnica, Ostruda, Dzialdowo,Olsztynek). Mi by odpowiadala Sobota lub Niedziela . Pozdrawiam serdecznie ;)
[#10] Re: Amigowcy z północy?

@Piotr Myszkowski, post #9

Gdańsk.... kiedys bylo nas więcej...
[#11] Re: Amigowcy z północy?

@twardy, post #10

Kiedys zorganizowalem cos takiego:

http://www.ppa.pl/forum/amiga/2796/3miasto-rusza-gielda-starych-komputerow

Jak bylo - poczytajcie...

Pozdro.
[#12] Re: Amigowcy z północy?

@pampers, post #1

obecny! Do niedawna mieszkałem w Gdańsku, teraz pod Malborkiem bo łatwiej mi dojechać do pracy - a pracuję w Tczewie:))
[#13] Re: Amigowcy z północy?

@pampers, post #1

Kwidzyn

Serdeczności
Des
[#14] Re: Amigowcy z północy?

@pampers, post #1

Gdańsk.
[#15] Re: Amigowcy z północy?

@km-l, post #14

ja może dopiero od niedawna na ppa ale za to chętny na wszelkiego rodzaju propozycję. jak ktoś jest z Elbląga to proszę pisać..
[#16] Re: Amigowcy z północy?

@banan666, post #15

Białystok żąda dostępu do morza! Co prawda też północ, ale też mi bliżej do Warszawy (chociaż może niekoniecznie mentalnie ), a nawet do lubelskiego zagłębia amigowego...
[#17] Re: Amigowcy z północy?

@Des, post #13

No proszę,do Kwidzyna mam tak samo daleko jak do Grudziądza :)
[#18] Re: Amigowcy z północy?

@pampers, post #1

Ja sercem ciągle Szczecin i Kołobrzeg.
[#19] Re: Amigowcy z północy?

@Pokemon, post #17

Zatem wygląda na to że rejon Gdańska byłby najlepszym do tego rodzaju spotkania
[#20] Re: Amigowcy z północy?

@miro_78, post #19

W sumie też myślałem na początku o 3mieście.
[#21] Re: Amigowcy z północy?

@pampers, post #20

3miasto ! Moze byc . ;)
[#22] Re: Amigowcy z północy?

@Piotr Myszkowski, post #21

3Miasto petarda. Podpisuję się oboma łapskami.
[#23] Re: Amigowcy z północy?

@twardy, post #22

Szczecin. Kiedys bardzo amigowe miasto, dzisiaj niemal pustynia...

Daleko od Was, ale blizej jak np. do Lublina. Pare osob ze Szczecina sie na forum ujawnilo, moze uda sie jakas grupke zmontowac, a jak nie to bede musial zone namowic na road tripa


Ostatnia aktualizacja: 12.03.2012 04:49:11 przez mccnex
[#24] Re: Amigowcy z północy?

@mccnex, post #23

Szczecin powinien mieć niezłe połączenie kolejowe z 3miastem chociaż faktycznie troszkę daleko :) niemniej jednak zawsze bliżej niż do Wawy, Lublina czy na Śląsk.
[#25] Re: Amigowcy z północy?

@pampers, post #20

Ja w sumie tez jestem z północy naszego kraju, wiec pisze sie na jakiekolwiek spotkanie. Na śląsk tez moge sie przejechać, ale samemu to jakos za daleko.
[#26] Re: Amigowcy z północy?

@Pokemon, post #17

Czesto odwiedzam rodzine w Kwidzynie, mozna zawsze na maly lokalny meeting piwny sie ustawic. Poza tym, zdecydowanie popieram 3miasto, pewnie ze 2-3 kumpli tez bym namowil na udzial w spotkaniu.

Ma ktos moze jakas zaprzyjazniona knajpe? Moja niestety zakonczyla dzialalnosc. Zwykle knajpy sa bezczynne w soboty/niedziele przed poludniem, wiec wlasciciele chetnie widza jakikolwiek utarg.

Pozdro.
[#27] Re: Amigowcy z północy?

@sachy, post #26

Ja Koszalin, gdyby co :)
Chętny na mitingi jak czas i robota pozwoli :D
[#28] Re: Amigowcy z północy?

@pampers, post #1

Pawelini jest, zdaje sie, z Kolobrzegu, to chyba tez polnoc ;)
[#29] Re: Amigowcy z północy?

@_arti, post #28

echh :(

Toruń, Golub-Dobrzyń, Grudziądz to moje rodzinne strony, aż się łezka w oku szkli
Inne miasta tu wymienione też mi bliskie są :)
[#30] Re: Amigowcy z północy?

@(V)(I)mothe(P), post #29

To może zrobimy jakiś mini-event w Toruniu także? Widzę iż sporo osób jest z okolicy.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem